Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Кубок Чугуєва з пішохідного туризму – 2017
Кубок Чугуєва з пішохідного туризму – 2017

Поділитися новиною:

Кубок Чугуєва з пішохідного туризму – 2017

  9 квітня 2017 року в спортивній залі Чугуївської ЗОШ № 1 відбулися ХV традиційні відкриті командні змагання з пішохідного туризму в закритому приміщенні на Кубок Чугуєва.

Змагання проводилися в командному подоланні етапів смуги перешкод з пішохідного туризму. На етапах смуги перешкод «За вибором» змагались п’ять команд, серед них:

·         команда Чугуївського району (ЧР ЦТКЕ УМ під керівництвом тренерів Смаленого Т.В. та Смаленого В.Т.);

·         команда вихованців туристських гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Новобаварського району м.Харкова (керівник Кравченко К.О.);

·         команда випускників Чугуївського ЦТК (тренер Лисенко С.В.);

·         дві команди вихованців старшої та середньої вікових груп гуртка «Пішохідний туризм»  ЦТК (тренер Лисенко С.В.).

І місце у змаганнях посіла  команда випускників центру туризму м.Чугуєва, отримавши «Кубок Чугуєва з пішохідного туризму – 2017». Другою стала команда вихованців ЦТК старшої вікової групи, третє місце посіла  команда вихованців ЦТК середньої вікової групи.

Команди-призери були нагороджені медалями від відділу фізкультури та спорту Чугуївської міської ради та туристським спорядженням від спонсору змагань – магазину туристського спорядження «Клуб мандрівників» (м.Харків).

Альбом: Кубок Чугуєва з пішохідного туризму – 2017 Альбом: Кубок Чугуєва з пішохідного туризму – 2017 Альбом: Кубок Чугуєва з пішохідного туризму – 2017
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1625 | Переглядів: 133Дата публікації: 09:19 12.04.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих