Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
До уваги громадян
До уваги громадян

До уваги громадян

Роботодавці, якщо вам потрібні кваліфіковані кадри, громадяни, якщо ви бажаєте отримати нову професію, ​служба зайнятості пропонує працевлаштування за умови навчання

Підвищення конкурентоспроможності безробітних, як і забезпечення професійними кадрами підприємств та установ - важлива складова роботи Чугуївського міського центру зайнятості, стратегічною метою якого є оперативне та гнучке реагування на зміни, що відбуваються на регіональному ринку праці, у т.ч. забезпечення за стислий термін якісної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних.

Чугуївський міський районний центр зайнятості пропонує на безоплатній основі безробітним м. Чугуєва та Чугуївського району набути професійну освіту на базі

Харківського центру професійно-технічної освіти

державної служби зайнятості

Пріоритетом цього напрямку роботи є професійне навчання безробітних під конкретні замовлення роботодавців,зокрема,за індивідуальною формою навчання.

Навчання здійснюється за широким спектром робітничих професій, з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону. Серед них: професії металообробної та будівельної галузей, сфери побутового обслуговування та торгівлі, легкої промисловості, сільського господарства, готельного господарства та ресторанної справи, які є перспективними на місцевому ринку праці.

У лютому 2017 року запрошуємо на навчання за такими професіями:

- адміністратор

- манікюрник

- перукар (перукар-модельєр)

- верстатник широкого профілю

- в’язальник трикотажних виробів та полотна

- штукатур

- виноградар.

У період професійного навчання центр зайнятості компенсує безробітним, які навчаються, витрати на проїзд, забезпечує, у разі потреби, проживання у гуртожитку.

За більш детальною інформацією просимо  звертатися  до

Чугуївського міського районного центру за адресою:

 м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців, буд.11, тел.2-62-58

 

Начальник відділу

активної  підтримки безробітних                                      Світлана Шандула

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1174 | Переглядів: 33Дата публікації: 14:20 25.01.2017
Анонс подій
27.04.2017
08:30 - День цивільного захисту (відкритий показовий захід) День цивільного захисту (відкритий показовий захід) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:27.04.2017 08:30 Місце проведення:НВК № 6
14:00 - Звітна краєзнавча конференція «Люби і знай свій рідний край» Звітна краєзнавча конференція «Люби і знай свій рідний край» Організатор:Вінник Т.С. Лисенко Г.М. Час проведення:27.04.2017 14:00 Місце проведення:ЦТК
14:00 - Презентація проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження», який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» у частині «Надання допомоги відібраним містам у Презентація проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження», який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» у частині «Надання допомоги відібраним містам у популяризації та практичній реалізації бюджетування за участі громадян (бюджет участі)» Організатор:Апостол О.І. Красільнікова Т.В. Час проведення:27.04.2017 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
28.04.2017
день - Участь в обласних зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м′яч» (2004 р.н.), (2003 р.н.) Участь в обласних зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м′яч» (2004 р.н.), (2003 р.н.) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:28.04.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Чугуїв, стадіон «Олімп»
10:00 - Пленарне засідання Чугуївської міської ради Пленарне засідання Чугуївської міської ради Організатор:Нежид Н.С. Бойко О.О. Час проведення:28.04.2017 10:00 Місце проведення:Каб № 17 викон. коміт.
29.04.2017
Докладніше
Пошук
Посилання