Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Збройні Сили України пропонують
Збройні Сили України пропонують

Поділитися новиною:

Збройні Сили України пропонують

Про умови служби за контрактом як альтернативної форми працевлаштування йшлася мова 27 грудня 2016 року на міні-ярмарку вакансій в Чугуївському міському районному центрі зайнятості.

 Це вже п’ятий за грудень інформаційний захід для безробітних із залученням представників військових комісаріатів та військових частин. Основна мета таких зустрічей роботодавців і шукачів роботи – всебічне безпосереднє  інформування та орієнтація на службу за контрактом в Збройних Силах України.

В жвавій співбесіді зі старшим офіцером відділення комплектування Чугуївського об’єднаного військового комісаріату Романом Кириченком шукачі роботи (а це чоловіки у віці від 18 до 60 років) дізналися не тільки про підстави та умови проходження  військової служби в сучасних умовах, а й деталі буденності військовослужбовців, серед яких підготовка в учбовому центрі, впровадження новітніх технологій у військовій справі (надання  спецодягу, забезпечення сучасним обладнанням для розвідки та зв’язку, бойовою технікою). Детально зупинилися на побутових питаннях: безоплатне харчування військовослужбовців, надання житла, соціальне та медичне забезпечення.

Цього разу до заходу залучено 30 зареєстрованих безробітних.

 

Директор Чугуївського МРЦЗ                                 Л.Л. Масалітіна

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1005 | Переглядів: 90Дата публікації: 14:19 27.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих