Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Державна служба зайнятості на ринку соціальних послуг
Державна служба зайнятості на ринку соціальних послуг

Державна служба зайнятості на ринку соціальних послуг

( січень 2017 року)

 
 

Ситуація на ринку праці Чугуївщіни характеризується зменшенням попиту у працівниках. На теперішній час попит існує на працівників сфери послуг, робітників з обслуговування, кваліфікованих робітників з інструментом, а також військовослужбовців для проходження військової служби за контрактом. 

Основною проблемою сучасного ринку праці залишається нестача якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, особливо для молоді.

Станом на 1 лютого 2017 року кількість зареєстрованих безробітних  становила  504 особи, з яких більше половину складали жінки, 35%  – молодь віком до 35 років, майже кожен четвертий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Протягом січня місяця 2017 року послугами державної служби зайнятості скористалися 770 осіб, з них статус безробітного мали 153 особи.  За направленням центру зайнятості за січень місяць 2017 року отримали роботу 112 осіб, з них 61 особа зареєстрована як безробітна. 

         На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску за звітний період працевлаштовані 9 осіб з числа безробітних.

Одн          Приймали участь у громадських роботах у січні місяці 3 особи.    

         Професійне навчання проходили 38 осіб.   

 

 

       Директор Чугуївського МРЦЗ                                            Л.Л. Масалітіна

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1393 | Переглядів: 48Дата публікації: 14:56 28.02.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих