Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
До уваги громадян, які бажають отримати нову професію, та роботодавців, яким потрібні кваліфіковані кадри
До уваги громадян, які бажають отримати нову професію, та роботодавців, яким потрібні кваліфіковані кадри

Поділитися новиною:

До уваги громадян, які бажають отримати нову професію, та роботодавців, яким потрібні кваліфіковані кадри

Дієвою складовою роботи служби зайнятості є як підвищення кваліфікації безробітних, так і забезпечення професійними кадрами підприємств та установ, адже витрати на навчання займають істотну частку бюджету будь-якого підприємства чи окремої особи.

       Чугуївський міський районний центр зайнятості пропонує на безоплатній основі безробітним м. Чугуєва та Чугуївського району набути професійну освіту або підвищити кваліфікацію на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ХЦПТО ДСЗ).

Професійне навчання здійснюється з повним діапазоном кваліфікаційних розрядів та видачею свідоцтва державного зразка за 26-ма ліцензованими професіями, які сьогодні затребувані  на ринку праці, у таких сферах:

 • машинобудування та металообробка,
 •   постачання електроенергії, газу та пари,
 •   будівництво,
 •   легка промисловість,
 • надання послуг,
 • сільське господарство (рослинництво) ,
 •   адміністративне обслуговування та торгівля ,
 •   тимчасове розміщування та харчування ,
 •   комп’ютери та ІТ-сфера .

У березні 2017 року ХЦПТО ДСЗ планує навчання слухачів за професіями фрезерувальник, оператор верстатів з програмним керуванням, лицювальник-плиточник, педикюрник.

Також у 2017 році, за результатами проведення відбору, професійне навчання безробітних можуть здійснювати такі навчальні заклади:

 • Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище будівництва» (Муляр),
 • Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (Комп’ютерні системи та мережі, Створення та підтримка WEB сайтів, Бухгалтерський облік та аудит) ,
 • Комунальне підприємство «Тролейбусне депо №2» (Водій тролейбуса, Водій трамвая),
 • Харківський національний університет радіоелектроніки (Використання компютерних програм для інженерної графіки, Програмне забезпечення систем (ПК, бази даних, Web-системи, мобільні системи),
 • Державний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище №6» (Машиніст крана, Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування),
 • Український державний університет залізничного транспорту  (Використання компютерних програм для інженерної графіки, Менеджер (управитель) зі збуту, Менеджер (управитель) з адміністративної діяльності, Електромонтер контактної мережі),
 • Державний навчальний заклад «Харківський обласний навчальний  центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації  кадрів АПК» (Електрогазозварник, оператор котельні, водій автотранспортних засобів (категорії Д, СЕ), Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії А1, А2, В2,  Д1, Е1, Е2).

Професійне навчання також може здійснюватися за індивідуальною формою навчання. Таким чином, для осіб з вищою освітою є унікальна можливість підвищити кваліфікацію, а для осіб без професії набути нову, що прискорить процес працевлаштування.

 Протягом професійного навчання державна служба зайнятості гарантує безробітним компенсацію витрат на проїзд до місця навчання і у зворотному напрямку, проживання у гуртожитку у випадку, коли навчання організоване не за місцем їх постійного проживання, та інші соціальні послуги.

За більш детальною інформацією просимо  звертатися  до Чугуївського міського районного центру за адресою: м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців,11,

тел.2-62-58

 

 

Начальник відділу

активної підтримки безробітних                                      Світлана  Шандула

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1418 | Переглядів: 121Дата публікації: 11:39 06.03.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
24.04.2018
10:00 - Нарада за підсумками роботи за І квартал 2018 року Нарада за підсумками роботи за І квартал 2018 року Організатор:Апостол О.І., Красільнікова Т.В Час проведення:24.04.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
10:00 - Семінар для фахівців у сфері інклюзивного навчання «Ресурсна кімната та її використання для всіх дітей» Семінар для фахівців у сфері інклюзивного навчання «Ресурсна кімната та її використання для всіх дітей» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.04.2018 10:00 Місце проведення:НВК №6
14:00 - Засідання комісії з питань захисту прав дитини Засідання комісії з питань захисту прав дитини Організатор:Вінник Т.С. Лисенко К.О. Час проведення:24.04.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
25.04.2018
09:00 - Обласні змагання з легкоатлетичного чотирьохборства серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні змагання з легкоатлетичного чотирьохборства серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Губарь І.Л. Коротич І.В. Час проведення:25.04.2018 09:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
15:00 - Нарада з головами ОСББ з питань ЖКГ Нарада з головами ОСББ з питань ЖКГ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:25.04.2018 15:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
16:00 - Концерт – реквієм «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської» Концерт – реквієм «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської» Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.С. Час проведення:25.04.2018 16:00 Місце проведення:ЧДМШ
26.04.2018
08:00 - Панахида за загиблими і померлими учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Панахида за загиблими і померлими учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Організатор:Макаренко Л.П. Сосницька Ю.А Час проведення:26.04.2018 08:00 Місце проведення:Храм в м-ні «Преображенка
09:00 - Зустріч міського голови з вдовами чорнобильців Зустріч міського голови з вдовами чорнобильців Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Сосницька Ю.А. Час проведення:26.04.2018 09:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
09:00 - Показовий захід з цивільного захисту Показовий захід з цивільного захисту Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.04.2018 09:00 Місце проведення:ДНЗ №1
10:00 - Мітинг, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи Мітинг, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Сосницька Ю.А. Час проведення:26.04.2018 10:00 Місце проведення:сквер Захисників Вітчизни
14:00 - Комісія по контролю за спожиті енергоносії Комісія по контролю за спожиті енергоносії Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:26.04.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 28 викон. коміт.
15:00 - Нарада з суб’єктами господарювання щодо благоустрою прилеглої території Нарада з суб’єктами господарювання щодо благоустрою прилеглої території Організатор:Апостол О.І. Батченко В.М. Час проведення:26.04.2018 15:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
16:00 - Пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вінник Т.С. на тему «Про реалізацію медичної реформи в м.Чугуєві.Сімейна медицина» Пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вінник Т.С. на тему «Про реалізацію медичної реформи в м.Чугуєві.Сімейна медицина» Організатор:Шляхта С.О. Рєзанова В.В. Час проведення:26.04.2018 16:00 Місце проведення:Каб № 19 викон. коміт.
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих