Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
НАРАДА З ГОЛОВАМИ ПРАВЛІННЯ ОСББ
  НАРАДА З ГОЛОВАМИ ПРАВЛІННЯ ОСББ

НАРАДА З ГОЛОВАМИ ПРАВЛІННЯ ОСББ

13.01.2017 року у приміщенні Чугуївської міської ради була проведена нарада з головами ОСББ за участю керівників житлово - комунальних підприємств та спеціалістів підрозділів міської ради, на якій розглядалися питання щодо участі у конкурсі «Разом в майбутнє» на 2017 рік.

Номінацією конкурсу є «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон  і дверей на енергозберігаючі; утеплення приміщень соціальної сфери та житлових будинків; заміна систем опалення; заміна систем освітлення приміщень та вулиць у населених пунктах; впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);

Загальний обсяг фінансування міні-проектів становить до 200,0 тис. грн. Міні-проекти виконуватимуться на умовах обов’язкового спів фінансування. Максимальна сума співфінансування (субвенції) з обласного бюджету не перевищує 50% вартості проекту. Внесок Конкурсанта (громадської організації, ініціативної групи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та інших) – не менше 5 %. 

Внесок місцевих бюджетів, приватного партнера або з іншого джерела, не забороненого чинним законодавством України, – не менше 45% (у тому числі кошти місцевих бюджетів – не менше 10% від загальної вартості міні-проекту).

           Також були розглянуті питання щодо прибирання прибудинкової  території та о призначенні відповідальної  особи  за  електрогосподарство  житлового  будинку.                  

            Голови правління ОСББ  можуть укласти  договір  з  КЖРЕП  м.  Чугуєва  про  надання  послуг  по обслуговуванню  електроустановок житлового  будинку(для забезпечення належного  стану  та  функціонування) при неможливості самостійного здійснення організацією експлуатації і,  якщо немає відповідальної особи за електрогосподарство житлового будинку та договір на утримання будинку.       

        Голови правління ОСББ мали можливість задати питання керівникам КП та спеціалістам Чугуївської міської ради.

 

 

 

.

 

Альбом:   НАРАДА З ГОЛОВАМИ ПРАВЛІННЯ ОСББ Альбом:   НАРАДА З ГОЛОВАМИ ПРАВЛІННЯ ОСББ Альбом:   НАРАДА З ГОЛОВАМИ ПРАВЛІННЯ ОСББ Альбом:   НАРАДА З ГОЛОВАМИ ПРАВЛІННЯ ОСББ Альбом:   НАРАДА З ГОЛОВАМИ ПРАВЛІННЯ ОСББ Альбом:   НАРАДА З ГОЛОВАМИ ПРАВЛІННЯ ОСББ Альбом:   НАРАДА З ГОЛОВАМИ ПРАВЛІННЯ ОСББ
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1101 | Переглядів: 111Дата публікації: 15:38 16.01.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих