Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Відбулися традиційні Освітянські вечорниці
Відбулися традиційні Освітянські вечорниці

Поділитися новиною:

Відбулися традиційні Освітянські вечорниці

Феєричним завершенням низки новорічних святкових заходів у місті стали Педагогічні освітянські вечорниці-2017, які пройшли 28 січня на базі Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи.

 Почесною гостею вечора стала міський голова Г.М. Мінаєва, яка привітала всіх присутніх зі святом та висловила свої найкращі побажання педагогічній родині на 2017 рік. І почалося... За відомим сюжетом старої казки на новий лад «Червона Шапочка» творчі колективи навчальних закладів продемонстрували екскурс в історію 80-х та 90-х років. Вечорниці, як і завжди, викликають  щире здивування тим, які різнобічні таланти ховаються за серйозними, а іноді й суворими обличчями працівників освіти! Свято пройшло  в атмосфері позитиву, драйву, сміху, творчості, гарного настрою. Педагоги  були щиро раді побачити своїх колег у несподіваних, жартівливих образах, помилуватися їхніми щирими посмішками, поділитися гарним настроєм. Учительські вечорниці, до наступного року! З нетерпінням очікуємо на нові зустрічі!

Альбом: Відбулися традиційні Освітянські вечорниці Альбом: Відбулися традиційні Освітянські вечорниці Альбом: Відбулися традиційні Освітянські вечорниці Альбом: Відбулися традиційні Освітянські вечорниці
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1213 | Переглядів: 162Дата публікації: 08:51 31.01.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих