Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
К СВЕДЕНИЮ ЖИТЕЛЕЙ г. ЧУГУЕВА
К СВЕДЕНИЮ ЖИТЕЛЕЙ г. ЧУГУЕВА

Поділитися новиною:

К СВЕДЕНИЮ ЖИТЕЛЕЙ г. ЧУГУЕВА

15 февраля 2017 года Украина отмечает День чествования участников боевых действий на территории других государств и 28-ю годовщину со дня вывода ограниченного контингента Советских войск из Республики Афганистан.

    В эти дни в городе  Чугуеве проводится ряд мероприятий, посвященных этому событию. Воины-интернационалисты встречаются со школьниками, рассказывая им о тех сложных страницах истории своей страны, в свою очередь школьные коллективы чествуют воинов-интернационалистов, гордятся их мужеством, от имени молодого поколения, говорят слова благодарности за честно исполненный долг перед Родиной.

     15 февраля 2017 года в 10.00 в сквере Защитников Отечества состоится митинг и возложение цветов к Памятному Знаку в честь погибших «воинов-афганцев».

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1305 | Переглядів: 171Дата публікації: 14:22 14.02.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих