Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Турбота про здоров’я ветеранів війни та праці!
Турбота про здоров’я ветеранів війни та праці!

Турбота про здоров’я ветеранів війни та праці!

24.04.2017 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради проведено фахівцями КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенко»

медичний огляд: консультації фахівців, ЕКГ, флюорографія  та лабораторне супроводження (клінічний аналіз крові  та сечі, аналіз крові на цукор та ін.), якими скористалися відвідувачі Територіального центру та соціальні працівники.

Для 66 підопічних проведений медичний огляд мав велике значення. У деяких випадках були виявлені відхилення від норми, проведені бесіди щодо уточнення та дообстеження. Ніхто не залишився без уваги.

Продовжуємо підтримувати своє здоров’я та тримаємо курс на довголіття!

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1712 | Переглядів: 36Дата публікації: 15:41 27.04.2017
Анонс подій
27.05.2017
день - Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:Чугуївський р-н, Фігуровське лісництво
день - Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Організатор:Вінник Т.С. Непомнящій В.І. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЧДХШ
29.05.2017
30.05.2017
Докладніше
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих