Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Чугуїв | Нагороди | Подяки міського голови | Подяку Чугуївського міського голови оголошено
Подяку Чугуївського міського голови оголошено

БОНДАРЮК Людмилі Василівні – голові міського поетичного клубу «Свіча», члену Творчої Асоціації літераторів Слобожанщини за вагомий внесок у розвиток української літератури, багаторічну плідну працю, активну участь у культурно-мистецькому житті міста Чугуєва та з нагоди 55-ї річниці від дня народження;

КУЛИК Людмилі Василівні – начальнику відділу доходів фінансового управління виконавчого комітету Чугуївської міської ради, голові профспілкової організації фінансового управління за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, відповідальне виконання слухбових обов’язків, значний досвід у веденні обліку доходів місцевого бюджету, вагомий внесок в роботу профспілкової організації фінансового управління, активну життєву позицію та з нагоди 45-ї річниці від дня народження;

СВІНЧЕНКО Наталії Геннадіївні — начальнику загального відділу апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, компетентність і високий професіоналізм, відповідальне виконання обов’язків, активну участь у роботі профспілкового комітету та з нагоди ювілею;

АНЦИБОР Наталії Миколаївні — начальнику управління – начальнику служби персоналу управління обслуговування замовників та персоналу апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, компетентність і високий професіоналізм, відповідальне виконання обов’язків, активну життєву позицію;

за сумлінну і відповідальну працю, вагомий особистий внесок у розвиток Чугуївського управління Державної казначейської служби України Харківської області та з нагоди 20-ї річниці з дня створення казначейської служби:

ЛОБОДЕНКУ Сергію Васильовичу – начальнику Чугуївського управління Державної казначейської служби України Харківської області;

БОГДАНОВІЙ Тетяні Олександрівні – головному спеціалісту відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Чугуївського управління Державної казначейської служби України Харківської області;

ВІТЮК Олені Володимирівні – спеціалісту 1 категорії відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Чугуївського управління Державної казначейської служби України Харківської області;

КВАШІ Ганні Миколаївні – ветерану Чугуївського управління Державної казначейської служби України Харківської області;

ЛУНІНУ Євгену Володимировичу — члену Національної спілки художників України, члену Творчого об’єднання художників та майстрів м. Чугуєва, члену виконавчого комітету Чугуївської міської ради за вагомий особистий внесок у розвиток українського образотворчого мистецтва, високий професіоналізм, великі здобутки у творчому відображенні краси рідного краю та з нагоди 60-річного ювілею;

Макаренко Людмилі Петрівні – заступнику міського голови-керуючому справами виконавчого комітету Чугуївської міської ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, значні здобутки в реалізації інноваційних ідей, творчий підхід до вирішення практичних завдань, високий професіоналізм та талановите керівництво апаратом виконавчого комітету Чугуївської міської ради, активну участь у громадській діяльності та з нагоди ювілею;

за гуманність, турботу, підтримку і сприяння адаптації внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Чугуєвській громаді:

ПЕНДЕР Хельзі – секторальному менеджеру з кризи, педставнику делегації Європейського Союзу в Україні;

РУЇЗ ДЕ АСУА Естер — координатору програми відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції;

ЛИТВИНОВІЙ Анастасії — спеціалісту зі стабілізації громад відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції;

НАГАЄВУ Марлену — технічному консультанту Міжнародної організації з міграції, інженеру;

САФРОНОВІЙ Наталії Германівні — регіональному координатору проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» в Харківській області;

ДОВГАН Левку – експерту проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалгого населення в Україні»;

СТОЦЬКО Зоряні — експерту проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалгого населення в Україні»;

за активну громадську позицію, бадьорість духу, ініціативність та сприяння налагодженню порозуміння в громаді:

ЛУГАНСЬКІЙ Ользі Альбертівні – члену ініціативної групи м.Чугуєва в рамках реалізації проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалгого населення в Україні»;

ШУМСЬКОМУ Олексію Олександровичу – художнику, організатору виставки «Від серця до серця»;

СУХОМОВСЬКІЙ Олені Вікторівні – директору Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської міської ради Харківської області за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти в м.Чугуєві та з нагоди 55-річчя від дня народження;

ЛИЗОГУБОВІЙ Олені Володимирівні - головному спеціалісту організаційного відділу ради апарату Чугуївської міської ради за багаторічну сумлінну працю, бездоганне виконання поставлених задач, професіоналізм, поважне ставлення до депутатів Чугуївської міської ради, колег та з нагоди ювілею

ПРОЦЕНКО Олені Іванівні - директору Чугуївської цетралізованої бібліотечної системи, володарці відзнаки «За особистий внесок в розвиток міста» за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечої справи м.Чугуєва та з нагоди 50-ї річниці від дня народження

ДМИТРІЄВІЙ Оксані Миколаївні – головному спеціалісту відділу комунальної власності та земельних відносин Чугуївської міської ради за сумлінне виконання свої посадових обов’язків, своєчасне та якісне виконання покладених на відділ завдань та з нагоди ювілею

ЧОЛОМБИТЬКУ Віталію Олександровичу – начальнику відділу комунальної власності та земельних відносин Чугуївської міської ради за багаторічну працю, сумлінне виконання посадових обов’язків, своєчасне та якісне виконання покладених на відділ завдань та з нагоди 40-ї річниці від дня народження

ЛЕЩЕНКО Оксані Іванівні – викладачу Чугуївської дитячої художньої школи ім.І.Ю.Рєпіна за багаторічну творчу працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу естетичного виховання підростаючого покоління, особистий вклад у культурний розвиток м.Чугуєва та з нагоди ювілею

за сумлінну працю, надання якісних побутових послуг населенню та з нагоди Дня житлово-комунального і побутового обслуговування населення:

-        ДАВИДОВІЙ Ользі Юріївні – косметологу салону краси «Тріумф»;

-        САНЖАПОВІЙ Світлані Анатоліївні – перукарю салону «Екватор»;

за самовіддану працю, вагомий особистий внесок у забезпечення належного рівня надання житлово-комунальних послуг, покращення благоустрою м.Чугуєва та з нагоди Дня житлово-комунального і побутового обслуговування населення:

-        ВАСИЛЬЄВУ Валентину Миколайовичу – слюсарю аварійно-відновлюваних робіт 3-го розряду комунального підприємства «Чугуїввода»;

-        ЛЮБЖИНІЙ Аллі Вікторівні – оператору котельні комунального підприємства «Чугуївтепло»;

-        ПЛІЧКУ Станіславу Олександровичу – водію автотранспортних засобів комунального підприємства «Чугуїввода»;

-        РУДЕНКО Оксані Валеріївні – оператору котельні комунального підприємства «Чугуївтепло»;

-        ТРОХИМЧЕНКУ Юрію Миколайовичу – трактористу транспортної дільниці комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс»;

-        ХОДАКОВСЬКОМУ Олександру Олександровичу – слюсарю-сантехніку  5-го розряду комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства;

за особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та екології на території м.Чугуєва, професійну майстрерність, високий рівень обслуговування населення та з нагоди Дня житлово-комунального і побутового обслуговування населення:

-        СКЛЯР Наталії Леонідівні – головному спеціалісту відділу з управління житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради;

-        ПЕТРОВІЙ Ганні Сергіївні – начальнику відділу з управління житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради;

за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у забезпечення благоустрою і озеленення міста та з нагоди Дня житлово-комунального і побутового обслуговування населення:

-        колективу Комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс»;

за сумлінну працю, професіоналізм, високий рівень надання послуг населенню та підприємствам міста з постачання води і водовідведення та з нагоди Дня житлово-комунального і побутового обслуговування населення:

-        колективу Комунального підприємства «Чугуїввода»;

за сумлінну працю, високу професійну майстерність, належний рівень надання послуг з теплопостачання населенню, підприємствам і установам міста та з нагоди Дня житлово-комунального і побутового обслуговування населення:

-        колективу Комунального підприємства «Чугуївтепло»;

за сумлінну працю, високу професійну майстерність, належний рівень житлово-комунального обслуговування населення, підвищення рівня благоустрою житлового фонду та з нагоди Дня житлово-комунального і побутового обслуговування населення:

-        колектиу Комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства м.Чугуєва;

за високий професіоналізм, самовіддану працю, високий рівень обслуговування населення міста та з нагоди Дня житлово-комунального і побутового обслуговування населення:

колективу Чугуївського районного відділення енергозбуту Харківської області

- БРАЖНИКОВУ Сергію Васильовичу – ветерану виконавчого комітету Чугуївської міської ради за вагомий особистий внесок у встановлення, розвиток та забезпечення фінансової стабільності бюджетної сфери міста, високий професіоналізм та компетентність у своїй роботі, високі організаторські здібності, активну життєву позицію та з нагоди 70-ї річниці від дня народження

 

за значний особистий вклад в розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, громадянську позицію, мужність та відвагу, проявлені при виконання військового обов’язку під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, активістам Чугуївської міської в Харківській області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»:

-     АСАВАЛЮКУ Михайлу Івановичу;

-     БІЛОУСОВУ Валерію Костянтиновичу;

-     ВОЙТОВИЧУ Павлу Васильовичу;

-     ДЕНИСЕНКУ Миколі Івановичу;

-     КУЧІНУ Віктору Васильовичу;

-     МИРОНОВУ Віталію Михайловичу;

-     РАДЧЕНКУ Олександру Анатолійовичу;

-     ЧУРАЄВУ Сергію Євгеновичу;

-     ШИРОКОМУ Івану Олександровичу;

-     ШУМЧЕНКУ Юрію Володимировичу;

-     ЯКУБІ Олексію Анатолійовичу;

учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, активістам міського комітету «Ветеран Чорнобиля»:

-     БІЛОКУРОВУ В’ячеславу Валерійовичу;

-     БОГДАНЦЮ Михайлу Миколайовичу;

-     КОВАЛЮ Миколі Федоровичу;

-     СПЄСІВЦЕВУ Анатолію Івановичу;

-     ШЕЙКА Анатолію Івановичу;

учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, активістам Чугуївського об’єднаного союзу інвалідів Афганістану:

АЛТУХОВУ Георгію Михайловичу;

-  БЄДНОВУ Михайлу Геннадійовичу;

-  БЄЛЯЄВУ Володимиру Рувимовичу;

-  ВОЛИКУ Сергію Івановичу;

-  КУШКА Володимиру Іллічу;

-  КОЗУБЕНКУ Анатолію Олександровичу;

-  КРАВЧЕНКУ Анатолію Григоровичу;

-  ЛИЗОГУБОВУ Миколі Миколайовичу;

-  ПАЗІЮ Андрію Івановичу;

-  СВИРИДОВУ Сергію Петровичу;

-  СМОЛІНІЙ Людмилі Анатоліївні;

-  ЮР’ЄВУ Олександру Миколайовичу;

-  ЯДРИШНІКОВУ Михайлу Вікторовичу;

- ЯНЧЕНКУ Івану Пилиповичу

за сумлінну і відповідальну працю, зразкове виконання службових завдань, забезпечення високої бойової підготовки та з нагоди Дня Військової служби правопорядку:

-  капітану ГАВРИШУ Олександру Вікторовичу - начальнику гауптвахти відділення Військової служби правопорядку Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку Південного територіального управління Військової служби правопорядку;

-  старшому сержанту ПУГАЧОВУ Сергію Миколайовичу – начальнику групи О та ППС відділення Військової служби правопорядку Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку Південного територіального управління Військової служби правопорядку;

-  солдату КРАСНОВСЬКОМУ Віталію Сергійовичу – стрільцю групи О та ППС відділення Військової служби правопорядку Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку Південного територіального управління Військової служби правопорядку;

- солдату НЕСТЕРЕНКУ Віталію Геннадійовичу - стрільцю групи О та ППС відділення Військової служби правопорядку Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку Південного територіального управління Військової служби правопорядку

 

  • ДУДЧЕНКУ Олегу Кириловичу - робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будинків, споруд і обладнання господарчої групи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради за багаторічну працю в органах місцевого самоврядування, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, своєчасне та якісне виконання завдвнь та з нагоди 75-ї річниці з дня народження
  • КАЧИНІЙ Валентині Вікторівні – викладачу Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю.Рєпіна, члену Національної спілки художників та майстрів м.Чугуєва, засновнику Творчого об’єднання художників та майстрів м.Чугуєва за багаторічну творчу працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління, розвиток культурно-мистецьких традицій міста Чугуєва та з нагоди 60-ї річниці з дня народження
  • ЯКОВЛЄВУ Юрію Івановичу – голові вуличного комітету м.Чугуєва №34 «Рєпінський» за вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування, небайдуже ставлення до проблем територіальної громади м.Чугуєва, сумлінне та бездоганне виконання громадських обов’язків та з нагоди 70-ї річниці від дня народження

БУРЦЕВУ Олександру Андрійовичу – Заслуженому лікарю України, завідувачу хірургічним відділенням КЗОЗ «Чугуївська ЦРЛ ім. М.І.Кононенка» за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, надання населенню висококваліфікованої медичної допомоги та з нагоди 70-ї річниці від дня народження

  • АБРАМОВУ Борису Олександровичу – голові вуличного комітету м.Чугуєва №38 «Лісний» за вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування, небайдуже ставлення до проблем територіальної громади м.Чугуєва, сумлінне та бездоганне виконання громадських обов’язків та з нагоди 70-ї річниці від дня народження
  • за високі досягнення у навчанні, наполегливу працю та невичерпну енергію:
  • БАШКАТОВУ Владиславу Андрійовичу - учню Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;
  • ДРОБОТ Саві Олеговичу - учню Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;
  • ГРИГОРЕНКО Ганні Сергіївні - учениці Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;
  • ПАСЮГА Денису Максимовичу - учню Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;
  • ЧОЛОМБИТЬКО Аліні Віталіївні - учениці Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;
  • ЗОРКІНІЙ Катерині Вікторівні - учениці Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;
  • БУЛИКІНІЙ Тетяні Олексіївні - учениці Чугуївського навчально-виховного комплексу № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба;
  • ДЖУРАС Марині Олегівні - учениці Чугуївського навчально-виховного комплексу № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба;
  • КОВАЛЬ Марині Юріївні - учениці Чугуївського навчально-виховного комплексу № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба;
  • 2
  • за невтомну батьківську працю, формування духовного і творчого потенціалу дітей:
  • БАШКАТОВИМ Андрію Володимировичу та Олені Павлівні;
  • ДРОБОТ Олегу Ігоровичу та Марині Михайлівні;
  • ГРИГОРЕНКАМ Сергію Васильовичу та Наталії Олександрівні;
  • ПАСЮГА Максиму Григоровичу та Юлії Юріївні;
  • ЧОЛОМБИТЬКАМ Віталію Олександровичу та Вікторії Олександрівні;
  • ХАРИТОНЕНКО Наталії Вікторівні;
  • БУЛИКІНИМ Олексію Івановичу та Наталії Володимирівні;
  • ДЖУРАС Олегу Вікторовичу та Наталії Володимирівні;
  • КОВАЛЬ Юрію Володимировичу та Наталії Олексіївні

 

- за творчий підхід до справи, креативне висвітлення подій та з нагоди Дня журналіста колективу редакції газети «Вісник Чугуївщини»;

- за активну участь у висвітленні діяльності органів місцевого самоврядування, подій у громадському житті міста та з нагоди Дня журналіста колективу Чугуївської радіокомпанії

за сумлінне виконання службових обов’язків, високі професійні якості та з нагоди Дня медичного працівника України працівникам Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім.М.І.Кононенка» :

АВЕТІСЯН Марині Аршавелівні – молодшій медичній сестрі акушерсько- гінекологічного відділення;

- БОРОДЕНКО Надії Михайлівні – лікарю з лікувальної фізкультури фізіотерапевтичного відділення;

- ГОРБЕНКО Олені Михайлівні – сестрі – господині поліклініки №1;

ГРЕЧКО Світлані Володимирівні – лікарю – фтизіатру дитячої поліклініки №1;

- ЄЗИК Наталії Сергіївні - сестрі медичній операційній операційного блоку;

- ІОДІ Миколі Вікторовичу – інженеру з метрології;

- КОНДРАТЕНКО Катерині Миколаївні – лікарю – педіатру педіатричного відділення;

- КУХОЦЬКОМУ Володимиру Григоровичу – лікарю – ортопеду – травматологу травматологічного відділення;

- ЛАМПАДОВІЙ Ганні Василівні – старшій сестрі медичній відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії;

МАТЕРІЄНКО Любові Григорівні – сестрі медичній відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги;

- МАШКІНУ Ігорю Миколайовичу – завідувачу неврологічним відділенням, лікарю – неврологу;

МОТУЗНОМУ Денису Сергійовичу – лікарю – стоматологу – хірургу стоматологічного відділення;

- НАЗАРОВІЙ Наталії Анатоліївні – старшій медичній сестрі акушерсько-гінекологічного відділення;

ПОРОХОВІЙ Валентині Степанівні – лікарю – дерматовенерологу поліклініки №1;

- РИЖКОВІЙ Вірі Миколаївні – ліфтеру;

- СИДОРЕНКУ Володимиру Івановичу – завідувачу інформаційно - аналітичним відділом;

- СТЕПАНЕНКУ Олександру Івановичу – завідувачу відділенням, лікарю стоматологу – ортопеду зубопротезного відділення;

- ФЕДОРОВІЙ Ірині Вікторівні – фельдшеру – лаборанту клініко-діагностичної лабораторії;

- ФОМІНІЙ Ларисі Анатоліївні – лікарю - рентгенологу рентгенологічного відділення;

- ЩЕРБИНІ Ігорю Володимировичу - лікарю – акушеру - гінекологу жіночої консультації;

за сумлінну та самовіддану працю, вагомі досягнення в професійній діяльності та з нагоди Дня медичного працівника України працівників Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»:

- АВДЄЄВІЙ Надії Вікторівні - лікарю загальної практики - сімейному лікарю амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Чугуєва;

- БЄСЄДІНІЙ Ірині Анатоліївні – старшій сестрі медичній амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Чугуєва;

- ГОЛОВКО Тетяні Вікторівні - сестрі медичній загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Чугуєва;

- ЄСАУЛОВІЙ Тетяні Сергіївні – молодшій медичній сестрі (санітарці – прибиральниці) амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Чугуєва;

- ЗЮЗІ Тетяні Іванівні - лікарю загальної практики - сімейному лікарю амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Чугуєва;

- КАЩАВЦЕВІЙ Валентині Павлівні – завідувачу амбулаторії, лікарю загальної практики - сімейному лікарю амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Чугуєва;

- КУЛЬКОВІЙ Інні Вікторівні - сестрі медичній загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Чугуєва;

- ОНИЩЕНКО Ірині Іванівні – сестрі медичній загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Чугуєва;

- ТАРАБІНІЙ Валентині Миколаївні – сестрі – господині КЗОЗ «Чугуївський районний центр ПМСД» Чугуївської районної ради Харківської області;

- ТРУБЧАНІНОВІЙ Олені Олександрівні - лікарю загальної практики - сімейному лікарю амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Чугуєва;

- ФІСУН Аллі Іванівні - сестрі медичній загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Чугуєва;

за багаторічну сумлінну працю, якісне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розв’язання проблем соціального захисту громадян міста та з нагоди Дня медичного працівника України:

- ГЛУХОВЕНКО Олені Миколаївні – сестрі медичній старшій відділення соціально - медичних послуг Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради

-ГОНЧАРУК Ірині Анатоліївні – класному керівнику випускного класу Чугуївської дитячої художньої школи ім.І.Ю.Рєпіна за багаторічну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, особистий внесок у справу естетичного виховання підростаючого покоління, розвиток культурно-мистецьких традицій міста Чугуєва та з нагоди випуску учнів у 2016 році

- БАРСЬКІЙ Валентині Петрівні за активну участь у суспільній діяльності ветеранського хору «Слобожанський», активну участь і виконання сольних пісень у ветеранському хорі «Надія» та з нагоди 80-ї річниці від дня народження

- АЛТУХОВУ Ігорю Олександровичу – викладачу зі скульптури Чугуївської дитячої художньої школи ім.І.Ю.Рєпіна за багаторічну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, особистий внесок у справу естетичного виховання підростаючого покоління, розвиток культурно-мистецьких традицій міста Чугуєва та з нагоди випуску учнів у 2016 році

-ТЕРЕЩЕНКО Світлані Борисівні – директору Чугуївської міжрайонної дирекції Харківського обласного відділення соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток і функціонування системи соціального страхування, вирішення проблем соціального захисту мешканців міста та з нагоди ювілею

за сумлінне виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції на території Луганської області, зразкову військову дисципліну, особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі :

- старшому солдату АЛМАЗОВУ Олександру Олександровичу – гранатометнику 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону;

- молодшому сержанту БІЛИКУ Владиславу Андрійовичу – командиру 1 протитанкового відділення протитанкового взводу 2 механізованого батальйону;

- молодшому сержанту БУЛГАКОВУ Павлу Юрійовичу – командиру 3 механізованого відділення – командиру машини 3 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону;

-молодшому лейтенанту ГАЙОВОМУ Руслану Віталійовичу – командиру 2 автомобільного взводу підвозу пального та мастильних матеріалів групи матеріального забезпечення;

- солдату ГАТІЛОВУ Андрію Володимировичу – водію – електрику апаратної взводу зв’язку польового вузла зв’язку;

- рядовому ГРЕБЕНЮКУ Сергію Олеговичу – радіотелеграфісту радіостанції радіовзводу  польового вузла зв’язку;

- молодшому сержанту ГРУНДІ Йосипу Степановичу – командиру відділення технічного обслуговування взводу забезпечення зенітного ракетно  – артилерійського дивізіону;

- молодшому сержанту ЄГОРОВУ Юрію Юрійовичу – командиру гармати 1 гаубичного самохідно – артилерійського взводу 2 гаубичної  самохідно – артилерійської батареї 1 гаубичного самохідно – артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи;

- старшому прапорщику ЖОГА Юрію Петровичу – командиру взводу забезпечення медичної роти;

-  старшому сержанту ЗУБАЧУ Дмитру Петровичу – командиру бойової машини зенітного ракетного взводу зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону;

- рядовому КАЛИТІ Віталію Миколайовичу – навіднику 3 танкового взводу 1 танкової роти танкового батальйону;

- прапорщику КОЛОТЄВУ Олексію Володимировичу – начальнику директриси БТР полігона;

- солдату КОЛІСНИКУ Владиславу Андрійовичу – водію 1 протитанкового відділення протитанкового взводу 2 механізованого батальйону;

- сержанту КРАВЧУКУ Володимиру Володимировичу – старшому навіднику 1 протитанкового артилерійського взводу 1 протитанкової артилерійської батареї протитанкового  артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи;

- старшому солдату ЛЕПЕЦЬКОМУ Ігорю Яремовичу – топогеодезисту взводу звукометричної розвідки батареї управління та артилерійської розвідки бригадної артилерійської групи;

- старшому солдату ЛЕБІДЮ Андрію Вікторовичу – навіднику 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону;

- солдату ЛІТВІНЧУКУ Сергію Миколайовичу – механіку – водію відділення інженерної техніки інженерно-дорожнього взводу інженерно - технічної роти групи інженерного забезпечення;

- молодшому сержанту МИКИТЕНКУ Олександру Миколайовичу -головному сержанту 3 механізованого взводу 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону;

- старшому солдату МОСТОВОМУ Сергію Алімовичу – механіку – водію-електрику1 гаубичного самохідно – артилерійського взводу 3 гаубичної  самохідно – артилерійської батареї 2 гаубичного самохідно – артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи;

- старшому прапорщику ПОЗНІКУ Сергію Миколайовичу – головному старшині 1 механізованого батальйону;

- молодшому сержанту СТАРІКОВУ Олександру Івановичу – старшому водію автомобільного взводу підвозу продовольства, речового і військово – технічного майна групи матеріального забезпечення;

- старшому лейтенанту СУПРУНУ Ігорю Олексійовичу - заступнику командира 5 механізованої роти по роботі з особовим складом 2 механізованого батальйону;

- рядовому ТИСЯЧНОМУ Олександру Миколайовичу – навіднику 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 8 механізованої роти 3 механізованого батальйону;

- сержанту ФАЗИКОШУ Ярославу Юрійовичу – головному сержанту 1 механізованої роти 1механізованого батальйону;

- рядовому ЧЕХОВЦЮ Володимиру Богдановичу – водію – заправнику  1 автомобільного взводу підвозу пального та мастильних матеріалів групи матеріального забезпечення

за вагомий внесок в розвиток об’єктів сфери торгівлі та ресторанного господарства в м.Чугуєві, впровадження прогресивних, новаторських форм обслуговування мешканців територіальної громади, зразкову організацію діяльності підприємства та  з нагоди професійного свята – Дня торгівлі: 

- МОІСЄЄВУ Валерію Олександровичу – фізичній особі – підприємцю;

- НАТАРОВУ Олегу Олександровичу – фізичній особі – підприємцю;

- ЛЕБЕДИНСЬКІЙ  Марині Миколаївні  – фізичній особі – підприємцю;

- ГРИЗУНОВІЙ Ніні Миколаївні – фізичній особі – підприємцю;

- ГЕРМАШЕВУ Євгену Юрійовичу – керуючому магазином АТБ «Продукти 866»

КАЧИНУ Сергію Іовичу - члену Національної спілки художників України, голові Творчого об’єднання художників та майстрів м.Чугуєва за активну творчу діяльність, особистий внесок в розвиток культури і мистецтва міста Чугуєва, високий професіоналізм та з нагоди 50-річного ювілею

 

* за небайдуже ставлення до розвитку міста, активну участь в громадському житті територіальної громади, ініціативність і прогресивність, зміцнення матеріально-технічної бази закладів Чугуєва та з нагоди 378-ї річниці з дня заснування Чугуєва:

- АСВАРОВУ Гюльмагомеду Джамалудиновичу – директору Чугуївського авіаційного технологічного заводу;

- АЛОЄВУ Камалу Кулійовичу – приватному підприємцю;

- БУТОВУ Дмитру Миколайовичу – приватному підприємцю;

- ЗАНЕВСЬКІЙ Валентині Василівні – приватному підприємцю;

- НАРИЖНОМУ Валерію Миколайовичу – директору Приватного підприємства «Укр-Ростехніка»;

- ТИХОНЕНКУ Олегу Анатолійовичу – директору Агрофірми «Чугуївська»;

- СЕРЬОГІНІЙ Наталії Андріївні – бухгалтеру Приватного акціонерного товариства «Чугуївський молочний завод»;

*за вагомий особистий внесок у виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, щоденне зусилля, працю, терпіння і відповідальність, створення сприятливих умов для їх розвитку та з нагоди 378-ї річниці з дня заснування Чугуєва:

- МАРІНЦІ Інзі Вікторівні – матері – виховательці дитячого будинку сімейного типу;

- МІШНЬОВІЙ Маріанні Іванівні – прийомній матері та опікуну;

- ЮШКО Олександру Миколайовичу та Тетяні Олександрівні – прийомним батькам;

* за плідну багаторічну бездоганну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток цивільного захисту і пожежної безпеки міста та з нагоди 378-ї річниці з дня заснування Чугуєва:

- КАРПОВУ Андрію Івановичу – начальнику Чугуївського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області;

* за активну особисту участь в житті міста Чугуєва, систематичне залучення підлеглих військовослужбовців частини до заходів військово-патріотичного виховання молоді, плідної співпраці з ветеранською організацією мікрорайону «Авіатор» та з нагоди 378-ї річниці з дня заснування Чугуєва:

- ДУБОВИКУ Геннадію Валентиновичу – командиру військової частини А4104;

* за відповідальне ставлення до службових обов’язків, якісне керівництво технічною підготовкою особового складу та технічного забезпечення частини і з нагоди 378-ї річниці з дня заснування Чугуєва:

- ДЕРЕВ’ЯНКІНУ Валерію Івановичу – заступнику командира військової частини Польова пошта В6250 з озброєння;

*за небайдуже ставлення до розвитку міста, ініціативність, креативність, проявлені при благоустрої міста, просуванні іміджу Чугуєва та з нагоди 378-ї річниці з дня заснування Чугуєва:

- РЕВЕНКУ Андрію Петровичу – приватному підприємцю;

*за пропаганду здорового способу життя серед мешканців територіальної громади міста, активну життєву позицію, просування іміджу Чугуєва та теренах України та з нагоди 378-ї річниці з дня заснування міста Чугуєва:

- ПЕТРОВІЙ Ірині Валеріївні – керівнику фітнес клубу «Non-stop»;

* за творчі досягнення, гідне представлення міста Чугуєва на міжнародних та всеукраїнських конкурсах, перемогу у змаганнях на Кубок Світу зі спортивного танцю в Італії та з нагоди 378-ї річниці з дня заснування Чугуєва:

- БЕССАРАБ Матвію;

- БЕССАРАБ Марії;

*за вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування, небайдуже ставлення до проблем Чугуївської територіальної громади, активну громадянську позицію та з нагоди 378-ї річниці з дня заснування Чугуєва:

- ПОНОМАРЕНКО Галині Федорівні – члену вуличного комітету №34 «Рєпінський» м.Чугуєва

 

за старання та ініціативу, зразкове утримання домоволодіння і прилеглої території та з нагоди Дня незалежності України:

- ЗОРКІНУ Анатолію Павловичу - будинок № 29 по вул. Набережна;

- КУПРІНУ Костянтину Васильовичу - будинок № 23 по вул. Світла;

- МОТІНОВУ Анатолію Дмитровичу - будинок № 10 по вул. Чугуївська;

- КРАСНЯНСЬКОМУ Віктору Миколайовичу - будинок № 16 по вул. Підгірна;

- ОСББ «Перемога 28» (керівник ОСББ - ЧЕПЕНКО Ганна Сергіївна), вул. Перемоги, 28/30

за сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники та з нагоди Дня незалежності України:

-  старшому лейтенанту служби цивільного захисту АПУННИКУ Віталію Михайловичу – начальнику караулу 50 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Харківській області;

– старшому лейтенанту служби цивільного захисту РУБАНИКУ Андрію Сергійовичу – провідному інспектору Чугуївського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області;

-  майору поліції АЧКАСОВУ Євгену Олександровичу - дільничному офіцеру поліції СППП Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області;

-  майору поліції ГЕРАСИМОВУ Олексію Сергійовичу – начальнику СППП Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області;

-   старшому лейтенанту поліції ДЯГІЛЕВУ Руслану Валерійовичу - дільничному офіцеру поліції СППП Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області;

-  капітану поліції МИХАЙЛИЧЕНКУ Євгену Миколайовичу - старшому дільничному офіцеру поліції СППП Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області;

-  підполковнику поліції ОЛЕНИЧЕНКУ Денису Валерійовичу –заступнику начальника - керівнику ПП Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області (члену призовної комісії);

- підполковнику поліції ПАРФЬОНОВУ Олександру Вікторовичу –начальнику Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області;

-  старшому лейтенанту поліції ПІГОРЄВУ Олегу Олеговичу –дільничному офіцеру поліції СППП Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області;

- старшому лейтенанту поліції ПИСЬМЕННОМУ Олександру Володимировичу - дільничному офіцеру поліції СППП Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області;

- капітану поліції ЧИГРІНОВУ Олександру Юрійовичу – старшому дільничному офіцеру поліції СППП Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області

 

* за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Незалежності України:

- підполковнику КУЦЕНКУ Роману Геннадійовичу - командиру авіаційної ескадрильї військової частини А4104;

-  майору СОКОЛОВУ Леоніду Михайловичу – начальнику служби пального та мастильних матеріалів військової частини А4104.

 * За самовіддану працю, вагомий особистий внесок у забезпечення належного рівня надання житлово-комунальних послуг, покращення благоустрою м.Чугуєва та з нагоди Дня Незалежності України:

ГУЛЕЮ Павлу Тарасовичу - машиністу насосних установок каналізаційної насосної станції КП «Чугуїввода».

- ЗАХАРЧЕНКУ Вячеславу Миколайовичу – машиністу насосних установок водозабірної насосної станції комунального підприємства «Чугуїввода»

- ГАРАШКО Надії Олексіївні – начальнику дільниці благоустрою та озеленення міста комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс»

- ЛАВРОВУ Ігорю Вікторовичу – машиністу екскаватора комунального підприємства «Чугуївтепло»

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/info/page/1599Дата публікації: 18:14 20.03.2016
Пошук
Посилання