Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА
ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА

На другому поверсі міськвиконкому проходить персональна виставка заступника директора ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна, талановитого художника Чугуївщини, Алтухова Ігоря Олександровича.

Ігор Олександрович – випускник художньої школи по класу викладача Непомнящего В.І., випускник Харківської державної академії дизайну та мистецтв. Вже 10 років викладає у школі навчальні предмети: малюнок, скульптуру, кераміку, початковий курс образотворчого мистецтва. Його учні ставали переможцями, лауреатами, призерами обласних. Всеукраїнських та міжнародних виставок-конкурсів. З 2017 року призначений на посаду заступника директора.

Ігор Олександрович плідно творчо працює в багатьох техніках, але перевагу віддає живопису. Він багаторазовий учасник Всеукраїнських обласних художніх та мистецьких виставок, приймав участь у всіх виставках художників м.Чугуєва.

Художник працює в різноманітних жанрах живопису: пейзаж, портрет, історичний жанр. Натурні пейзажі «Дуби», «Похилене дерево», «Туман над річкою», «Похмурий день» були зроблені у селищі Огурцово, Нова Покровка та у місті Чугуєві. Портретний живопис на виставці представлений роботою «Портрет дівчини Діани». Для митця важливо передати не тільки  портретну схожість  людини, але й внутрішній світ, емоції, почуття.

Історичний жанр представлений монументальною роботою «Козак Мамай», яка є центром композиції усієї виставки. Козак Мамай – це  узагальнений образ захисника Вітчизни, який традиційно зображувався відпочиваючим після бою, але завжди готовим, щоб боронити рідну землю від ворогів.

Талановитий митець знаходиться постійно у творчому пошуку, експериментує з обраними матеріалами будь то живописна техніка або скульптура та кераміка, ділиться своїми надбаннями з учнями школи, його заняття проходять у формі майстер-класів на високому рівні.

Колектив художньої школи вітає майстра з персональною виставкою та бажає йому творчих успіхів, нових ідей та нових виставок.

 

 

Директор ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна,

член Національної спілки художників України,

член Міжнародної асоціації художників Нью-Йорку

лауреат міжнародних виставок та пленерів

Непомнящий В.І.

викладач вищої категорії Гончарук І.А.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1494 | Переглядів: 55Дата публікації: 10:02 23.03.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих