Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Чугуїв | Нагороди | Подяки міського голови | Подяку Чугуївського міського голови оголошено
Подяку Чугуївського міського голови оголошено

за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 45-річчя РУСКІХ Оксані Олександрівні – бібліотекарю І категорії бібліотеки для дітей Чугуївської централізованої бібліотечної системи;

за творчі успіхи, досягнення у навчанні та участь у міжміському конкурсі «Зимова казка»:

- ГОГОЛЄВІЙ Альоні - учениці Ізюмської дитячої художньої школи ім. С.І. Васильківського;

- ГОРГУНОВСЬКІЙ Анжеліці - учениці Лозівської дитячої художньої школи;

- ЗВОНКОВУ Денису - учню Лозівської дитячої художньої школи;

- КОВБАСНЮК Олександрі - учениці Лозівської дитячої художної школи;

- ГРАНКІНІЙ Софії - учениці Лозівської дитячої художної школи;

- КОПЕРУ Владиславу - учню Південноміської дитячої художньої школи;

- ІЩЕНКО Марії - учениці Південноміської дитячої художньої школи;

- ЗІНЧЕНКО Катерині - учениці Південноміської дитячої художньої школи;

- ГУНЬКО Віолетті - учениці Південноміської дитячої художньої школи;

- ІВАНЮКУ Дмитру - учню  Південноміської дитячої художньої школи;

- СУБОТІ Руслану - учню Будянської дитячої школи народного мистецтва;

- АІСТОВІЙ Яні - учениці Будянської дитячої школи народного мистецтва;

- КОСТЕНКО Марії - учениці Будянської дитячої школи народного мистецтва;

- РОМАНОВСЬКІЙ Єлизаветі – учениці Будянської дитячої школи народного мистецтва;

- БАКАЙ Ользі - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ВИСТОРОБЕЦЬ Поліні - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ГРИЩЕНКО Кристині - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ДЕРЕВ’ЯНКІНІЙ Євгенії - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ЗАРИЦЬКІЙ Анастасії - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- КОРДОНЕЦЬ Дарії - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ЛУПАНДІНІЙ Євгенії - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- МІХЄЄВІЙ Ангеліні - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ПЕТРОВУ Микиті - учню Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- САЛЯМОН Анні - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ЧЕРЕМІСОВУ Артему - учню Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ЯКОВЛЄВІЙ Дарині - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагодиДня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення:

- АНТОНЮК Олені Анатоліївні – обліковцю з реєстрації бухгалтерських даних комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства м.Чугуєва;

- НАБІЄВУ Олександру В’ячеславовичу – електрогазозварнику 5-го розряду комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства м.Чугуєва;

- МІЗІНУ Віктору Олександровичу  - слюсарю з експлуатації та ремонту газового обладнання 5 розряду комунального підприємства «Чугуївтепло»;

- ШЕВЧЕНКУ Анатолію Івановичу – електрогазозварнику 6-го розряду комунального підприємства «Чугуївтепло»;

- ЗОЗУЛІ Валентині Василівні – оператору газової котельні комунального підприємства «Чугуївтепло»;

- МАТВІЄНКО Любові Миколаївні – робітнику зеленого будівництва дільниці благоустрою та озеленення міста комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс»;

- ЧИРВІ Валерію Сергійовичу – водію сміттєвоза комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс»;

- ГОНЧАРОВУ Івану Миколайовичу – машиністу насосних установок каналізаційної насосної станції комунального підприємства «Чугуїввода»;

- МИРОШНИЧЕНКУ Сергію Олеговичу – слюсарю аварійно-відновлюваних робіт комунального підприємства «Чугуїввода»;

- ТАТАРИНОВУ Віктору Івановичу - машиністу насосних установок водозаборної насосної станції комунального підприємства «Чугуїввода»;

- ЛЄОНОВУ Віктору Васильовичу – токарю 4-го розряду комунального підприємства «Чугуїввода»;

за багаторічну роботу, надання якісних послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобілів за індивідуальним замовленням:

- ЛУК’ЯНЕНКУ Петру Валентиновичу – фізичній особі – підприємцю;

за багаторічну роботу, надання якісних послуг з ремонту мобільних телефонів:

- СВІТЛОВУ Роману Івановичу – фізичній особі – підприємцю;

за багаторічну плідну працю, вагомий внесок в розвиток освіти м.Чугуєва та з нагоди 55-річчя ВИСОЦЬКОМУ Миколі Іллічу – директору ЗОШ №8;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІІ місця на олімпіадах з історії та географії, ІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Соціалогія») ПЛЬОНКІНУ Артему В’ячеславовичу – учню 11 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняті І місця на олімпіадах з історії та географії, ІІ місце в конкурсі-захисті науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Археологія»), І місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І. Свєргуна серед юніорів АРГУНОВІЙ Ганні Сергіївні – учениці 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІІ місце на олімпіаді з російської мови та літератури, ІІ місця на олімпіадах з англійської мови та біології, ІІІ місце на олімпіаді з економіки МАРЧУК Анастасії Юріївні – учениці 11 класу Чугуївського НВК №6;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІ місця на олімпіадах з російської мови та літератури, географії ТУКАЛУ Ростиславу Андрійовичу – учню 10 класу Чугуївської загальноосвітньої школи №1;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІІ місця на олімпіадах з хімії та інформаційних технологій БЕЗРОДНОМУ Владиславу В’ячеславовичу – учню 11 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІІ місця на олімпіадах з фізики і хімії ПРОНІНІЙ Валентині Ігорівні – учениці 8 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІ місця на олімпіадах з російської мови та літератури, англійської мови ФРОЛОВІЙ Олександрі Олександрівні – учениці 9 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Геологія, геохімія та мінералогія») ТКАЧЕНКУ Дмитру Дмитровичу – учню 10 класу Чугуївського НВК №6;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце на олімпіаді з української мови та літератури БЄЛЯКОВІЙ Євгенії Володимирівні – учениці 8 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Англійська мова») МОЗГОВОМУ Іллі Романовичу – учню 9 класу Чугуївського НВК №6;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІ місце на олімпіаді з екології ШАПОВАЛОВУ Олегу В’ячеславовичу – учню 10 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце на олімпіаді з інформаційних технологій МІКІШІ Данилу Сергійовичу – учню 10 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце на олімпіаді з географії ІСКАНДАРОВУ Іллі Олексійовичу – учню 8 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (секція «Педагогіка») – ДЕМЧЕНКО Ользі Андріївні - учениці 10 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (секція «Валеологія») – БАРИШЕВІЙ Даріні Володимирівні - учениці 10 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій – ШАШКУ Олексію В’ячеславовичу - учню 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит») – ПОХОДЕНКО Поліні Олександрівні - учениці 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (секція «Зарубіжна література») – ЯСЬКОВІЙ Вероніці Сергіївні – учениці 11 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Історія України») – ПОНОМАРЕНКО Валерії Вікторівні - учениці 11 класу Клугино-Башкирівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце на олімпіаді з правознавства – УВАРОВІЙ Дар’ї Володимирівні – учениці 11 класу Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика – ВОРОЖБІТ Юлії Сергіївні – учениці 10 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» у номінації «Історія України і державотворення» - КУРАКСІНІЙ Дар’ї Олександрівні - учениці 11 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» у номінації «Література» - АБРАМЕНКО Анастасії Сергіївні – учениці 11 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце на обласному етапі Х Міжнародного конкурсу з українознавства – КРИВЕНЕЦЬ Юлії Андріївні – учениці 9 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь у культурному житті міста Чугуєва СЛАДКИХ Дарині Сергіївні – учениці 11 класу Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь у культурному житті міста Чугуєва БАКАДОРОВІЙ Ганні Євгеніївні - учениці 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь у культурному житті міста Чугуєва – ШАДРІНІЙ Софії Олегівні – учениці 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь у культурному житті міста Чугуєва - МАЛЯР Дар’ї – учениці 6 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь у культурному житті міста Чугуєва – вокально-театральному колективу «Грайлики» Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення в танцювальних фестивалях і конкурсах та активну  участь у культурному житті міста Чугуєва – зразковому художньому хореографічному колективу «Крапельки» Чугуївської гімназії №5;

за зайняте ІІ місце у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» (старша вікова категорія) – команді знавців 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за зайняте ІІІ місце у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» (молодша вікова категорія) – команді знавців 9 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7;

за зайняте ІІ місце на обласній спартакіаді допризовної молоді – команді Чугуївського Центру допризовної підготовки юнаків;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному житті міста Чугуєва – БОРТНИК Владиславі Володимирівні – вихованці гуртка «Студія естрадного вокалу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному житті міста Чугуєва – ПРАВДИВЕЦЬ Любові Андріївні – вихованці гуртка «Студія естрадного вокалу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному житті міста Чугуєва – ТРОФІМОВІЙ Владиславі Кирилівні – вихованці гуртка «Студія естрадного вокалу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному житті міста Чугуєва – ГОЛУБ Аліні Олегівні – вихованці гуртка «Студія естрадного вокалу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте І місце на Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях пам’яті В.П.Гусєва – ГОРЄЛКОВУ Максиму Віталійовичу – вихованцю гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте ІІ місце у складі міської команди – учасниці обласної Спартакіади з шахів та шашок серед міст та районів Харківської області – ВЕРТІЄВУ Віталію Сергійовичу – вихованцю гуртка «Шахи» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте І місце на Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір» - ЛОСЄВІЙ Віталіні Олександрівні – вихованці гуртка «Художня вишивка» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за високі досягнення в танцювальних фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному життя міста Чугуєва – танцювальному колективу «Самоцвіти» гуртка «Народно-естрадного танцю»Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за високі досягнення в танцювальних фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному життя міста Чугуєва – вокальному ансамблю «Калинонька» гуртка «Студія естрадного вокалу»Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте І місце в обласному відкритому Святі дитячих театрів мод, модельних агентств, театральних колективів – колективу «Дизайн-клас» гуртка «Моделювання та конструювання одягу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте І місце в обласному відкритому Святідитячих театрів мод, модельних агентств, театральних колективів – театральній студії «Прем’єра» театрального гуртка Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте І місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І.Свєргуна серед юніорів – ЧУГУНОВІЙ Анастасії Олексіївні – вихованці Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІ місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І.Свєргуна серед юніорів – КУДРЯВСЬКОМУ Артему Олександровичу – вихованцю Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІ місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І.Свєргуна серед юніорів – КАСАЛАПУ Денису Анатолійовичу – вихованцю Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІІ місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І.Свєргуна серед юніорів – КРИВОБОРОДОМУ Владиславу Сергійовичу – вихованцю Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІІ місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І.Свєргуна серед юніорів – МАЙСТРОВОМУ Олексію Олександровичу – вихованцю Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте І місце на ІХ Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій народ» – РЕУК Дар’ї  Василівні – вихованці Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІ місце в Чемпіонаті Харківської області зі скелелазіння (болдерінг) серед юніорів – ОРЕЛ Вікторії Геннадіївні – вихованці Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІІ місце в Чемпіонаті Харківської області зі скелелазіння (болдерінг) серед юніорів – ЧЕЛОМБІТЬКО Поліні В’ячеславівні – вихованці Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті України з таеквон-доі.т.ф. – ЛИМАНСЬКОМУ Богдану Володимировичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті України з таеквон-доі.т.ф., перемогу у Всеукраїнському кубку Федерації таеквон-доі.т.ф. – БОЙКУ Єгору Сергійовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з боксу, зайняте ІІ місце на Регіональному Чемпіонаті України з боксу – ПОЛЯКОВУ Євгену Дмитровичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з боксу – ІВАХА Микиті Павловичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з боксу – ВЕПРИЦЬКОМУ Іллі Сергійовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з боксу, зайняте ІІ місце на Кубку України з таеквон-доі.т.ф. – АЛАВЕРДЯНУ КаренуАрменовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з таеквон-доі.т.ф. – ГУНЬКУ Борису Геннадійовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з таеквон-доі.т.ф. – КАТРЕЧКУ Іллі Вікторовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з боксу – ШМОРГУНУ Івану Вікторовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з таеквон-доі.т.ф. – ПАРНАСУ Даніїлу Олександровичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за перемогу в обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з настільного тенісу – збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва з настільного тенісу;

за перемогу в обласному зональному етапі чемпіонату України з баскетболу 3Х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області – збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва з баскетболу;

за перемогу в обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з волейболу – збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва з волейболу;

за перемогу в обласних зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» - збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва з футболу;

за перемогу в обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з легкоатлетичного чотирьохборства – збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва з легкоатлетичного чотирьохборства;

за перемогу в обласному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області «Старти надій-2017» - збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва зі спортивної ігри «Старти надій».

за сумлінну працю, належне виконання службових обов’язків, вміле, талановите керівництво ввіреним відділом та з нагоди 40-річчя ПАРФЬОНОВУ Олександру Вікторовичу - начальнику Чугуївського відділу поліції (м.Чугуїв) Головного управління національної поліції в Харківській області;

за сумлінне, бездоганне, добросовісне виконання своїх громадських обов’язків, особистий внесок в розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді Чугуєва, активну громадянську позицію та з нагоди 70-річчя від дня народження ПОЛЯНСЬКОМУ Івану Петровичу – голові громадської організації «Чугуївський об’єднаний союз інвалідів Афганістану»;

за підкорення найвищої точки планети - вершини Евересту та підтримання іміджу міста Чугуєва на всеукраїнському та міжнародному рівнях СИПАВІНУ Валентину Вікторовичу;

за активну життєву позицію і громадську діяльність, особистий внесок в розвиток м.Чугуєва та з нагоди 30- річчя МЯГКОМУ Дмитру Вікторовичу - депутату Харківської обласної ради;

за професіоналізм, творчий підхід до справи, об’єктивність інформаційного повідомлення, креативне висвітлення подій та з нагоди Дня журналіста:

*колективу  Чугуївської радіокомпанії;

-за багаторічну працю, сумлінне ставлення до посадових обов’язків, творчий підхід до справи та з нагоди Дня журналіста:

*ПИСАРЕНКО Вікторії Миколаївні – завідуючій творчим відділом Чугуївської радіокомпанії;

-за професіоналізм, творчий підхід до справи, об’єктивність інформаційного повідомлення та з нагоди Дня журналіста:

*КОЛЕКТИВУ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ВІСНИК ЧУГУЇВЩИНИ»;

-за професіоналізм, кмітливість ,креативне висвітлення подій та з нагоди Дня журналіста:

*КОВАЛЕНКО Оксані Віталіївні - головному редактору газети  «ВІСНИК ЧУГУЇВЩИНИ»;

-за професіоналізм, кмітливість, оперативність в опрацюванні та об’єктивність висвітлення подій в місті та з нагоди Дня журналіста:

*КИСЕЛЬОВУ Михайлу Юрійовичу- журналісту, члену Національної спілки журналістів України;

за активну участь в культурному житті міста КОСТРОМИНУ Ігорю Леонідовичу - музиканту, композитору, поету, письменнику, фотографу, громадському діячу;

за багаторічну сумлінну  працю, якісне виконання службових обов’язків, вагомий  внесок у розв’язання проблем соціального захисту громадян міста та з нагоди  ювілею  (65-річчя) ЧЕКМАРЬОВУ Петру Дмитровичу - юрисконсульту провідному Територіального центру соціального обслуговування громадян (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради;

* за сумлінне виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей,  зразкову військову дисципліну, особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій  присязі:

- капітану БОГДАНУ Володимиру Івановичу –заступнику командира мінометної батареї з озброєння 1 механізованого батальйону;

- старшому лейтенанту ВЕРЕСУ Кирилу Кириловичу – помічнику начальника штабу - начальнику розвідки 1 механізованого батальйону;

- молодшому лейтенанту ГОЛУБІНУ Сергію Павловичу – заступнику командира 1 механізованої роти з озброєння 1 механізованого батальйону;

- капітану ГРИГОРЕНКУ Дмитру Сергійовичу - командиру 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону;

- прапорщику ЄЛЕЙСЬКОМУ Юрію Ігоровичу - головному сержанту 1 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону;

- майору ЖОРНЯКУ Олександру Васильовичу – заступнику командира 1 механізованого батальйону з тилу;

- лейтенанту ЗІМЕНКУ Роману Руслановичу - командиру 3 механізованого взводу 1 механізованої роти  1 механізованого батальйону;

- сержанту ІСАЄВУ Юрію Віталійовичу - командиру відділення зв’язку взводу зв’язку 1 механізованого батальйону;

- молодшому сержанту КЕДРОВУ Ігорю Сергійовичу - командиру відділення – командиру машини 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону;

- майору КОРОБЦІ Володимиру Вікторовичу – начальнику штабу – першому заступнику командира  1 механізованого батальйону;

- старшому солдату МАЛЯРОВУ Олександру Сергійовичу –старшому навіднику  гранатометного взводу 1 механізованого батальйону;

- старшому солдату МИХАЙЛОВСЬКОМУ Георгію Олександровичу – командиру відділення – командиру машини відділення управління командира батальйону взводу зв’язку 1 механізованого батальйону;

- солдату МУКОМОЛУ Івану Анатолійовичу – стрільцю –помічнику гранатометника 3 механізованого відділення 1 механізованого взводу 2 механізованої роти  1 механізованого батальйону;

- капітану НАЩУБСЬКОМУ Віталію Івановичу –заступнику командира 1 механізованого батальйону;

- старшині ПОНОМАРЕНКУ Максиму Олександровичу - командиру 2 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону;

 - підполковнику САМОЙЛЕНКУ Вадиму Петровичу – командиру 1 механізованого батальйону;

- старшому лейтенанту САФОНОВУ Сергію Олександровичу – командиру 1 механізованої роти  1 механізованого батальйону;

- старшому солдату СТЕПАНОВУ Сергію Миколайовичу – командиру міномету 1 мінометного взводу мінометної батареї 1 механізованого батальйону;

- молодшому сержанту ХОЛОДУ Володимиру Олеговичу – командиру міномету 2 мінометного взводу мінометної батареї 1 механізованого батальйону;

- старшому лейтенанту ЯКОБЧУКУ Володимиру Віталійовичу - командиру 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону;

- капітану ЯНГОЛЮ Сергію Вікторовичу – помічнику начальника штабу – начальнику зв’язку 1 механізованого батальйону;

* за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток освіти міста:

ЛІЗОГУБОВІЙ Надії Олександрівні – методисту методичного кабінету відділу освіти Чугуївської міської ради;

ШУЛЬГІНІЙ Тетяні Георгіївні – завідувачу Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 Чугуївської міської ради Харківської області;

ТУРЧИНОВУ Євгену Івановичу - директору Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. І.Ю. Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області.

*За активну участь в освітніх проектах:

КЛИМЧУК Ірині Петрівні – завідувачу Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 12 комбінованого типу Чугуївської міської ради Харківської області.

ШУЛІКО Олені Олександрівні – завідувачу Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 Чугуївської міської ради Харківської області.

МАКСИМЕНКО Ірині Анатоліївні  - завідувачу Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 Чугуївської міської ради Харківської області.

*За перемогу у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»:

ЛОГВИНЕНКУ Станіславу Михайловичу – керівнику гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради Харківської області.

*Лауреату обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» в номінації «Початкова освіта»:

ТЕРЕХОВІЙ Людмилі Юріївні – учителю початкових класів Чугуївського навчально-виховного комплексу № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу    І.М. Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області.

*Лауреату обласного конкурсу професійної майстерності «Найкращий вихователь Харківщини-2017»:

СТУЦАРЕНКО Світлані Олександрівні – вихователю Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 Чугуївської міської ради Харківської області;

за креативне мислення, творчий погляд, популяризацію міста Чугуєва в Україні та за її кордоном і з нагоди Дня міста:

-        КОЛЬЦОВИМ Нелі Олексіївні та Дмитру Володимировичу – відеографам м.Чугуєва;

за вагомий внесок в розвиток громадянського суспільства, активну участь в заходах з благоустрою території, що входить до складу вуличного комітету та з нагоди Дня міста:

-        ПОНОМАРЕНКО Катерині Леонідівні – активному члену вуличного комітету №5 «Молодіжний»;

-        СУХІНІНУ Віктору Юрійовичу - активному члену вуличного комітету №5 «Молодіжний»;

-        ХАРЧЕНКО Ірині Сергіївні - активному члену вуличного комітету №5 «Молодіжний»;

за особистий внесок в розвиток хокею, підвищення спортивного іміджу Чугуєва та з нагоди Дня міста:

-        БРАЖНИКУ Сергію Михайловичу – лідеру – аматору з хокею;

-        ЄВДОКИМОВУ Михайлу Михайловичу - лідеру – аматору з хокею;

-        МАЛЯВІНУ Руслану Миколайовичу - лідеру – аматору з хокею;

-        МОІСЄЄВУ Валерію Олександровичу - лідеру – аматору з хокею;

за сумлінну багаторічну працю, якісне виконання службових обов’язків, відданість справі та з нагоди Дня міста:

-        ЖУГА Вадиму Васильовичу – водію 2 класу автотранспортних засобів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради;

за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освіти та з нагоди Дня міста

-        БАБЕНКО Наталії Іванівні – керівнику гуртка Чугуївської гімназії №5 Чугуївської міської ради Харківської області;

-        МАЛЬКО Ользі Антонівні – методисту методичного кабінету відділу освіти Чугуївської міської ради;

-        МІРОШНИКОВІЙ Вікторії Вадимівні – культорганізатору Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради Харківської області;

за активну громадську позицію, ініціативність і творчість, допомогу у діяльності ОСББ та з нагоди Дня міста:

-        ДОРОНІНУ Валерію Олександровичу – активному члену ОСББ «Ельдорадо 130»;

-        ЧУМАКУ Олександру Володимировичу - активному члену ОСББ «Ельдорадо 130»;

за активну громадську позицію, небайдуже ставлення до проблем Чугуївської територіальної громади та з нагоди Дня міста:

-        ДЕМОЧКО Лідії Сергіївні – активному члену вуличного комітету №36 «Клугинський»;

за багаторічну сумлінну працю, належне виконання службових обов’язків, творчий підхід до справи, оптимізм і натхнення та з нагоди ювілею:

-        ГЕЖЕНКО Наталії Анатоліївні – адміністратору відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чугуївської міської ради;

-        КОВАЛЬЧУКУ Івану Івановичу – водію господарчої групи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради;

-        РЄЗАНОВІЙ Вікторії Вікторівні – начальнику служби з молодіжної політики та організації оздоровлення дітей;

ПУСТОХОД Людмилі Василівні - головному спеціалісту у справах захисту прав споживачів відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку виконавчого комітету Чугуївської міської ради;

за впровадження прогресивних, новаторських форм обслуговування мешканців м.Чугуєва, зразкову організацію діяльності підприємства, особистий внесок в розвиток міста та з нагоди Дня працівників торгівлі:

-        БАКАЄВІЙ Ганні Олександрівні - фізичній особі – підприємцю;

-        ДРИЛЬ Олександру Вікторовичу - фізичній особі – підприємцю;

-        МАСЛИГАН Валентині Миколаївні – фізичній особі – підприємцю;

-        МІНДАР Вадиму Миколайовичу - фізичній особі – підприємцю;

за вагомий внесок в розвиток об’єктів сфери торгівлі та ресторанного господарства в м.Чугуєві, впровадження прогресивних, новаторських форм обслуговування мешканців територіальної громади, зразкову організацію діяльності підприємства, значний особистий внесок у розвиток міста та з нагоди Дня підприємця:

АВДЄЄВУ Олексію Вікторовичу – фізичній особі – підприємцю;

ДРАНІЩЕВІЙ Жанні Миколаївні – фізичній особі – підприємцю;

ДУХОЯНУ Саркісу Грачіковичу – фізичній особі – підприємцю;

ЗУБКО Юлії Василівні – фізичній особі – підприємцю;

КРИВЦУН Наталії Іванівні - фізичній особі – підприємцю;

ПУГАЧОВИМ Галині Григорівні та Миколі Олексійовичу - приватним підприємцям;

за активну участь в громадській діяльності міста, значний особистий внесок в розвиток народних мистецтв, освітніх програм м.Чугуєва, патріотичне виховання молоді, волонтерської діяльності та з нагоди Дня Незалежності України - АНДРІЄВСЬКІЙ Катерині Юріївні - члену Чугуївської міжрайонної громадської організації «Наш вибір»;

- ЛЕВЧУКУ Сергію Борисовичу - члену Чугуївської міжрайонної громадської організації «Наш вибір»

 за створення креативного виду відпочинку в м.Чугуєві та з нагоди Дня підприємця УСИНІНУ Дмитру Михайловичу - фізичній особі – підприємцю;

за сумлінну працю, високі показники, активну життєву позицію  та з нагоди Дня рятівника:

-        майору  служби цивільного захисту МЕЛЬНИКУ Антону Вікторовичу - начальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

-        молодшому сержанту служби цивільного захисту ФЬОДОРОВІЙ Тетяні Іванівні – диспетчеру 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

-        молодшому сержанту служби цивільного захисту ТІШЕНІНОВУ Роману Євгенійовичу – пожежному - рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

-        прапорщику служби цивільного захисту БІЛОБОРОДОВУ Юрію Валерійовичу – пожежному - рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

за високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, значні здобутки у роботі, відповідальне виконання обов’язків, активну участь у роботі профспілкової організації та з нагоди 40- річчя БАТЧЕНКО Валентині Миколаївні - начальнику відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку виконавчого комітету Чугуївської міської ради;

за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури та спорту:

-        ГУБАРЮ Ігорю Леонідовичу - директору Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи Чугуївської міської ради Харківської області, тренеру-викладачу відділення таеквон - до І.Т.Ф.;

-        ЛИХОБАБІ Тарасу Євгенійовичу - заступнику директора з навчально-тренувальної роботи Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи Чугуївської міської ради Харківської області;

-        ЛУШПЕНКУ Олександру Миколайовичу - тренеру-викладачу відділення футболу Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи Чугуївської міської ради Харківської області;

-        НЕСТЕРЕНКУ Петру Олексійовичу - тренеру-викладачу відділення боксу Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи Чугуївської міської ради Харківської області;

-        МАУЛЮ Олександру Олександровичу - тренеру-викладачу відділення таеквон-до І.Т.Ф. Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи Чугуївської міської ради Харківської області;

-        ШОВКОВІЙ Ірині Віталіївні - тренеру-викладачу відділення художньої гімнастики Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи Чугуївської міської ради Харківської області;

-        ІВАЩЕНКУ Олександру Володимировичу - вчителю фізичної культури Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Ю. Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області;

-        ХАТАМОВУ Сергію Хасановичу - вчителю фізичної культури Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Ю. Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області;

-        ЛАХТІНІЙ Наталії Юріївні - вчителю фізичної культури Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Ю. Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області;

-        ЛЕВЧЕНКУ Роману Михайловичу - вчителю фізичної культури Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області;

-        ЛЕСНОВСЬКІЙ Наталії Миколаївні - вчителю фізичної культури Чугуївської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів № 4 Чугуївської міської ради Харківської області;

-        БУЛАШЕВІЙ Вірі Олександрівні - вчителю фізичної культури Чугуївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 5 Чугуївської міської ради Харківської області;

-        БАБАКУ Сергію Володимировичу - вчителю фізичної культури Чугуївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 5 Чугуївської міської ради Харківської області;

-        ТУР Ірині Іванівні - вчителю фізичної культури Чугуївського навчально-виховного комплексу № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області;

-        КОРШЕВНЮК Ганні Юріївні - вчителю фізичної культури Чугуївського навчально-виховного комплексу № 6 імені Тричі Героя Радянського Союзу    І.М. Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області;

-        АДАМЕНКО Ірині Вікторівні - вчителю фізичної культури Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Чугуївської міської ради Харківської області;

-        СЕРГЄЄВУ Олександру Івановичу - вчителю фізичної культури Чугуївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 8 Чугуївської міської ради Харківської області;

-        БОНДАРЕНКО Олені Олександрівні - вчителю фізичної культури Чугуївського  навчально-виховного  комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 8 Чугуївської міської ради Харківської області;

-        РЕСЕНЧУКУ Сергію Павловичу - вчителю фізичної культури Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської міської ради Харківської області;

-        ЖИГЛОВУ Володимиру Олександровичу - вчителю фізичної культури Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської міської ради Харківської області

за вагомий особистий внесок у розвиток спорту міста Чугуєва, підвищення соціальної значимості і ролі фізичної культури у формуванні здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту:

-КАСАЛАПУ Анатолію Миколайовичу –керівнику фізичного виховання Чугуївського професійного ліцею;

-ПУЗІКОВУ Олександру Валентиновичу - керівнику фізичного виховання Чугуївського аграрного ліцею;

-СОЛОМАСІ Діні Владиславівні – викладачу фізичної культури Чугуївського аграрного ліцею;

за сумлінну працю та високий професіоналізм, значний досвід у сфері господарської діяльності, відповідальне виконання своїх службових обов’язків та з нагоди ювілею (55-річчя):

- САФОНОВУ Андрію Олександровичу - завідуючому господарством  господарчої групи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради;

за сумлінне виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції, вірність Військовій присязі, зразкову військову дисципліну, особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди 99-ї річниці створення військової частини А 0501:

- старшому солдату ГРИБ Ірині Миколаївні - радіотелефоністу відділення зв’язку відділення артилерійської розвідки протитанкового артилерійського дивізіону;

- старшому солдату БРАГІНІЙ  Людмилі Святославівні – відповідальному виконавцю стройової частини;

- солдату ГІРНЯК Олесі Валеріївні - радіотелефоністу відділення управління командира батальйону взводу зв’язку 1 механізованого батальйону;

- майору медичної служби ЮР’ЄВІЙ Анні Сергіївні - начальнику госпітального відділення медичної роти;

- капітану ДЬОМІНУ Денису Олександровичу - заступнику командира 1 протитанкової артилерійської батареї з морально - психологічного забезпечення протитанкового артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи;

- лейтенанту ЛОГВИНЕНКУ Володимиру Олександровичу - командиру зенітного ракетного взводу зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону;

- старшому прапорщику УШАКОВУ Олександру Васильовичу - начальнику ремонтної майстерні електроспецобладнання ремонтного взводу ремонтної роти ракетно-артилерійського озброєння ремонтно - відновлювального батальйону;

- молодшому лейтенанту ЧАБАНУ Олександру Олександровичу - заступнику командира 3 механізованої роти з морально-психологічного забезпечення;

- молодшому сержанту ПІХТЯРЬОВУ Сергію Олеговичу - командиру відділення - командиру машини 2 механізованого відділення 3 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону;

* за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток дитячого туризму і краєзнавства м.Чугуєва та з нагоди Дня туризму в Україні:

-ЛИСЕНКУ Сергію Валентиновичу - директору Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області;

*за високий професіоналізм, активну роботу з розвитку туризму, підвищення туристичного іміджу міста Чугуєва та з нагоди Дня туризму в Україні:

-БУЧАСТІЙ Світлані Іванівні - директору КЗ «Художньо - меморіальний музей І.Ю.Рєпіна»;

-колективу  бібліотеки для дітей Чугуївської централізованої бібліотечної системи за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек;

*за вагомий внесок у справу естетичного виховання підростаючого покоління, досягнення учнів школи у різноманітних мистецьких заходах та з нагоди Всеукраїнського Дня художника:

Колективу Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю.РЄПІНА;

*за багаторічну плідну працю у сфері мистецтва, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу естетичного виховання підростаючого покоління та з нагоди Всеукраїнського Дня художника:

-ГОРОБЕЦЬ Зої Проносівні - керівнику студії образотворчого мистецтва «Етюд» КУ «Культурний центр «Імідж»;

*за високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у створення художніх експозицій і декорацій до міських та обласних свят та з нагоди Всеукраїнського Дня художника:

-ТОЛСТІЙ Оксані Валентинівні - художнику КУ «Культурний центр «Імідж»;

*за високий рівень професійної майстерності та з нагоди  Всеукраїнського Дня художника:

-ПИЛЕВІЙ  Альоні Володимирівні - члену Творчого об'єднання митців та майстрів м.Чугуєва;

*за високий рівень професійної майстерності, у зв’язку з прийомом у члени Національної спілки художників України та з нагоди Всеукраїнського Дня художника:

-ПУЧКОВУ Олександру Васильовичу - члену Творчого об'єднання митців та майстрів м.Чугуєва;

*за високий рівень професійної майстерності, відданість мистецтву, значні успіхи у навчанні живопису і кераміки людей похилого віку міста та з нагоди Всеукраїнського Дня художника:

-ШПАКУ Тарасу Тарасовичу - організатору культурно - дозвіллєвої діяльності Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради;

*за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у зміцнення обороноздатності Держави та з нагоди Дня захисника України:

- капітану ГРАЧОВУ Олексію Юрійовичу – командиру аеродромно – експлуатаційної роти батальйону аеродромно – технічного забезпечення військової частини А4104;

- капітану ЖИЛЕНКУ Антону  Олександровичу – командиру вертольоту – льотчику – інструктору вертолітної ланки змішаної авіаційної ескадрильї;

- старшому лейтенанту РАКОВСЬКОМУ Владиславу Ігоровичу – старшому авіаційному техніку інженерно – авіаційної служби першої авіаційної ескадрильї військової частини А4104;

- молодшому сержанту ЦИВУНІНУ Роману Олександровичу – командиру відділення групи світлотехнічного обладнання батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А4104;

- старшому солдату ПЕТРЕНКУ Вадиму Григоровичу – стрільцю – помічнику гранатометника роти охорони батальйону охорони військової частини А0643;

*за сумлінне виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей, зразкову військову дисципліну, особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій  присязі та з нагоди Дня захисника України:

- молодшому сержанту ГУСЄЄВУ Івану Івановичу - командиру відділення взводу матеріального забезпечення групи матеріального забезпечення військової частини А0501;

- молодшому сержанту КУЧМІ Сергію Володимировичу - командиру автомобільного відділення підвозу пального та мастильних матеріалів групи матеріального забезпечення військової частини А0501;

- старшому прапорщику СВЄТЛОВУ В’ячеславу Олександровичу- головному сержанту командиру відділення 1 автомобільного взводу підвозу пального та мастильних матеріалів групи матеріального забезпечення військової частини А0501;

- солдату ЮРЧЕНКУ Максиму Володимировичу- водію – заправнику автомобільного взводу підвозу пального та мастильних матеріалів групи матеріального забезпечення військової частини А0501;

- солдату НЕСТЕРЕНКУ Олегу Михайловичу- водію – заправнику автомобільного взводу підвозу пального та мастильних матеріалів групи матеріального забезпечення військової частини А0501;

- старшому прапорщику ЗУЄВУ Володимиру Івановичу - начальнику танкодрому полігону військової частини А0501;

- солдату СКРИПНИКУ Дмитру Сергійовичу- електрику - механіку танкодрому полігону військової частини А0501;

- старшому сержанту МОЙСЄЄВУ Данилу Юхимовичу - стрільцю - помічнику гранатометника 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 5 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А0501;

- солдату ТАРАСОВУ Артему Сергійовичу - навіднику 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А0501;

- майору ЧЕБАНУ Сергію Анатолійовичу - начальнику служби пального і мастильних матеріалів військової частини А0501;

*за мужність, героїзм, відвагу та високі професіональні дії при виконанні службових обов’язків на пожежі, яка сталася 04.10.2017 року у місті Чугуєві, по вул. Гагаріна, 30 та з нагоди Дня захисника України:

- капітану служби цивільного захисту РУСАНОВУ Руслану Миколайовичу – заступнику начальника  50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- старшому лейтенанту служби цивільного захисту РУБАНИКУ Андрію Сергійовичу – начальнику 39 ДНРЧ АРЗ СН ГУ ДСНС;

- старшому лейтенанту служби цивільного захисту ЗУБИКУ Костянтину Валерійовичу – начальнику караулу 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

 - старшому лейтенанту служби цивільного захисту АПУННИКУ Віталію Михайловичу – начальнику караулу 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- прапорщику служби цивільного захисту ШИШКОВУ Андрію Олександровичу – командиру відділення 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- прапорщику служби цивільного захисту БІЛОБОРОДОВУ Юрію Валерійовичу – пожежному – рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- молодшому сержанту служби цивільного захисту ЛАВРИКУ Андрію Олександровичу – пожежному – рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- молодшому сержанту служби цивільного захисту ГОЛОВАНОВУ Дмитру Олександровичу – пожежному – рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- старшині служби цивільного захисту НЕЙКОВСЬКОМУ В’ячеславу Євгеновичу – водію 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

-  старшині служби цивільного захисту ОВДІЄНКУ Андрію Григоровичу – водію 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- старшому сержанту служби цивільного захисту ВОЛОШИНУ Миколі Олександровичу – водію 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- молодшому сержанту служби цивільного захисту ЧЕРЕВАТЕНКУ Сергію Сергійовичу – пожежному – рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- сержанту служби цивільного захисту КУЛІНІЧУ Олександру Костянтиновичу – пожежному – рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

-  сержанту служби цивільного захисту ТІМОНОВУ Євгену Петровичу – пожежному – рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- старшому сержанту служби цивільного захисту МАЛЯРЕНКУ Максиму Миколайовичу - пожежному – рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- старшому сержанту служби цивільного захисту СУМЦОВУ Сергію Володимировичу – пожежному – рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

*за мужність, героїзм, відвагу та високі професіональні дії при виконанні службових обов’язків на пожежі, яка сталася 24.09.2017 року на полігоні твердих побутових відходів КП «Саночистка» міста Чугуїв та з нагоди Дня захисника України:

- капітану служби цивільного захисту ВОСТРОКНУТОВУ Олександру Леонідовичу – головному інспектору Чугуївського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області;

- сержанту служби цивільного захисту ВОЛКОВУ Віталію Васильовичу – старшому пожежному – рятувальнику 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

- прапорщику служби цивільного захисту МОЛЧАНУ Павлу Вікторовичу – водію 50 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди ювілею (55-річчя) ТАРАНИК Ларисі Михайлівні - начальнику ЦПЗ №12 Українського Державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»;

за багаторічну сумлінну працю з підготовки висококваліфікованих спеціалістів у галузі культури, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток музичного мистецтва та з нагоди 60-річчя від дня народження і 40-річчя педагогічної діяльності МАМІНІЙ Тетяні Іванівні - директору Чугуївської дитячої музичної школи;

за плідну багаторічну бездоганну працю, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 70-річчя від дня  заснування підприємства:

- ГУРОВУ Андрію Вікторовичу - електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування КЖРЕП м.Чугуєва;

- СПІЦИНІЙ Вікторії Миколаївні - бухгалтеру КЖРЕП м.Чугуєва;

- СЕРГІЄНКО Наталі Вікторівні - комірнику  КЖРЕП м.Чугуєва;

- ПАСТУХОВУ Григорію Олександровичу - диспетчеру КЖРЕП м.Чугуєва;

- ЯКОВЦЮ Віктору Павловичу- начальнику дільниці КЖРЕП м.Чугуєва;

- ЯСТРЕБОВІЙ Лідії Леонідівні - головному бухгалтеру КЖРЕП м.Чугуєва;

- НЕСТЕРЕНКО Валентині Іванівні - начальнику дільниці КЖРЕП м.Чугуєва;

- КРИВОЛАПОВІЙ Любові Андріївні - диспетчеру КЖРЕП м.Чугуєва;

за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну та з нагоди 15-ї річниці створення військової частини А1993:

- старшому солдату ШАЛІМОВІЙ Ользі Вікторівні - оператору радіопеленгаторного пункту військової частини А1993;

- старшому солдату ЯЩЕНКО Світлані Олександрівні – оператору радіотехнічного пункту військової частини А1993;

- старшому солдату КОЛЕСНИК Катерині Анатоліївні - оператору радіопеленгаторного пункту військової частини А 1993;

* за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та вагомий внесок у розв’язання проблем соціального захисту громадян міста та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:

-        ПОЛЮХОВИЧ Людмилі Вікторівні – начальнику відділу бухгалтерського обліку – головному бухгалтеру управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради;

-        ЩЕРБИНІ Вікторії Валеріївні – завідувачу сектором опрацювання та прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради;

-        ПОНОМАРЕНКО Тетяні Анатоліївні – головному спеціалісту  з питань праці відділу з питань праці та зайнятості населення управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради;

-        КОРОЛЬОВІЙ Тетяні Леонідівні –– головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради;

-        ПОЄДИНЦЕВІЙ Любові Василівні – провідному спеціалісту відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради;

* за багаторічну сумлінну працю, якісне виконання службових обов’язків, відданість справі та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:

-        БЕВЗЮК Галині Олександрівні – соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради;

- БОГОМОЛОВУ Юрію Дмитровичу – водію 1класу автотранспортних засобів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради;

- КАЛЬЧЕНКО Олені Сергіївні – головному бухгалтеру територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради;

- КУНЄЄВІЙ Ірині Миколаївні – соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради;

- СОКОЛОВІЙ Олені Іванівні – соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради;

- СУХІНІНІЙ Яні Георгіївні – фахівцю із соціальної допомоги вдома відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради;

* за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, сумлінну працю, відданість справі, та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:

ОВДІЄНКО Оксані Сергіївні – бухгалтеру Чугуївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

* за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту від безробіття та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:

- КАЩАВЦЕВІЙ Валентині Мойсеївні – провідному фахівцю з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Чугуївського міського районного центру зайнятості;

- МАЛЬЦЕВІЙ Альоні Володимирівні – провідному фахівцю з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Чугуївського міського районного центру зайнятості;

* за сумлінну, дбайливу працю, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм у сфері діяльності Фонду та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:

- ПОГОРІЛІЙ Надії Андріївні – головному бухгалтеру Чугуївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області;

- РИБАК Вікторії Вікторівні - головному спеціалісту Чугуївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області;

- ЖЕПКО Марині Вікторівні - головному спеціалісту Чугуївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області;

* за вагомий особистий внесок у забезпечення виконання завдань, покладених на органи Пенсійного фонду України та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:

- ІЗОТОВІЙ Наталії Володимирівні –начальнику відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Чугуївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області;

- КОНДРАТЮК Ірині Володимирівні – заступнику начальника фінансово- економічного відділу – заступнику головного бухгалтера Чугуївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області;

за сумлінну й самовіддану працю у Чугуївській міській раді та її виконавчому комітеті, високий професіоналізм, значний досвід в управлінні та обслуговуванні автомобіля, відповідальне виконання обов’язків та з нагоди 65-річчя ЖУДІКУ Валерію Федоровичу - водію господарчої групи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.

Дата публікації: 18:14 20.03.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
13.12.2017
13:30 - Заняття в Університеті ІІІ віку: - факультет «Краєзнавство» Заняття в Університеті ІІІ віку: - факультет «Краєзнавство» Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:13.12.2017 13:30 Місце проведення:Приміщення територіального центру
16:00 - Пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Апостола О.І. Пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Апостола О.І. Організатор:Апостол О.І. Шляхта С.О. Час проведення:13.12.2017 16:00 Місце проведення:Каб № 11 викон. коміт
14.12.2017
день - Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу адміністративної та кадрової роботи управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу адміністративної та кадрової роботи управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради Організатор:МакаренкоЛ.П. Баришева Н.В. Час проведення:14.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
день - Святковий концерт, присвячений Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Святковий концерт, присвячений Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:14.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:КЦ "Имидж", вул. Кожедуба 24
09:30 - Покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Організатор:МакаренкоЛ.П. Сосницька Ю.А. Час проведення:14.12.2017 09:30 Місце проведення:Сквер Захисників Вітчизни
14:00 - І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (наукові відділення: наук про Землю, історії, філософії та суспільствознавства) І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (наукові відділення: наук про Землю, історії, філософії та суспільствознавства) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В Час проведення:14.12.2017 14:00 Місце проведення:ЦТК
14:00 - Заняття в Університеті ІІІ віку: - факультет «Основи комп’ютерної грамотності». Заняття в Університеті ІІІ віку: - факультет «Основи комп’ютерної грамотності». Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:14.12.2017 14:00 Місце проведення:Приміщення територіального центру
15.12.2017
14:00 - Відкриття персональної виставки живопису Кравченко Ірини, учасниці XVІІІ Міжнародного репінського пленеру «Зимовий сад» (м. Вінниця) Відкриття персональної виставки живопису Кравченко Ірини, учасниці XVІІІ Міжнародного репінського пленеру «Зимовий сад» (м. Вінниця) Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:15.12.2017 14:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж», виставкова зала
16:00 - Новорічний концерт творчих колективів Чугуївської дитячої музичної школи «Музичне конфеті» (вхід вільний) Новорічний концерт творчих колективів Чугуївської дитячої музичної школи «Музичне конфеті» (вхід вільний) Організатор:Маміна Т.І. Ващук Я.А. Час проведення:15.12.2017 16:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих