Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Щоб професія стала справою життя
Щоб професія стала справою життя

Щоб професія стала справою життя

2 Березня 2016 року за сприянням Чугуївського міського районного центру зайнятості Телерадіокомпанії «Слобожанка» пройшла професіографічна екскурсія.

Це була яскрава, незабутня, зворушлива зустріч старшокласників навчально-виховного комплексу № 6 ім. І.М. Кожедуба із справжніми професіоналами своєї справи. Завідуюча відділом радіоінформації Яна Біляєва та завідуючий відділом телеінформації Геннадій Чегліков практиці показали, як народжується телекартинка, звук, телесюжет, акцентували увагу на навичках та якостях, притаманних представникам таких професій, як телеведучий, тележурналіст, диктор; наголосили на доцільності оволодіння суміжними професіями,тобто готовності стати універсальним працівником у разі, якщо компанія, як в нашому випадку, невелика. Фахівці місцевого телебачення провели юних гостей робочими кабінетами та студією відеозапису, розкрили деякі секрети професійної майстерності, разом з учнями виконували вправи на чіткість вимови, опановуючи ази ораторського мистецтва. Кульмінаційним моментом зустрічі став «живий» ефір: юнаки та дівчата жваво включилися в процес відеозапису наступного випуску новин Чугуївщини, до речі, святкового: днями, а саме 8 березня, ТРК «Слобожанка» святкує свій 15-річний ювілей!

Професіографічна екскурсія як одна із форм профорієнтаційної роботи із старшокласниками дає можливість побачити майбутнім абітурієнтам внутрішній зміст обраної ними професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватися з професіоналами-практиками та доторкнутися до професії наживо. А служба зайнятості всіляко допомагає молодій людині в обранні виду професійної діяльності, що найбільш повно відповідає її особистості та вимогам сучасного ринку праці.

 

Провідний фахівець з профорієнтації

Чугуївського МРЦЗ                                                          Тетяна Дергаченко

Альбом: Щоб професія стала справою життя

Альбом: Щоб професія стала справою життя

Альбом: Щоб професія стала справою життя
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1419 | Переглядів: 45Дата публікації: 11:41 06.03.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих