Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
«Меценат-2016»
 «Меценат-2016»

Поділитися новиною:

«Меценат-2016»

Традиционная церемония чествования меценатов Чугуева состоялась в минувшую пятницу в КЦ «Имидж».

           Его гостями стали люди, известные в Чугуеве своей благотворительной деятельностью, конкретной и действенной помощью в решении проблем города. По итогам минувшего года почетного звания «Меценат-2016» были удостоены Дмитрий Шенцев, Александр Зачепило, Александр Семенюта, Сергей Маренич, Анатолий Коровкин, Ваагн Гулян, Сергей Шуманский, Евгений Резченко, Вячеслав Амиров, Валентина Заневская, Лариса Дейнеко, Сергей Маковецкий, Дмитрий Бутов, Александр Велигора, Александр Донской, Николай Кривенко, Владимир Мысык, Дмитрий Мягкий, Руслан Овчаренко, Сергей Свитайло, Алексей Таранов, Александр Закин, Алена Аникеева – Лысенко, Валерий Нарыжный, Руслан Русанов.

          Приветствовала участников церемонии городской голова Галина Минаева  и от имени всей территориальной громады выразила им сердечную благодарность за активное участие в жизни Чугуева и неравнодушное отношение к судьбе своей малой родины. Меценатам были вручены памятные награды за благие деяния.

         Подарком для гостей торжества стали творческие номера в исполнении местных артистов.

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1103 | Переглядів: 322Дата публікації: 09:55 17.01.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих