Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Учениця ЗОШ № 7 – краща у  конкурсі з українознавства
Учениця ЗОШ № 7 – краща у  конкурсі з українознавства

Поділитися новиною:

Учениця ЗОШ № 7 – краща у  конкурсі з українознавства

30.03.-01.04.2017у м. Києві проходив заключний етап  міжнародного  конкурсу з українознавства серед учнів 8–11 класів , до участі у якому була запрошена учениця 9 класу Чугуївської ЗОШ № 7 Юлія Кривенець.

 

 

 

Дівчина на відмінно виконала письмову конкурсну роботу й тестові завдання з українознавства, та захистила науково-дослідну роботу, яку вона підготувала під керівництвом учителя української мови ЗОШ № 7 А.М. Сокрут.

За результатами конкурсу Юлія  посіла І місце. Відділ освіти Чугуївської  міської ради вітає переможницю та її наставника!

Альбом: Учениця ЗОШ № 7 – краща у  конкурсі з українознавства Альбом: Учениця ЗОШ № 7 – краща у  конкурсі з українознавства
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1573 | Переглядів: 186Дата публікації: 08:49 04.04.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих