Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві!
Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві!

Поділитися новиною:

Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві!

 В рамках проведення Всеукраїнської акції  «За чисте довкілля»  8 квітня 2017 року  в м. Чугуєві проведений День благоустрою,  в якому взяли участь депутати Чугуївської міської ради та Харківської обласної ради,спеціалісти виконавчого комітету Чугуївської міської ради, працівники  та учні закладів освіти, працівники підприємств різних форм власності, представники громадськості. Всього уданому заході прийняло участь  близько 4500 осіб.

Під час проведення Дня благоустрою були проведені наступні роботи:висаджені дерева, кущі, упорядкованоквітники тагазони, прибрано  прибудинкову територію. У скверах прибрано опале листя, здійснені роботи з обкопування дерев.

Дякуємо всім, хто долучився до Дня благоустроюта закликаємо в майбутньому утримувати територію міста в належному санітарному стані.

 

           

 

Начальник управління ЖКГ та екології              В.М.Грицаєнко

               

            

 

 

 

 

Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві! Альбом: Про проведення Дня благоустрою в м.Чугуєві!
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1621 | Переглядів: 134Дата публікації: 08:58 12.04.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих