Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
проблема безперебійної роботи ліфтів
проблема безперебійної роботи ліфтів

проблема безперебійної роботи ліфтів

 Для мешканців багатоповерхівок все більш актуальною стає проблема безперебійної роботи ліфтів.

       На теперішній час необхідно здійснити заміну 95 % ліфтового господарства міста  Чугуєва з метою приведення його до необхідних технічних норм та забезпечити високу якість надання послуги.Високий стан зношеності обладнання стає причиною виникнення частих випадків збою в роботі ліфтів, причиняє незручності та може бути небезпечним для пасажирів. 

      29 березня поточного року  у приміщенні Чугуївської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Барміна К.О. відбулась нарада  з питання роботи ліфтового господарства м. Чугуєва.  Учасниками  стали представники  Ради голів ОСББ, голови правління ОСББ, керівництво КЖРЕП м. Чугуєва  та керівництво  СП «Харків- ліфт».

     За результатами наради  та з метою безпечної експлуатації ліфтового господарства міста  та запобіганню нещасних випадків і аварій на ліфтах житлового фонду запропоновано  реалізувати ряд пропозицій.

Альбом: проблема безперебійної роботи ліфтів Альбом: проблема безперебійної роботи ліфтів Альбом: проблема безперебійної роботи ліфтів Альбом: проблема безперебійної роботи ліфтів Альбом: проблема безперебійної роботи ліфтів
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1535 | Переглядів: 101Дата публікації: 11:21 31.03.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих