Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА
ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА

Поділитися новиною:

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА

На другому поверсі міськвиконкому проходить персональна виставка заступника директора ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна, талановитого художника Чугуївщини, Алтухова Ігоря Олександровича.

Ігор Олександрович – випускник художньої школи по класу викладача Непомнящего В.І., випускник Харківської державної академії дизайну та мистецтв. Вже 10 років викладає у школі навчальні предмети: малюнок, скульптуру, кераміку, початковий курс образотворчого мистецтва. Його учні ставали переможцями, лауреатами, призерами обласних. Всеукраїнських та міжнародних виставок-конкурсів. З 2017 року призначений на посаду заступника директора.

Ігор Олександрович плідно творчо працює в багатьох техніках, але перевагу віддає живопису. Він багаторазовий учасник Всеукраїнських обласних художніх та мистецьких виставок, приймав участь у всіх виставках художників м.Чугуєва.

Художник працює в різноманітних жанрах живопису: пейзаж, портрет, історичний жанр. Натурні пейзажі «Дуби», «Похилене дерево», «Туман над річкою», «Похмурий день» були зроблені у селищі Огурцово, Нова Покровка та у місті Чугуєві. Портретний живопис на виставці представлений роботою «Портрет дівчини Діани». Для митця важливо передати не тільки  портретну схожість  людини, але й внутрішній світ, емоції, почуття.

Історичний жанр представлений монументальною роботою «Козак Мамай», яка є центром композиції усієї виставки. Козак Мамай – це  узагальнений образ захисника Вітчизни, який традиційно зображувався відпочиваючим після бою, але завжди готовим, щоб боронити рідну землю від ворогів.

Талановитий митець знаходиться постійно у творчому пошуку, експериментує з обраними матеріалами будь то живописна техніка або скульптура та кераміка, ділиться своїми надбаннями з учнями школи, його заняття проходять у формі майстер-класів на високому рівні.

Колектив художньої школи вітає майстра з персональною виставкою та бажає йому творчих успіхів, нових ідей та нових виставок.

 

 

Директор ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна,

член Національної спілки художників України,

член Міжнародної асоціації художників Нью-Йорку

лауреат міжнародних виставок та пленерів

Непомнящий В.І.

викладач вищої категорії Гончарук І.А.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1494 | Переглядів: 122Дата публікації: 10:02 23.03.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих