Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
проблема безперебійної роботи ліфтів
проблема безперебійної роботи ліфтів

Поділитися новиною:

проблема безперебійної роботи ліфтів

 Для мешканців багатоповерхівок все більш актуальною стає проблема безперебійної роботи ліфтів.

       На теперішній час необхідно здійснити заміну 95 % ліфтового господарства міста  Чугуєва з метою приведення його до необхідних технічних норм та забезпечити високу якість надання послуги.Високий стан зношеності обладнання стає причиною виникнення частих випадків збою в роботі ліфтів, причиняє незручності та може бути небезпечним для пасажирів. 

      29 березня поточного року  у приміщенні Чугуївської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Барміна К.О. відбулась нарада  з питання роботи ліфтового господарства м. Чугуєва.  Учасниками  стали представники  Ради голів ОСББ, голови правління ОСББ, керівництво КЖРЕП м. Чугуєва  та керівництво  СП «Харків- ліфт».

     За результатами наради  та з метою безпечної експлуатації ліфтового господарства міста  та запобіганню нещасних випадків і аварій на ліфтах житлового фонду запропоновано  реалізувати ряд пропозицій.

Альбом: проблема безперебійної роботи ліфтів Альбом: проблема безперебійної роботи ліфтів Альбом: проблема безперебійної роботи ліфтів Альбом: проблема безперебійної роботи ліфтів Альбом: проблема безперебійної роботи ліфтів
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1535 | Переглядів: 155Дата публікації: 11:21 31.03.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих