Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека»
нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека»

Поділитися новиною:

нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека»

27 квітня 2017 року в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека».

Обласний конкурс на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека» було оголошено щеу 2016 році. Його проведення передбачало за мету популяризацію туристичних можливостей рідного краю серед громади, краєзнавців, організаторів туристичної справи для подальшого розвитку туризму як активної форми відпочинку людей, задоволення їх культурно-пізнавальних, оздоровчо-спортивних потреб та розкриття природних рекреаційних ресурсів Харківського регіону.

У номінації «Краща віртуальна екскурсія»Чугуївськаміська центральна бібліотекаотримала І місце та ціннийподарункокз презентацією «Чугуїв – перлина Слобожанщини».

Альбом: нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека» Альбом: нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека» Альбом: нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1715 | Переглядів: 63Дата публікації: 10:35 28.04.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих