Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Яскравими барвами, теплом, мудрістю прожитих років сповнені творчі роботи талановитих працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради та їх підопічних.
Яскравими барвами, теплом, мудрістю прожитих років сповнені творчі роботи талановитих працівників  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради та їх підопічних.

Поділитися новиною:

Яскравими барвами, теплом, мудрістю прожитих років сповнені творчі роботи талановитих працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради та їх підопічних.

З великим задоволенням вони експонують свої творчі досягнення на різноманітних виставках.

Яскравими барвами, теплом, мудрістю прожитих років сповнені творчі роботи талановитих працівників  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради та їх підопічних.  З великим задоволенням вони експонують свої творчі досягнення на різноманітних виставках.

           Нещодавно наші керівники творчих груп «Живопис» Шпак Т.Т. та «Веселка» Байдюк Т.М. прийняли участь у конкурсі «Струни душі», який проводить  щомісячний інформаційний та науково-виробничий журнал «Соціальний захист». Вони надіслали до журналу кольорові фотознімки  своїх робіт,  перелік  робіт із назвами, короткі автобіографії. Роботи викликали неабияку зацікавленість і були  опубліковані на обкладинці журналу «Соціальний захист» у №1-2.

            За допомогою освітньої та культурно-дозвіллєвої діяльності, яка проводиться у територіальному центрі,   вирішується багато питань соціального та психолого-педагогічного характеру: підвищується адаптованість літніх людей до сьогодення, зменшується ризик розвитку депресивних станів та тяжких наслідків переживання самотності, розвиваються комунікативні та творчі здібності, соціальна активність, розширюються шляхи самореалізації людей похилого віку, життя яких набуває перспектив, цінності та сенсу.

           Щиро вітаємо наших колег Т.Т.Шпака та Т.М.Байдюк за участь у конкурсі та можливістю ознайомити зі своєю творчістю читачів журналу всієї України. Бажаємо їм невичерпності сил і творчого натхнення, віри в добро, оптимізму, подальших успіхів.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1592 | Переглядів: 112Дата публікації: 16:29 06.04.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих