Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Фестиваль Писанок у місті Чугуєві.
Фестиваль Писанок у місті Чугуєві.

Поділитися новиною:

Фестиваль Писанок у місті Чугуєві.

13 квітня на бульварі Комарова відбувсяІ Фестиваль Писанок. На заходібула представлена пасхальна експозиція від закладів освіти, виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва,великодніх пасок, майстер-класів з розпису писанок.

 

Головною подієюФестивалю сталапрезентація аматорських Писанок.Під час заходу були вручені дипломи від міського голови Галини Миколаївни Мінаєвої, які отримали Чугуївськадитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна,Чугуївська міська ГО «Творче об’єднання митців та майстрів м. Чугуєва», КУ «КЦ «Імідж»,Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості, Чугуївський центр туризму та краєзнавства,а такожтворчіколективи загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів міста.

 

 

Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві Альбом: Фестиваль Писанок у місті Чугуєві
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1640 | Переглядів: 426Дата публікації: 14:40 14.04.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих