Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
«Раз, два, три, ялинонько, світи!»
«Раз, два, три, ялинонько, світи!»

«Раз, два, три, ялинонько, світи!»

26 грудня 2016 року на подвір’ї Чугуївської ЗОШ І-ІІ № 4 відбулася незвичайна подія – відкриття новорічної ялинки мікрорайону Зачуговка.

З нагоди цієї події учителями та учнями школи була підготована конкурсно-розважальна програма «Раз, два, три, ялинонько, світи!»

На свято були запрошені юні  й дорослі мешканці мікрорайону, а почесними гостями стали міський голова Мінаєва Г.М. та заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вінник Т.С.

Гамору й веселощів додавали казкові герої, ростові ляльки Мавпочка, символ року минаючого, та Півник, символ року прийдешнього, які запалювали присутніх радістю, позитивною енергією, залучаючи до веселих хороводів, ігор та розваг.

Створюючи феєрію новорічного настрою, за помахом чарівної палички для жителів Зачуговки казково засяяли  штучна новорічна ялинка та мерехтливе святкове освітлення на будівлі 4 школи, придбані та змонтовані за кошти місцевого бюджету.

По завершенню свята, як годиться,  Дід Мороз пригостив солодощами усіх дітлахів. І, безперечно, новорічний настрій та віра у маленьке диво заходу поселилися в кожного зачуговця напередодні Нового 2017 року.

 

Альбом: «Раз, два, три, ялинонько, світи!» Альбом: «Раз, два, три, ялинонько, світи!»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1039 | Переглядів: 38Дата публікації: 11:05 03.01.2017
Анонс подій
26.05.2017
27.05.2017
день - Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:Чугуївський р-н, Фігуровське лісництво
день - Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Організатор:Вінник Т.С. Непомнящій В.І. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЧДХШ
29.05.2017
Докладніше
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих