Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради створена кімната спелеотерапії, яка знаходиться на цокольному поверсі.
У Територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради створена кімната спелеотерапії, яка знаходиться на цокольному поверсі.

Поділитися новиною:

У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради створена кімната спелеотерапії, яка знаходиться на цокольному поверсі.

Соляна кімната у Територіальному центрі є повноцінною імітацією природної соляної печери з властивим для неї

У Територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради створена кімната спелеотерапії, яка знаходиться на цокольному поверсі.

          Соляна кімната у Територіальному центрі є повноцінною імітацією природної соляної печери з властивим для неї мікрокліматом, відтворюючи морське повітря. Кімната призначена для оздоровлення, омолодження та релаксації людей похилого віку, людей з інвалідністю м. Чугуєва та тимчасово переміщених осіб в умовах комфортного дизайну приміщення у поєднанні з корисним мікрокліматом. Кімната оснащена спеціальним прибором – галогенератором, який розпиляє мікрочастинки солі, цими парами дихають відвідувачі.

 Одночасно в кімнаті можуть приймати процедури дві людини, за робочий день - 16 осіб.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1451 | Переглядів: 160Дата публікації: 09:33 14.03.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих