Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!
     ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Поділитися новиною:

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Інформація щодо зміни форми №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу(вакансії)»

Чугуївський центр зайнятості інформує, що з метою удосконалення та спрощення заповнення роботодавцями інформації про наявність попиту на робочу силу (вакансії), наказом Мінсоцполітики України з 07.02.2017 внесено зміни до форми звітності №3-ПН «Інформація  про попит на робочу силу (вакансії)» (далі – форма № 3-ПН), та Порядку її подання.

           По-перше, звіт форма №-3ПН, подається до базового центру зайнятості  незалежно від місцезнаходження, а центр зайнятості двічі на місяць уточнює актуальність вакансії: при особистій зустрічі, у телефонному режимі, через засоби електронного зв’язку.

          По-друге, у 2017 році строк подання звіту скорочено з 10 днів  до 3 робочих днів, за наявності у роботодавця вакансії  з дати відкриття вакансії.

          Також  інформація щодо розмірів заробітної плати має включати не лише основну заробітну плату (оклад), а й додаткові виплати. Назви освітньо-кваліфікаційних рівнів претендентів на вакансію приведено до вимог чинного законодавства та доповнено категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (учасники антитерористичної операції), а також  внутрішньо переміщені особи.

            По-третє, в звіті форма №3-ПН тепер роботодавець визначає вид звітності - первинна або уточнювальна.

            Первинна звітність подається з метою інформування про попит на робочу силу (вакансії). Уточнювальна звітність подається в разі необхідності на заміну первинної та містить уточнення характеристик вакансії: умов праці, розміру заробітної плати, вимог до претендентів, тощо. При цьому не можуть бути змінені данні щодо кількості вакансій та назви професії (посади).

             В розділі II  «Коментарі до даних про вакансію» оновленої форми №3-ПН заповнюється за потреби деталізувати відомості про вакансію, про що робиться відмітка «так/ні» в графі 6 «Наявність коментарів у додатку» розділу I «Основні дані про вакансію»

             Шановні роботодавці, також нагадуємо, що звітувати про вакансії мають всі роботодавці, які використовують працю фізичних осіб, як юридичні особи (підприємства, установи, організації), так  і  ФО-П  (ч.3 ст.50 Закону №2067  «Про зайнятість населення», п.2,3 Порядку, п.1 ст.1 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії» від  22.06.2012  № 5026-VI).

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Чугуївського міського районного центру зайнятості                   Краснухіна О.Є.

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1496 | Переглядів: 46Дата публікації: 10:06 23.03.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
25.10.2017
10:00 - Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Організатор:Макаренко Л.П. Час проведення:25.10.2017 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
26.10.2017
15:00 - Святковий концерт, присвячений 70-річчю створення КЖРЕП м.Чугуєва Святковий концерт, присвячений 70-річчю створення КЖРЕП м.Чугуєва Організатор:Бармін К.О. Ващук Я.А. Час проведення:26.10.2017 15:00 Місце проведення:КЦ «Імідж»
27.10.2017
день - Участь збірної команди міста у обласній Спартакіаді серед фізкультурних працівників між районів та міст обласного значення Участь збірної команди міста у обласній Спартакіаді серед фізкультурних працівників між районів та міст обласного значення Організатор:Вінник Т.С. Лиманська С.В. Час проведення:27.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків СК «ХНУПС», Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
12:00 - Концерт до Дня визволення України «А пам'ять священна» Концерт до Дня визволення України «А пам'ять священна» Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І Час проведення:27.10.2017 12:00 Місце проведення:ЧДМШ
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих