Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Національний форум
Національний форум

Поділитися новиною:

Національний форум

Можливості та інновації для міського розвитку: презентація досвіду Проекту ЄС/ПРООН МРГ в міському компоненті.

         25 січня 2017 року у м. Києві відбулась Національна конференція спільного Проекту ЄС/ПРООН МРГ «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за участю  Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України - заступника директора департаменту житлової політики , представників ПРООН/МРГ міжнародного менеджера Проекту ЄС/ПРООН/МРГ - Хендріка ван Зіла, радника з питань демократичного врядування ПРООН в Україні, делегації ЄС, координаторів ОПВ Проекту МРГ в Україні, учасників міст партнерів МРГ.

                Спільний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) - це довготривала і комплексна ініціатива зі зміцнення потенціалу, спрямована на пропагування  сталого місцевого розвитку в Україні. Проект підтримує врядування за участі громад та ініціативи, впроваджувані громадами, шоб покращити умови проживання людей у сільській і міській місцевості по всій країні. МРГ приділяє особливу увагу відновленню соціальної та комунальної інфраструктури у пріоритетних сферах охорони здоров’я, екології, управління водними ресурсами, покращення управління житловим сектором, енергоефективності і місцевого економічного розвитку.

              В ході заходу обговорювалися два блоки питань. Перший блок стосується перспективи і результатів реформи житлово-комунального господарства, інженерно-технічного досвіду впровадження енергозберігаючих мікропроектів в рамках Проекту: індивідуальні нагрівальні прилади, енергозбергіаюче покриття даху, комплексна модернізація. Другий блок – презентація стратегії сталого розвитку міст в рамках  Цілей  Сталого  Розвитку. В рамках заходу  була запланована робота в групах, під час якої учасники обговорять та напрацюють рекомендації до муніципальних стратегій сталого місцевого розвитку.

          Питання «Перспективи розвитку ЖК сектору міст в рамках реформи ЖКГ сектору міст в рамках реформи ЖКГ в Україні: майбутнє ОСББ, виклики, можливості» м. Чугуєва на національній конференції презентував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів рад Бармін К.О. та у доповіді  він розповів, що за останні роки у місті відремонтовано кілометри міських, внутриквартальних  доріг та тротуарів; облаштовано десятки нових зон відпочинку (парків, скверів), дитячих ігрових та спортивних майданчиків, що значно підвищило рівень комфортності життя у місті. Покращується матеріально-технічна база закладів соціального захисту населення, освіти, медицини, культури та спорту, що якісно впливає на рівень надання послуг. Одним з пріоритетних напрямів діяльності міської ради є підвищення ефективності управління житлово - комунальним господарством та покращення якості надання комунальних послуг.  

         Збереження та модернізації житлового фонду є однією із стратегічних цілей міста. Починаючи з 2004 року особливу увагу муніципалітет приділяє питанню створення ОСББ, яке на сьогодні є однією з найефективніших форм управління та утримання багатоквартирних житлових будинків.

         Сьогодні  Чугуїв – лідер Харківської області зі створення ОСББ. У містах обласного значення Харківської області створено 165 ОСББ. З них 65 в місті Чугуєві, що складає  майже 40% від загальної кількості.

         У 2015 році 4 ОСББ у м. Чугуєві  реалізували проекти, спрямовані на енергозбереження. Загальна вартість проектів у 2015 році склала 2 млн. 200 тис. грн. На реалізацію проектів було залучено: 941 тис. грн. – коштів в ПРООН,з місцевого бюджету було виділено 1 млн. 140 тис. грн. та 112 тис. грн. – кошти ОСББ.

         У 2016 році співпраця з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» набрала нових обертів – і вже 8 ОСББ взяли участь у проекті. Внесок коштів проекту ЄС/ПРООН склав майже 1 млн. 900 тис. грн, ОСББ -  близько 168 тис. грн., міського бюджету – 1 млн. 800 тис. грн.

         Також, були розглянуті питання, що необхідно змінити в реформі ЖКГ на державному рівні в напрямку розвитку міст.

         Основним завданням проведення Національної конференції було обговорення і опрацьовування ключових завдань та виявлення основних проблем зі стратегічного планування розвитку міст та розробки рекомендацій до муніципальних стратегій сталого місцевого розвитку.

        

 

Альбом: Національний форум Альбом: Національний форум Альбом: Національний форум Альбом: Національний форум Альбом: Національний форум
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1209 | Переглядів: 74Дата публікації: 15:24 30.01.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
26.09.2017
день - Зустріч у літературному клубі «Свеча» до Дня людини похилого віку (презентація книги поезії Керанчука П.Я. - «Любов») Зустріч у літературному клубі «Свеча» до Дня людини похилого віку (презентація книги поезії Керанчука П.Я. - «Любов») Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:26.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Приміщення територіального центру
09:00 - лекція «Таємниця еліксиру молодості» в клубі «Здоров’я» лекція «Таємниця еліксиру молодості» в клубі «Здоров’я» Організатор:Територіальний центр Час проведення:26.09.2017 09:00 Місце проведення:Територіальний центр
09:00 - Засідання міської ради старшокласників Засідання міської ради старшокласників Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В Час проведення:26.09.2017 09:00 Місце проведення:БДЮТ
13:00 - Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (2004 р.н.) Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (2004 р.н.) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В Час проведення:26.09.2017 13:00 Місце проведення:Міський стадіон «Олімп»
14:00 - Нарада з активом ветеранів міста Нарада з активом ветеранів міста Організатор:Нежид Н.С. КуриленкоО.М. Час проведення:26.09.2017 14:00 Місце проведення:Каб №8 викон. коміт.
15:00 - святковий концерт для ветеранів та людей старшого віку святковий концерт для ветеранів та людей старшого віку Організатор:Дитяча музична школа Час проведення:26.09.2017 15:00 Місце проведення:Дитяча музична школа
16:00 - Пряма телефонна лінія заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вінник Т.С. з мешканцями міста Пряма телефонна лінія заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вінник Т.С. з мешканцями міста Організатор:Макаренко Л.П. Шляхта С.О. Час проведення:26.09.2017 16:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
16:00 - Зустріч з Валентином Сипавіним, Почесним громадянином м.Чугуєва Зустріч з Валентином Сипавіним, Почесним громадянином м.Чугуєва Організатор:Вінник Т.С. Лиманська С.В. Час проведення:26.09.2017 16:00 Місце проведення:КЦ «Імідж»
27.09.2017
день - Участь вихованців ДЮСШ у Чемпіонаті Харківської області з футболу серед ДЮСШ Участь вихованців ДЮСШ у Чемпіонаті Харківської області з футболу серед ДЮСШ Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:27.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Двурічне
13:30 - Зустріч з працівниками центральної бібліотеки підопічних територіального центру присвячена Дню людини похилого віку Зустріч з працівниками центральної бібліотеки підопічних територіального центру присвячена Дню людини похилого віку Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:27.09.2017 13:30 Місце проведення:Приміщення територіального центру
14:00 - Проведення особистих змагань з велосипедного туризму серед школярів м.Чугуєва присвячених Всесвітньому Дню Туризму Проведення особистих змагань з велосипедного туризму серед школярів м.Чугуєва присвячених Всесвітньому Дню Туризму Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:27.09.2017 14:00 Місце проведення:Площа «Соборна»
28.09.2017
день - виставка виробів ручної роботи, живопису, гончарства «Мудрі та багаті літами» виставка виробів ручної роботи, живопису, гончарства «Мудрі та багаті літами»
час роботи 8.00-17.15
Організатор:Територіальний центр Час проведення:28.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Територіальний центр

день - Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (2005 р.н.) Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (2005 р.н.) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:28.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Міський стадіон «Олімп»
08:00 - Виставка виробів ручної роботи, живопису, гончарства підопічних Терцентру «Мудрі та багаті літами», присвячена Дню людини похилого віку Виставка виробів ручної роботи, живопису, гончарства підопічних Терцентру «Мудрі та багаті літами», присвячена Дню людини похилого віку Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:28.09.2017 08:00 Місце проведення:Приміщення територіального центру
15:00 - презентація книги поезії П.Я. Керанчука «Любов» в літературному клубі «Свіча» презентація книги поезії П.Я. Керанчука «Любов» в літературному клубі «Свіча» Організатор:Територіальний центр Час проведення:28.09.2017 15:00 Місце проведення:Територіальний центр
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих