Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Здоров'я у наших руках!
   Здоров\

Поділитися новиною:

Здоров'я у наших руках!

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради надає послуги що є профілактикою та запобігають загостренню хронічних захворювань людей похилого віку і це є пріоритетом нашої роботи.

          Профілактично-оздоровчі заходи (гімнастика, ЛФК) та наші клуби за інтересами підтримують наших підопічних на шляху до довголіття. Територіальний центр підхоплює хвилю руху за здоровий спосіб життя, підтримує ідею міського клубу Здоров’я, впровадити  зарядку на робочих місцях разом з підопічними.

           Здоров'я у наших руках! Психоемоційний стан, обмін позитивними емоціями, фізичне навантаження та активне творче життя - є складові здоров'я.

          Наше оцінювання свого фізичного стану здоров'я набагато важніше, ніж його об’єктивні показники. Ніякі погані аналізи, перенесені інсульти, інфаркти не можуть засмутити життя людині, якщо вона буде приймати їх невідворотні несправності у довгої подорожі, а не як основний зміст маршруту.

          Оптимісти в більш тяжкому стані відчувають себе значно бадьоріше, ніж молодші песимісти. Довше та щасливіше живуть ті, хто любить оточуючих та відповідає взаємністю їм. Добрі відчуття - радість, кохання, відчуття гармонії грають роль біологічного заслону від повсякденних стресів, захищає людину від різних негараздів. Вони продовжують життя.

Так тримати міський клуб Здоров'я!

Альбом:    Здоров'я у наших руках! Альбом:    Здоров'я у наших руках!
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1500 | Переглядів: 158Дата публікації: 13:47 23.03.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих