Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Досвід м. Чугуєва з упровадження інклюзивної освіти високо оцінений колегами з області
Досвід м. Чугуєва з упровадження інклюзивної освіти високо оцінений колегами з області

Поділитися новиною:

Досвід м. Чугуєва з упровадження інклюзивної освіти високо оцінений колегами з області

4 квітня 2017 року відділ освіти Чугуївської міської ради зустрічав гостей - представників Управління освіти Ізюмської міської ради.

Колеги-освітяни з м. Ізюма мали на меті  ознайомитися з досвідом роботи відділу освіти та навчальних закладів  м. Чугуєва з упровадження інклюзивної освіти ум. Чугуєві.

У рамках візиту делегація відвідала відділ освіти, міську психолого-медико-педагогічну консультацію, Чугуївський ДНЗ №12 та  центр раннього втручання при ньому, де проводиться робота з особливими дітьми, а також  ЗОШ №7, у якій функціонує інклюзивний клас. Під час зустрічі обговорювались робочі моменти з навчання та виховання дітей з особливими потребами, роль міської психолого-медико-педагогічної консультації у супроводженні інклюзивної  освіти.

Освітяни м. Ізюма були приємно здивовані увагою громадськості міста, Чугуївської міської ради та  міського голови Г.М. Мінаєвої  до  запровадження й розвитку інклюзивної освіти у навчальних закладах міста,   та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

 

Альбом: Досвід м. Чугуєва з упровадження інклюзивної освіти високо оцінений колегами з області Альбом: Досвід м. Чугуєва з упровадження інклюзивної освіти високо оцінений колегами з області Альбом: Досвід м. Чугуєва з упровадження інклюзивної освіти високо оцінений колегами з області
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1587 | Переглядів: 44Дата публікації: 14:18 06.04.2017
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих