Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Річниці виводу військ з Афганістану присвячується...
Річниці виводу військ з Афганістану присвячується...

Поділитися новиною:

Річниці виводу військ з Афганістану присвячується...

14.02.2017 року в актовій залі Чугуївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 7 спільно з бібліотекою–філією заводу ЧПА був організований виховний захід «Спогади приходять, мов тихе зітхання…», присвячений 28 річниці виводу військ із республіки Афганістан.

У цей день учням випала нагода послухати воїнів–інтернаціоналістів,  тих, хто вистояв у тяжких бойових умовах та на собі відчув суворі військові будні тих часів. На виховний захід до ЗОШ № 7 завітали  учасники бойових дій Жолтіков Ю.М., Бєднов М.Г., Пазій А.І., Мілько С.Д., Швидкін В.Л., Бєляєв В.Р., Гуренко А.І.

В свою чергу,  учні підготували літературний журнал для афганців, побажали їм міцного здоров’я, особистого щастя, миру та злагоди.

Альбом: Річниці виводу військ з Афганістану присвячується... Альбом: Річниці виводу військ з Афганістану присвячується... Альбом: Річниці виводу військ з Афганістану присвячується... Альбом: Річниці виводу військ з Афганістану присвячується... Альбом: Річниці виводу військ з Афганістану присвячується... Альбом: Річниці виводу військ з Афганістану присвячується...
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1310 | Переглядів: 102Дата публікації: 14:23 15.02.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих