Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!
     ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Поділитися новиною:

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Інформація щодо зміни форми №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу(вакансії)»

Чугуївський центр зайнятості інформує, що з метою удосконалення та спрощення заповнення роботодавцями інформації про наявність попиту на робочу силу (вакансії), наказом Мінсоцполітики України з 07.02.2017 внесено зміни до форми звітності №3-ПН «Інформація  про попит на робочу силу (вакансії)» (далі – форма № 3-ПН), та Порядку її подання.

           По-перше, звіт форма №-3ПН, подається до базового центру зайнятості  незалежно від місцезнаходження, а центр зайнятості двічі на місяць уточнює актуальність вакансії: при особистій зустрічі, у телефонному режимі, через засоби електронного зв’язку.

          По-друге, у 2017 році строк подання звіту скорочено з 10 днів  до 3 робочих днів, за наявності у роботодавця вакансії  з дати відкриття вакансії.

          Також  інформація щодо розмірів заробітної плати має включати не лише основну заробітну плату (оклад), а й додаткові виплати. Назви освітньо-кваліфікаційних рівнів претендентів на вакансію приведено до вимог чинного законодавства та доповнено категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (учасники антитерористичної операції), а також  внутрішньо переміщені особи.

            По-третє, в звіті форма №3-ПН тепер роботодавець визначає вид звітності - первинна або уточнювальна.

            Первинна звітність подається з метою інформування про попит на робочу силу (вакансії). Уточнювальна звітність подається в разі необхідності на заміну первинної та містить уточнення характеристик вакансії: умов праці, розміру заробітної плати, вимог до претендентів, тощо. При цьому не можуть бути змінені данні щодо кількості вакансій та назви професії (посади).

             В розділі II  «Коментарі до даних про вакансію» оновленої форми №3-ПН заповнюється за потреби деталізувати відомості про вакансію, про що робиться відмітка «так/ні» в графі 6 «Наявність коментарів у додатку» розділу I «Основні дані про вакансію»

             Шановні роботодавці, також нагадуємо, що звітувати про вакансії мають всі роботодавці, які використовують працю фізичних осіб, як юридичні особи (підприємства, установи, організації), так  і  ФО-П  (ч.3 ст.50 Закону №2067  «Про зайнятість населення», п.2,3 Порядку, п.1 ст.1 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії» від  22.06.2012  № 5026-VI).

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Чугуївського міського районного центру зайнятості                   Краснухіна О.Є.

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1496 | Переглядів: 31Дата публікації: 10:06 23.03.2017
Анонс подій
22.08.2017
10:00 - Засідання робочої групи в рамках проекту Академії Ф.Бернадотта Засідання робочої групи в рамках проекту Академії Ф.Бернадотта Організатор:Макаренко Л.П. Час проведення:22.08.2017 10:00 Місце проведення:Каб №16 викон. коміт.
11:00 - Робоча нарада з суб’єктами господарювання, депутатами та членами виконавчого комітету щодо розгляду режиму магазину «Посад» Робоча нарада з суб’єктами господарювання, депутатами та членами виконавчого комітету щодо розгляду режиму магазину «Посад» Організатор:Апостол О.І. Батченко В.М. Час проведення:22.08.2017 11:00 Місце проведення:Каб №10 викон. коміт.
15:00 - Церемонія закриття VIII Чугуївського міського пленеру ім. П. Мальцева. Підсумкова виставка, присвячена Дню Незалежності України. Церемонія закриття VIII Чугуївського міського пленеру ім. П. Мальцева. Підсумкова виставка, присвячена Дню Незалежності України. Організатор:Вінник Т.С Ващук Я.А. Час проведення:22.08.2017 15:00 Місце проведення: КЦ «Імідж»
23.08.2017
24.08.2017
день - Бібліотечні заходи, присвячені Дню Незалежності України Бібліотечні заходи, присвячені Дню Незалежності України Організатор:Вінник Т.С. Проценко О.І. Час проведення:24.08.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЦБС
10:00 - Святкова програма для дітей міста та їх батьків «Святкуємо День Незалежності всі разом» Святкова програма для дітей міста та їх батьків «Святкуємо День Незалежності всі разом» Організатор:ПроценкоМ.В. Коротич І.В. Час проведення:24.08.2017 10:00 Місце проведення:сквер Захисників Вітчизни (біля фонтану
18:00 - Концерт естрадно – духового оркестру «Chuguev City Band», присвячений Дню Незалежності України Концерт естрадно – духового оркестру «Chuguev City Band», присвячений Дню Незалежності України Організатор:Вінник Т.С Ващук Я.А. Час проведення:24.08.2017 18:00 Місце проведення:сквер Мелодія
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих