Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Прес-реліз
Прес-реліз

Поділитися новиною:

Прес-реліз

проведення круглого столу з обговорення проекту регуляторного акта «Про внесення змін до Положення про плату за землю на території Чугуївської міської ради»

24 січня 2017 року відбувся круглий стіл по обговоренню проекту регуляторного акта «Про внесення змін до Положення про плату за землю на території Чугуївської міської ради».

Кількість запрошених: 18 чоловік.

Кількість присутніх: 18 чоловік.

Начальник фінансового управління Бутова О. О., яка головувала на засіданні за «круглим столом», виступила з вступним словом про необхідність прийняття регуляторного акта. Проект регуляторного акта спрямований на перегляд кола пільгових категорій серед платників земельного податку, а саме категорії «військові формування, утворені відповідно до Законів України, Збройні Сили України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету та розташовані на території міста Чугуєва» з метою спрямування додаткового резерву до доходної частини міського бюджету для зменшення навантаження на його видаткову частину у зв’язку з передачею низки повноважень з державного рівня на місцевий з 2017 року. Також, було зазначено про необхідність у приведенні у відповідність деяких норм Положення про плату за землю на території Чугуївської міської ради з нормами Закону України від 20 грудня 2016 року №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та Закону України від 21 грудня 2016 року №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

В ході обговорення учасники круглого столу погодились з необхідністю підтримати проект регуляторного акта «Про внесення змін до Положення про плату за землю на території Чугуївської міської ради», що дозволить здійснювати додаткове фінансування важливих заходів та програм, спрямованих на життєдіяльність громади у сфері ЖКГ, благоустрою, ремонту та будівництва доріг, соціального забезпечення, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, місцевого економічного розвитку.

Також було запропоновано провести актуалізацію та інвентаризацію земель щодо їх цільового використання та Міністерству оборони розглянути питання щодо можливої передачі земель до комунальної власності.

В результаті засідання було прийнято рішення направити проект регуляторного акта до департаменту Державної регуляторної служби з метою отримання пропозицій щодо його удосконалення відповідно до принципів державної регуляторної політики, після чого винести проект регуляторного акта на розгляд сесії міської ради.

 

Начальник фінансового управління                                                  О. О. Бутова

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1187 | Переглядів: 92Дата публікації: 11:19 27.01.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
25.10.2017
10:00 - Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Організатор:Макаренко Л.П. Час проведення:25.10.2017 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
26.10.2017
15:00 - Святковий концерт, присвячений 70-річчю створення КЖРЕП м.Чугуєва Святковий концерт, присвячений 70-річчю створення КЖРЕП м.Чугуєва Організатор:Бармін К.О. Ващук Я.А. Час проведення:26.10.2017 15:00 Місце проведення:КЦ «Імідж»
27.10.2017
день - Участь збірної команди міста у обласній Спартакіаді серед фізкультурних працівників між районів та міст обласного значення Участь збірної команди міста у обласній Спартакіаді серед фізкультурних працівників між районів та міст обласного значення Організатор:Вінник Т.С. Лиманська С.В. Час проведення:27.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків СК «ХНУПС», Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
12:00 - Концерт до Дня визволення України «А пам'ять священна» Концерт до Дня визволення України «А пам'ять священна» Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І Час проведення:27.10.2017 12:00 Місце проведення:ЧДМШ
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих