Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
стартував проект «Вільний простір»
стартував проект «Вільний простір»

Поділитися новиною:

стартував проект «Вільний простір»

31 лютого 2017 року у місті Чугуєві стартував проект «Вільний простір»: освітній та інформаційний коворкінг за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».

Вже 1-го та 2-го лютого 30 освітян міста взяли участь у заходах проекту: групових тренінгах «Впровадження коучингового підходу до системи освіти та виховання», «Дитячі страхи та фобії» та отримали індивідуальні консультації коуч-тренера та дитячого психолога.

Проект буде продовжено протягом  лютого-березня 2017 року,  працівники відділу освіти, методисти, шкільні психологи, вчителі візьмуть участь у групових тренінгах «Арт-терапія як засіб для подолання психологічної травми та захворювань нервової системи», «Формування здорового ставлення підлітків до відносин між жінками та чоловіками», практичних семінарах «Сучасні підходи до професійного орієнтування молоді як запорука у попередженні безробіття», «Захист прав дитини», індивідуальні консультації спеціалістів, юристів тощо. Для батьків  старшокласників та випускників шкіл буде проведено практичний семінар «Затребувані професії майбутнього-тенденції, прогнози, для того, щоб не зробити неправильний професійний вибір», для учнів 9-11 класів шкіл індивідуальне профтестування та консультування. 

Альбом: стартував проект «Вільний простір» Альбом: стартував проект «Вільний простір» Альбом: стартував проект «Вільний простір»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1229 | Переглядів: 182Дата публікації: 08:35 03.02.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих