Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Національний форум
Національний форум

Поділитися новиною:

Національний форум

Можливості та інновації для міського розвитку: презентація досвіду Проекту ЄС/ПРООН МРГ в міському компоненті.

         25 січня 2017 року у м. Києві відбулась Національна конференція спільного Проекту ЄС/ПРООН МРГ «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за участю  Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України - заступника директора департаменту житлової політики , представників ПРООН/МРГ міжнародного менеджера Проекту ЄС/ПРООН/МРГ - Хендріка ван Зіла, радника з питань демократичного врядування ПРООН в Україні, делегації ЄС, координаторів ОПВ Проекту МРГ в Україні, учасників міст партнерів МРГ.

                Спільний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) - це довготривала і комплексна ініціатива зі зміцнення потенціалу, спрямована на пропагування  сталого місцевого розвитку в Україні. Проект підтримує врядування за участі громад та ініціативи, впроваджувані громадами, шоб покращити умови проживання людей у сільській і міській місцевості по всій країні. МРГ приділяє особливу увагу відновленню соціальної та комунальної інфраструктури у пріоритетних сферах охорони здоров’я, екології, управління водними ресурсами, покращення управління житловим сектором, енергоефективності і місцевого економічного розвитку.

              В ході заходу обговорювалися два блоки питань. Перший блок стосується перспективи і результатів реформи житлово-комунального господарства, інженерно-технічного досвіду впровадження енергозберігаючих мікропроектів в рамках Проекту: індивідуальні нагрівальні прилади, енергозбергіаюче покриття даху, комплексна модернізація. Другий блок – презентація стратегії сталого розвитку міст в рамках  Цілей  Сталого  Розвитку. В рамках заходу  була запланована робота в групах, під час якої учасники обговорять та напрацюють рекомендації до муніципальних стратегій сталого місцевого розвитку.

          Питання «Перспективи розвитку ЖК сектору міст в рамках реформи ЖКГ сектору міст в рамках реформи ЖКГ в Україні: майбутнє ОСББ, виклики, можливості» м. Чугуєва на національній конференції презентував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів рад Бармін К.О. та у доповіді  він розповів, що за останні роки у місті відремонтовано кілометри міських, внутриквартальних  доріг та тротуарів; облаштовано десятки нових зон відпочинку (парків, скверів), дитячих ігрових та спортивних майданчиків, що значно підвищило рівень комфортності життя у місті. Покращується матеріально-технічна база закладів соціального захисту населення, освіти, медицини, культури та спорту, що якісно впливає на рівень надання послуг. Одним з пріоритетних напрямів діяльності міської ради є підвищення ефективності управління житлово - комунальним господарством та покращення якості надання комунальних послуг.  

         Збереження та модернізації житлового фонду є однією із стратегічних цілей міста. Починаючи з 2004 року особливу увагу муніципалітет приділяє питанню створення ОСББ, яке на сьогодні є однією з найефективніших форм управління та утримання багатоквартирних житлових будинків.

         Сьогодні  Чугуїв – лідер Харківської області зі створення ОСББ. У містах обласного значення Харківської області створено 165 ОСББ. З них 65 в місті Чугуєві, що складає  майже 40% від загальної кількості.

         У 2015 році 4 ОСББ у м. Чугуєві  реалізували проекти, спрямовані на енергозбереження. Загальна вартість проектів у 2015 році склала 2 млн. 200 тис. грн. На реалізацію проектів було залучено: 941 тис. грн. – коштів в ПРООН,з місцевого бюджету було виділено 1 млн. 140 тис. грн. та 112 тис. грн. – кошти ОСББ.

         У 2016 році співпраця з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» набрала нових обертів – і вже 8 ОСББ взяли участь у проекті. Внесок коштів проекту ЄС/ПРООН склав майже 1 млн. 900 тис. грн, ОСББ -  близько 168 тис. грн., міського бюджету – 1 млн. 800 тис. грн.

         Також, були розглянуті питання, що необхідно змінити в реформі ЖКГ на державному рівні в напрямку розвитку міст.

         Основним завданням проведення Національної конференції було обговорення і опрацьовування ключових завдань та виявлення основних проблем зі стратегічного планування розвитку міст та розробки рекомендацій до муніципальних стратегій сталого місцевого розвитку.

        

 

Альбом: Національний форум Альбом: Національний форум Альбом: Національний форум Альбом: Національний форум Альбом: Національний форум
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1209 | Переглядів: 124Дата публікації: 15:24 30.01.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
26.02.2018
день - Виставка фото робіт «Чаруюча мить» Миколо Корнейко Виставка фото робіт «Чаруюча мить» Миколо Корнейко Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
день - Спортивні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Спортивні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:НВК № 8
08:00 - Виставка фото робіт «Чаруюча мить» Миколо Корнейко Виставка фото робіт «Чаруюча мить» Миколо Корнейко Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:26.02.2018 08:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж»
08:00 - Спортивні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Спортивні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.02.2018 08:00 Місце проведення:НВК № 8
13:00 - Засідання комісії для проведення перевірки фінансово-господарської діяльності КП «ЧАКР» Засідання комісії для проведення перевірки фінансово-господарської діяльності КП «ЧАКР» Організатор:Апостол О.І. Чоломбитько В.О. Час проведення:26.02.2018 13:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
27.02.2018
14:00 - Засідання комісії з питань захисту прав дитини Засідання комісії з питань захисту прав дитини Організатор:Вінник Т.С. Лисенко К.О. Час проведення:27.02.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
15:00 - Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:27.02.2018 15:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
15:00 - Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:27.02.2018 15:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
16:30 - Нарада з керівниками підприємств ЖКГ міста Нарада з керівниками підприємств ЖКГ міста Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А Час проведення:27.02.2018 16:30 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
01.03.2018
день - Участь вихованців ЦТК в змаганнях Кубку України з пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритому приміщенні Участь вихованців ЦТК в змаганнях Кубку України з пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В., Час проведення:01.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Полтава
08:00 - Участь вихованців ЦТК в змаганнях Кубку України з пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритому приміщенні Участь вихованців ЦТК в змаганнях Кубку України з пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В., Час проведення:01.03.2018 08:00 Місце проведення:м. Полтава
15:00 - Семінар-нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи Семінар-нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:01.03.2018 15:00 Місце проведення:БДЮТ
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих