Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради створена кімната спелеотерапії, яка знаходиться на цокольному поверсі.
У Територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради створена кімната спелеотерапії, яка знаходиться на цокольному поверсі.

У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради створена кімната спелеотерапії, яка знаходиться на цокольному поверсі.

Соляна кімната у Територіальному центрі є повноцінною імітацією природної соляної печери з властивим для неї

У Територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради створена кімната спелеотерапії, яка знаходиться на цокольному поверсі.

          Соляна кімната у Територіальному центрі є повноцінною імітацією природної соляної печери з властивим для неї мікрокліматом, відтворюючи морське повітря. Кімната призначена для оздоровлення, омолодження та релаксації людей похилого віку, людей з інвалідністю м. Чугуєва та тимчасово переміщених осіб в умовах комфортного дизайну приміщення у поєднанні з корисним мікрокліматом. Кімната оснащена спеціальним прибором – галогенератором, який розпиляє мікрочастинки солі, цими парами дихають відвідувачі.

 Одночасно в кімнаті можуть приймати процедури дві людини, за робочий день - 16 осіб.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1451 | Переглядів: 101Дата публікації: 09:33 14.03.2017
Анонс подій
27.05.2017
день - Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:Чугуївський р-н, Фігуровське лісництво
день - Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Організатор:Вінник Т.С. Непомнящій В.І. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЧДХШ
29.05.2017
30.05.2017
Докладніше
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих