Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
енергозбереження та енергоефективность власного житла
енергозбереження та енергоефективность власного житла

Поділитися новиною:

енергозбереження та енергоефективность власного житла

 Зростання тарифів змушує українців серйозно замислитися над питанням енергозбереження та енергоефективності власного житла.

       Оскільки впливати на тарифну політику ми не можемо, в наших силах навчитися менше споживати енергетичних ресурсів. Як це зробити, не докладаючи додаткових фінансових зусиль? Насамперед, навчитися економно використовувати енергоресурси. Разом з тим, для досягнення суттєвої економії енергоресурсів необхідно впроваджувати в своїх оселях енергоефективні заходи.

         Про це говорилось на семінарі з енергоефективності, який відбувся в приміщенні Чугуївської міської ради 27 березня поточного року. Учасниками семінару стали представники ОСББ та ЖБК, ініціативні групи зі створення ОСББ,  які наразі в процесі державної реєстрації. Також були запрошені представники «Приватбанку» та «Ощадбанку». Семінар  відбувся за підтримки проекту IFC  «Чи вигідно інвестувати в енергоефективні вікна?» та проводився під угодою програми Уряду по Державній підтримці населення на утеплення.

        Олег Масленніков, регіональний  координатор проекту IFC в Харківській області  розповів про можливості енергозбереження та  про фінансовий ефект від впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках. Також розповів  учасникам семінару про залучення коштів для проведення  термомодернізації, оформлення у банку кредиту з можливістю отримання компенсації від Держави. Ознайомив з принципом роботи Програми кредитування на енергоефективні заходи з компенсацією від Держави та основними умовами кредитування.

     Віталій Калініченко експерт компанії REHAU розповів про енергоефективні вікна та на що слід звертати увагу при виборі вікон.

    Також на  нараді були розглянуті питання проведення у м. Чугуєві Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Дана акція проводиться щорічно з метою забезпечення утримання територій населених пунктів  у належному  стані, їх санітарного очищення, озеленення, збереження об'єктів загального користування та створення умов  сприятливих для життєдіяльності.

    

 

Альбом: енергозбереження та енергоефективность власного житла Альбом: енергозбереження та енергоефективность власного житла Альбом: енергозбереження та енергоефективность власного житла Альбом: енергозбереження та енергоефективность власного житла Альбом: енергозбереження та енергоефективность власного житла
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1520 | Переглядів: 75Дата публікації: 14:13 28.03.2017
Анонс подій
21.08.2017
10:00 - Пленарне засідання Чугуївської міської ради Пленарне засідання Чугуївської міської ради Організатор:Нежид Н.С. Бойко О.О. Час проведення:21.08.2017 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон.коміт.
11:30 - Засідання узгоджувальної групи Засідання узгоджувальної групи Організатор:Нежид Н.С. СосницькаЮ.А. Час проведення:21.08.2017 11:30 Місце проведення:Каб №17 викон. коміт.
13:00 - Особистий прийом міського голови Особистий прийом міського голови Організатор:Макаренко Л.П. Шляхта С.О. Час проведення:21.08.2017 13:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
22.08.2017
10:00 - Засідання робочої групи в рамках проекту Академії Ф.Бернадотта Засідання робочої групи в рамках проекту Академії Ф.Бернадотта Організатор:Макаренко Л.П. Час проведення:22.08.2017 10:00 Місце проведення:Каб №16 викон. коміт.
11:00 - Робоча нарада з суб’єктами господарювання, депутатами та членами виконавчого комітету щодо розгляду режиму магазину «Посад» Робоча нарада з суб’єктами господарювання, депутатами та членами виконавчого комітету щодо розгляду режиму магазину «Посад» Організатор:Апостол О.І. Батченко В.М. Час проведення:22.08.2017 11:00 Місце проведення:Каб №10 викон. коміт.
15:00 - Церемонія закриття VIII Чугуївського міського пленеру ім. П. Мальцева. Підсумкова виставка, присвячена Дню Незалежності України. Церемонія закриття VIII Чугуївського міського пленеру ім. П. Мальцева. Підсумкова виставка, присвячена Дню Незалежності України. Організатор:Вінник Т.С Ващук Я.А. Час проведення:22.08.2017 15:00 Місце проведення: КЦ «Імідж»
23.08.2017
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих