Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
енергозбереження та енергоефективность власного житла
енергозбереження та енергоефективность власного житла

енергозбереження та енергоефективность власного житла

 Зростання тарифів змушує українців серйозно замислитися над питанням енергозбереження та енергоефективності власного житла.

       Оскільки впливати на тарифну політику ми не можемо, в наших силах навчитися менше споживати енергетичних ресурсів. Як це зробити, не докладаючи додаткових фінансових зусиль? Насамперед, навчитися економно використовувати енергоресурси. Разом з тим, для досягнення суттєвої економії енергоресурсів необхідно впроваджувати в своїх оселях енергоефективні заходи.

         Про це говорилось на семінарі з енергоефективності, який відбувся в приміщенні Чугуївської міської ради 27 березня поточного року. Учасниками семінару стали представники ОСББ та ЖБК, ініціативні групи зі створення ОСББ,  які наразі в процесі державної реєстрації. Також були запрошені представники «Приватбанку» та «Ощадбанку». Семінар  відбувся за підтримки проекту IFC  «Чи вигідно інвестувати в енергоефективні вікна?» та проводився під угодою програми Уряду по Державній підтримці населення на утеплення.

        Олег Масленніков, регіональний  координатор проекту IFC в Харківській області  розповів про можливості енергозбереження та  про фінансовий ефект від впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках. Також розповів  учасникам семінару про залучення коштів для проведення  термомодернізації, оформлення у банку кредиту з можливістю отримання компенсації від Держави. Ознайомив з принципом роботи Програми кредитування на енергоефективні заходи з компенсацією від Держави та основними умовами кредитування.

     Віталій Калініченко експерт компанії REHAU розповів про енергоефективні вікна та на що слід звертати увагу при виборі вікон.

    Також на  нараді були розглянуті питання проведення у м. Чугуєві Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Дана акція проводиться щорічно з метою забезпечення утримання територій населених пунктів  у належному  стані, їх санітарного очищення, озеленення, збереження об'єктів загального користування та створення умов  сприятливих для життєдіяльності.

    

 

Альбом: енергозбереження та енергоефективность власного житла Альбом: енергозбереження та енергоефективность власного житла Альбом: енергозбереження та енергоефективность власного житла Альбом: енергозбереження та енергоефективность власного житла Альбом: енергозбереження та енергоефективность власного житла
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1520 | Переглядів: 58Дата публікації: 14:13 28.03.2017
Анонс подій
24.05.2017
10:00 - Особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування Особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:24.05.2017 10:00 Місце проведення:с.Клугино- Башкирівка
13:00 - Міське свято «Олімп-2017» за підсумками 2016/2017 навчального року Міське свято «Олімп-2017» за підсумками 2016/2017 навчального року Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В. Час проведення:24.05.2017 13:00 Місце проведення:КЦ «Імідж»
25.05.2017
день - Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед юніорів 2001-2002 р.н. Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед юніорів 2001-2002 р.н. Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:25.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
10:00 - Командні змагання з пішохідного туризму на місцевості Командні змагання з пішохідного туризму на місцевості Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:25.05.2017 10:00 Місце проведення:м. Чугуїв Площа Соборна
14:00 - Літературний Фестиваль «Сиреневый май» Літературний Фестиваль «Сиреневый май» Організатор:КЦ«ІМІДЖ Час проведення:25.05.2017 14:00 Місце проведення:Ващук Я. А.
26.05.2017
Докладніше
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих