Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
можливості кредитування банком комунальних підприємств м. Чугуєва.
можливості кредитування банком комунальних підприємств м. Чугуєва.

Поділитися новиною:

можливості кредитування банком комунальних підприємств м. Чугуєва.

12 квітня 2017 року у виконавчому комітеті Чугуївської міської ради проведено нараду під головуванням міського голови МІНАЄВОЇ Галини Миколаївни за участю керівництва Харківської обласної дирекції Укргазбанку, заступника міського голови БАРМІНА Костянтина Олександровича, керівників та економістів комунальних підприємств міста Чугуєва. На нараді розглянуто питання щодо можливості кредитування банком комунальних підприємств м. Чугуєва.

Всі проекти підприємств, пов’язані з енергоефективністю, екологічністю та відновлювальною енергетикою розглядаються банком, як пріоритетні у першому порядку. Для підприємств та компаній, чия діяльність безпосередньо пов’язана з екологічними та енергоефективними технологіями, Укргазбанк вже сьогодні пропонує пільгові відсоткові ставки за кредитами та підвищені – за депозитами.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1668 | Переглядів: 170Дата публікації: 14:19 19.04.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих