Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека»
нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека»

нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека»

27 квітня 2017 року в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека».

Обласний конкурс на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека» було оголошено щеу 2016 році. Його проведення передбачало за мету популяризацію туристичних можливостей рідного краю серед громади, краєзнавців, організаторів туристичної справи для подальшого розвитку туризму як активної форми відпочинку людей, задоволення їх культурно-пізнавальних, оздоровчо-спортивних потреб та розкриття природних рекреаційних ресурсів Харківського регіону.

У номінації «Краща віртуальна екскурсія»Чугуївськаміська центральна бібліотекаотримала І місце та ціннийподарункокз презентацією «Чугуїв – перлина Слобожанщини».

Альбом: нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека» Альбом: нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека» Альбом: нагородження переможців конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1715 | Переглядів: 22Дата публікації: 10:35 28.04.2017
Анонс подій
27.05.2017
день - Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:Чугуївський р-н, Фігуровське лісництво
день - Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Організатор:Вінник Т.С. Непомнящій В.І. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЧДХШ
29.05.2017
30.05.2017
Докладніше
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих