Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Здійснилася мрія чотирьох дітей про родинне тепло та батьківську турботу.
Здійснилася мрія чотирьох дітей про родинне тепло та батьківську турботу.

Здійснилася мрія чотирьох дітей про родинне тепло та батьківську турботу.

10.02.2017 відбулася святкова передача дітей, позбавлених батьківського піклування, з Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей до дитячого будинку сімейного типу з Красноградського району.

Не просто віднайти родину, яка готова взяти на виховання дитину, позбавлену батьківського піклування, а віднайти сім’ю для чотирьох дітей – справжнє диво! Саме на таке диво дочекалися 14-річний Станіслав, 11-річний Віталій, 9-річна Христинка та 4-річна Софійка. Відтепер у дітей є справжня сім’я, турботливі батьки, старші брати та сестри.

Прощаючись з дітьми, вихователі та вихованці Центру побажали їм та їх родині миру, злагоди та щастя, а діти свою чергу подякували вихователям  Центру за тепло та турботу. 

Альбом: Здійснилася мрія чотирьох дітей про родинне тепло та батьківську турботу.  Альбом: Здійснилася мрія чотирьох дітей про родинне тепло та батьківську турботу.  Альбом: Здійснилася мрія чотирьох дітей про родинне тепло та батьківську турботу.
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1313 | Переглядів: 60Дата публікації: 14:28 15.02.2017
Анонс подій
27.05.2017
день - Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:Чугуївський р-н, Фігуровське лісництво
день - Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Організатор:Вінник Т.С. Непомнящій В.І. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЧДХШ
29.05.2017
30.05.2017
Докладніше
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих