Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Чугуїв | Нагороди | Подяки міського голови | Подяку Чугуївського міського голови оголошено
Подяку Чугуївського міського голови оголошено

 

за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 45-річчя РУСКІХ Оксані Олександрівні – бібліотекарю І категорії бібліотеки для дітей Чугуївської централізованої бібліотечної системи;

за творчі успіхи, досягнення у навчанні та участь у міжміському конкурсі «Зимова казка»:

- ГОГОЛЄВІЙ Альоні - учениці Ізюмської дитячої художньої школи ім. С.І. Васильківського;

- ГОРГУНОВСЬКІЙ Анжеліці - учениці Лозівської дитячої художньої школи;

- ЗВОНКОВУ Денису - учню Лозівської дитячої художньої школи;

- КОВБАСНЮК Олександрі - учениці Лозівської дитячої художної школи;

- ГРАНКІНІЙ Софії - учениці Лозівської дитячої художної школи;

- КОПЕРУ Владиславу - учню Південноміської дитячої художньої школи;

- ІЩЕНКО Марії - учениці Південноміської дитячої художньої школи;

- ЗІНЧЕНКО Катерині - учениці Південноміської дитячої художньої школи;

- ГУНЬКО Віолетті - учениці Південноміської дитячої художньої школи;

- ІВАНЮКУ Дмитру - учню  Південноміської дитячої художньої школи;

- СУБОТІ Руслану - учню Будянської дитячої школи народного мистецтва;

- АІСТОВІЙ Яні - учениці Будянської дитячої школи народного мистецтва;

- КОСТЕНКО Марії - учениці Будянської дитячої школи народного мистецтва;

- РОМАНОВСЬКІЙ Єлизаветі – учениці Будянської дитячої школи народного мистецтва;

- БАКАЙ Ользі - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ВИСТОРОБЕЦЬ Поліні - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ГРИЩЕНКО Кристині - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ДЕРЕВ’ЯНКІНІЙ Євгенії - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ЗАРИЦЬКІЙ Анастасії - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- КОРДОНЕЦЬ Дарії - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ЛУПАНДІНІЙ Євгенії - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- МІХЄЄВІЙ Ангеліні - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ПЕТРОВУ Микиті - учню Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- САЛЯМОН Анні - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ЧЕРЕМІСОВУ Артему - учню Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

- ЯКОВЛЄВІЙ Дарині - учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна;

за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагодиДня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення:

- АНТОНЮК Олені Анатоліївні – обліковцю з реєстрації бухгалтерських даних комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства м.Чугуєва;

- НАБІЄВУ Олександру В’ячеславовичу – електрогазозварнику 5-го розряду комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства м.Чугуєва;

- МІЗІНУ Віктору Олександровичу  - слюсарю з експлуатації та ремонту газового обладнання 5 розряду комунального підприємства «Чугуївтепло»;

- ШЕВЧЕНКУ Анатолію Івановичу – електрогазозварнику 6-го розряду комунального підприємства «Чугуївтепло»;

- ЗОЗУЛІ Валентині Василівні – оператору газової котельні комунального підприємства «Чугуївтепло»;

- МАТВІЄНКО Любові Миколаївні – робітнику зеленого будівництва дільниці благоустрою та озеленення міста комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс»;

- ЧИРВІ Валерію Сергійовичу – водію сміттєвоза комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс»;

- ГОНЧАРОВУ Івану Миколайовичу – машиністу насосних установок каналізаційної насосної станції комунального підприємства «Чугуїввода»;

- МИРОШНИЧЕНКУ Сергію Олеговичу – слюсарю аварійно-відновлюваних робіт комунального підприємства «Чугуїввода»;

- ТАТАРИНОВУ Віктору Івановичу - машиністу насосних установок водозаборної насосної станції комунального підприємства «Чугуїввода»;

- ЛЄОНОВУ Віктору Васильовичу – токарю 4-го розряду комунального підприємства «Чугуїввода»;

за багаторічну роботу, надання якісних послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобілів за індивідуальним замовленням:

- ЛУК’ЯНЕНКУ Петру Валентиновичу – фізичній особі – підприємцю;

за багаторічну роботу, надання якісних послуг з ремонту мобільних телефонів:

- СВІТЛОВУ Роману Івановичу – фізичній особі – підприємцю;

за багаторічну плідну працю, вагомий внесок в розвиток освіти м.Чугуєва та з нагоди 55-річчя ВИСОЦЬКОМУ Миколі Іллічу – директору ЗОШ №8;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІІ місця на олімпіадах з історії та географії, ІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Соціалогія») ПЛЬОНКІНУ Артему В’ячеславовичу – учню 11 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняті І місця на олімпіадах з історії та географії, ІІ місце в конкурсі-захисті науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Археологія»), І місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І. Свєргуна серед юніорів АРГУНОВІЙ Ганні Сергіївні – учениці 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІІ місце на олімпіаді з російської мови та літератури, ІІ місця на олімпіадах з англійської мови та біології, ІІІ місце на олімпіаді з економіки МАРЧУК Анастасії Юріївні – учениці 11 класу Чугуївського НВК №6;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІ місця на олімпіадах з російської мови та літератури, географії ТУКАЛУ Ростиславу Андрійовичу – учню 10 класу Чугуївської загальноосвітньої школи №1;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІІ місця на олімпіадах з хімії та інформаційних технологій БЕЗРОДНОМУ Владиславу В’ячеславовичу – учню 11 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІІ місця на олімпіадах з фізики і хімії ПРОНІНІЙ Валентині Ігорівні – учениці 8 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняті ІІ місця на олімпіадах з російської мови та літератури, англійської мови ФРОЛОВІЙ Олександрі Олександрівні – учениці 9 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Геологія, геохімія та мінералогія») ТКАЧЕНКУ Дмитру Дмитровичу – учню 10 класу Чугуївського НВК №6;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце на олімпіаді з української мови та літератури БЄЛЯКОВІЙ Євгенії Володимирівні – учениці 8 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Англійська мова») МОЗГОВОМУ Іллі Романовичу – учню 9 класу Чугуївського НВК №6;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІ місце на олімпіаді з екології ШАПОВАЛОВУ Олегу В’ячеславовичу – учню 10 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце на олімпіаді з інформаційних технологій МІКІШІ Данилу Сергійовичу – учню 10 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце на олімпіаді з географії ІСКАНДАРОВУ Іллі Олексійовичу – учню 8 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (секція «Педагогіка») – ДЕМЧЕНКО Ользі Андріївні - учениці 10 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (секція «Валеологія») – БАРИШЕВІЙ Даріні Володимирівні - учениці 10 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій – ШАШКУ Олексію В’ячеславовичу - учню 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит») – ПОХОДЕНКО Поліні Олександрівні - учениці 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (секція «Зарубіжна література») – ЯСЬКОВІЙ Вероніці Сергіївні – учениці 11 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Історія України») – ПОНОМАРЕНКО Валерії Вікторівні - учениці 11 класу Клугино-Башкирівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІІ місце на олімпіаді з правознавства – УВАРОВІЙ Дар’ї Володимирівні – учениці 11 класу Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика – ВОРОЖБІТ Юлії Сергіївні – учениці 10 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» у номінації «Історія України і державотворення» - КУРАКСІНІЙ Дар’ї Олександрівні - учениці 11 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8;

за високі досягнення у навчанні, зайняте ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» у номінації «Література» - АБРАМЕНКО Анастасії Сергіївні – учениці 11 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

за високі досягнення у навчанні, зайняте І місце на обласному етапі Х Міжнародного конкурсу з українознавства – КРИВЕНЕЦЬ Юлії Андріївні – учениці 9 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь у культурному житті міста Чугуєва СЛАДКИХ Дарині Сергіївні – учениці 11 класу Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь у культурному житті міста Чугуєва БАКАДОРОВІЙ Ганні Євгеніївні - учениці 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь у культурному житті міста Чугуєва – ШАДРІНІЙ Софії Олегівні – учениці 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь у культурному житті міста Чугуєва - МАЛЯР Дар’ї – учениці 6 класу Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь у культурному житті міста Чугуєва – вокально-театральному колективу «Грайлики» Чугуївської гімназії №5;

за високі досягнення в танцювальних фестивалях і конкурсах та активну  участь у культурному житті міста Чугуєва – зразковому художньому хореографічному колективу «Крапельки» Чугуївської гімназії №5;

за зайняте ІІ місце у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» (старша вікова категорія) – команді знавців 11 класу Чугуївської гімназії №5;

за зайняте ІІІ місце у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» (молодша вікова категорія) – команді знавців 9 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7;

за зайняте ІІ місце на обласній спартакіаді допризовної молоді – команді Чугуївського Центру допризовної підготовки юнаків;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному житті міста Чугуєва – БОРТНИК Владиславі Володимирівні – вихованці гуртка «Студія естрадного вокалу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному житті міста Чугуєва – ПРАВДИВЕЦЬ Любові Андріївні – вихованці гуртка «Студія естрадного вокалу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному житті міста Чугуєва – ТРОФІМОВІЙ Владиславі Кирилівні – вихованці гуртка «Студія естрадного вокалу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за високі досягнення у мистецьких фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному житті міста Чугуєва – ГОЛУБ Аліні Олегівні – вихованці гуртка «Студія естрадного вокалу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте І місце на Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях пам’яті В.П.Гусєва – ГОРЄЛКОВУ Максиму Віталійовичу – вихованцю гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте ІІ місце у складі міської команди – учасниці обласної Спартакіади з шахів та шашок серед міст та районів Харківської області – ВЕРТІЄВУ Віталію Сергійовичу – вихованцю гуртка «Шахи» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте І місце на Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір» - ЛОСЄВІЙ Віталіні Олександрівні – вихованці гуртка «Художня вишивка» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за високі досягнення в танцювальних фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному життя міста Чугуєва – танцювальному колективу «Самоцвіти» гуртка «Народно-естрадного танцю»Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за високі досягнення в танцювальних фестивалях і конкурсах та активну участь в культурному життя міста Чугуєва – вокальному ансамблю «Калинонька» гуртка «Студія естрадного вокалу»Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте І місце в обласному відкритому Святі дитячих театрів мод, модельних агентств, театральних колективів – колективу «Дизайн-клас» гуртка «Моделювання та конструювання одягу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте І місце в обласному відкритому Святідитячих театрів мод, модельних агентств, театральних колективів – театральній студії «Прем’єра» театрального гуртка Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості;

за зайняте І місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І.Свєргуна серед юніорів – ЧУГУНОВІЙ Анастасії Олексіївні – вихованці Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІ місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І.Свєргуна серед юніорів – КУДРЯВСЬКОМУ Артему Олександровичу – вихованцю Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІ місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І.Свєргуна серед юніорів – КАСАЛАПУ Денису Анатолійовичу – вихованцю Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІІ місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І.Свєргуна серед юніорів – КРИВОБОРОДОМУ Владиславу Сергійовичу – вихованцю Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІІ місце Кубку України з альпінізму, присвяченого пам’яті І.Свєргуна серед юніорів – МАЙСТРОВОМУ Олексію Олександровичу – вихованцю Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте І місце на ІХ Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій народ» – РЕУК Дар’ї  Василівні – вихованці Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІ місце в Чемпіонаті Харківської області зі скелелазіння (болдерінг) серед юніорів – ОРЕЛ Вікторії Геннадіївні – вихованці Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за зайняте ІІІ місце в Чемпіонаті Харківської області зі скелелазіння (болдерінг) серед юніорів – ЧЕЛОМБІТЬКО Поліні В’ячеславівні – вихованці Чугуївського центру туризму і краєзнавства;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті України з таеквон-доі.т.ф. – ЛИМАНСЬКОМУ Богдану Володимировичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті України з таеквон-доі.т.ф., перемогу у Всеукраїнському кубку Федерації таеквон-доі.т.ф. – БОЙКУ Єгору Сергійовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з боксу, зайняте ІІ місце на Регіональному Чемпіонаті України з боксу – ПОЛЯКОВУ Євгену Дмитровичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з боксу – ІВАХА Микиті Павловичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з боксу – ВЕПРИЦЬКОМУ Іллі Сергійовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з боксу, зайняте ІІ місце на Кубку України з таеквон-доі.т.ф. – АЛАВЕРДЯНУ КаренуАрменовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з таеквон-доі.т.ф. – ГУНЬКУ Борису Геннадійовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з таеквон-доі.т.ф. – КАТРЕЧКУ Іллі Вікторовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з боксу – ШМОРГУНУ Івану Вікторовичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за високі спортивні досягнення, перемогу у Чемпіонаті Харківської області з таеквон-доі.т.ф. – ПАРНАСУ Даніїлу Олександровичу – вихованцю Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи;

за перемогу в обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з настільного тенісу – збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва з настільного тенісу;

за перемогу в обласному зональному етапі чемпіонату України з баскетболу 3Х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області – збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва з баскетболу;

за перемогу в обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з волейболу – збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва з волейболу;

за перемогу в обласних зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» - збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва з футболу;

за перемогу в обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з легкоатлетичного чотирьохборства – збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва з легкоатлетичного чотирьохборства;

за перемогу в обласному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області «Старти надій-2017» - збірній команді загальнонавчальних закладів м.Чугуєва зі спортивної ігри «Старти надій».

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/info/page/1599Дата публікації: 18:14 20.03.2016
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих