Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
стартував проект «Вільний простір»
стартував проект «Вільний простір»

Поділитися новиною:

стартував проект «Вільний простір»

31 лютого 2017 року у місті Чугуєві стартував проект «Вільний простір»: освітній та інформаційний коворкінг за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».

Вже 1-го та 2-го лютого 30 освітян міста взяли участь у заходах проекту: групових тренінгах «Впровадження коучингового підходу до системи освіти та виховання», «Дитячі страхи та фобії» та отримали індивідуальні консультації коуч-тренера та дитячого психолога.

Проект буде продовжено протягом  лютого-березня 2017 року,  працівники відділу освіти, методисти, шкільні психологи, вчителі візьмуть участь у групових тренінгах «Арт-терапія як засіб для подолання психологічної травми та захворювань нервової системи», «Формування здорового ставлення підлітків до відносин між жінками та чоловіками», практичних семінарах «Сучасні підходи до професійного орієнтування молоді як запорука у попередженні безробіття», «Захист прав дитини», індивідуальні консультації спеціалістів, юристів тощо. Для батьків  старшокласників та випускників шкіл буде проведено практичний семінар «Затребувані професії майбутнього-тенденції, прогнози, для того, щоб не зробити неправильний професійний вибір», для учнів 9-11 класів шкіл індивідуальне профтестування та консультування. 

Альбом: стартував проект «Вільний простір» Альбом: стартував проект «Вільний простір» Альбом: стартував проект «Вільний простір»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1229 | Переглядів: 152Дата публікації: 08:35 03.02.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих