Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ МІНАЄВОЇ Г.М.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 
МІНАЄВОЇ Г.М.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ МІНАЄВОЇ Г.М.

10 квітня 2017 року  відбувся особистий прийом міського голови. На прийом громадяни  звернулись з питань землекористування, благоустрою прибудинкової території та вивезення ТПВ, присвоєння адрес гаражам обслуговуючого кооперативу «Гаражне товариство АРЗ», безкоштовну установку газового лічильника, будівництво павільйону на території КП «МП  Мрія», виділення приміщення для об’єднання художників у м. Чугуєві.

Під час спілкування з мешканцями міський голова рекомендувала звернутися до правоохоронних органів для встановлення законності огорожі між земельними ділянками по пров. Відомчому, №5 та №10.

Міський голова уважно вислухала всі зауваження мешканців мікрорайону Авіатор щодо незадоволення роботою підприємств житлово-комунального господарства та надала доручення начальнику управління ЖКГ Чугуївської міської ради разом з керівниками комунальних підприємств виїхати на місце та терміново виконати роботи з благоустрою території.

Заявниці роз’яснено порядок присвоєння адрес об’єктам містобудування. Проект рішення міської ради про присвоєння адрес гаражам обслуговуючого кооперативу «Гаражне товариство АРЗ» перебуває в  процедурі погодження.

Також під час проведення особистого прийому заявниці було роз’яснено, що черга на безкоштовне встановлення лічильника газу в квартирах відсутня.

Для вирішення питання будівництва павільйону комунальному підприємству «МП Мрія» необхідно провести реконструкцію та планування торгівельного майданчика в м. Чугуєві по Б.Комарова, 12-В.

Щодо виділення приміщення об’єднанню художників заявнику було надано перелік  майстерень розташування у місті Чугуєві.

Міський голова подякувала всім, хто до неї звернувся на особистому прийомі за порозуміння та співпрацю.

 

 

 

 

Відділ роботи зі зверненнями громадян

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1614 | Переглядів: 30Дата публікації: 13:27 11.04.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих