Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
«Вільний простір»
«Вільний простір»

«Вільний простір»

У місті Чугуїв проводиться робота по соціальному проекту «Вільний простір» для вимушено переміщених осіб (ВПО) та місцевої громади.

 Цей проект реалізується Громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки міського голови м. Чугуїв та німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини.       

Протягом двох місяців роботи проекту «Вільний простір» на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради проведено  22 групових тренінги, 87 індивідуальних консультацій, 10 практичних занять, 4 десятигодинні базові курси користування комп’ютером для ВПО, безробітних громадян,  працівників соціальної сфери, відділу освіти, представників ГО, які надають послуги ВПО та іншим вразливим верствам населення. Двічі у рамках проекту «Вільний простір» учні 9-11 класів (школи міста №5 та №8) пройшли комплексне профорієнтаційне тестування, яке має метою допомогти юнакам виявити власні схильності та здібності до різних видів діяльності.

          Завдяки проекту поповнюється матеріальна база (11 комп’ютерів та 1 багатофункціональний пристрій)  спрямована на створення та підтримку освітньо-інформаційного простору в Чугуєві, де ВПО та мешканці приймаючої громади мають змогу вільно користуватися комп’ютерною технікою та мережею інтернет; отримувати консультативну підтримку; здобувати навички користування сучасними технологіями для ефективної освіти, соціалізації, інтеграції.

          Протягом двох місяців щоденно здійснюються заходи, під час яких вимушені переселенці мають змогу будувати ефективний діалог із  громадою міста Чугуєва у сфері працевлаштування, адміністративних послуг та ініціатив для покращення умов адаптації ВПО та сталого розвитку громади.

Альбом: «Вільний простір» Альбом: «Вільний простір»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1499 | Переглядів: 107Дата публікації: 13:46 23.03.2017
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання