Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
«Соціальна няня»
«Соціальна няня»

Поділитися новиною:

«Соціальна няня»

У м. Чугуєві турбота про дітей, забезпечення їх добробуту і безпеки – є одним з найбільш важливих завдань та пріоритетів у соціальній роботі, на виконання яких у Чугуївському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді втілюються прогресивні практики соціальної роботи, спрямовані перш за все на впровадження підтримуючих та допоміжних форм роботи з сім’єю.

Для істотного поліпшення якості роботи із сім’ями 03.04.2017р. Чугуївським міським ЦСССДМ розпочато реалізацію проекту «Служба «Соціальна няня», метою якого є :

-                     подолання дитячої бездоглядності;

-                     запровадження відповідального батьківства;

-                     допомога сім’ям з дітьми вирішувати соціально-побутові питання родини.

Догляд за дитиною – найважливіша складова життєдіяльності сім’ї, у кожній сім’ї існує потреба щодо вирішення своїх соціально-побутових питань: відвідування лікувальних закладів та інших державних установ, прийняття участі у житті громади та інше. Деякі сім’ї вирішують проблему тимчасового догляду за дитиною за допомогою державних установ – шкіл та дитячих садків, які діти відвідують, або своїх рідних та друзів. Однак, вирішити питання по тимчасовому догляду за дитиною за рахунок близьких людей не завжди можливо. Існують родини, де рідні  люди надати таку допомогу не мають можливості за станом здоров’я або у зв’язку із зайнятістю. З цих обставин батьки змушені залишати дітей вдома самих, що створює загрозу для  дітей.

 Реалізація проекту «Служба «Соціальна няня» перш за все спрямована на підтримку сімей в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями, сімей, де  батьки виховують дітей одноосібно та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, але, за необхідності, цією послугою може скористатись будь яка сім’я, де виникли ті чи інші обставини і потрібна допомога у тимчасовому догляді за дитиною.

3 фахівця, які пройшли відповідну підготовку і вже протягом місяця працюють у Чугуївському міському ЦСССДМ  та надають допомогу батькам у тимчасовому догляді за дитиною, супроводжують сім’ї з дітьми у лікувальних закладах, надають вільний час батькам для вирішення проблем життєдіяльності. Більше 30 сімей вже постійно користуються цією послугою.

Перший місяць діяльності фахівців засвідчив, що методика такої роботи з сім’ями є дуже ефективною та необхідною в загальному комплексі підтримки та допомоги сім’ям з дітьми.

 

Альбом: «Соціальна няня» Альбом: «Соціальна няня»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1773 | Переглядів: 218Дата публікації: 14:27 11.05.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
24.05.2018
день - Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:24.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
день - Участь у турнірі з художньої гімнастики «Королева гімнастики» Участь у турнірі з художньої гімнастики «Королева гімнастики» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губар І.Л. Час проведення:24.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед ДЮСШ Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед ДЮСШ Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губар І.Л. Час проведення:24.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Відкриття звітної виставки гуртківців ЦТК Відкриття звітної виставки гуртківців ЦТК Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:24.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
день - Участь у обласному конкурсі «Малюємо музику» Участь у обласному конкурсі «Малюємо музику» Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.С. Час проведення:24.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків ОНМЦ
08:00 - Конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Організатор:МакаренкоЛ.П. Баришева Н.В. Час проведення:24.05.2018 08:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
15:00 - Підсумкова виставка робіт вихованців Чугуївського ЦТК «Наша творчість тобі, рідне місто» Підсумкова виставка робіт вихованців Чугуївського ЦТК «Наша творчість тобі, рідне місто» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:24.05.2018 15:00 Місце проведення:КЦ «Імідж»
25.05.2018
день - Свято «Останній дзвінок» Свято «Останній дзвінок» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:25.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти
16:00 - Відкриття турніру з футболу серед дитячих дворових команд на кубок міського голови Відкриття турніру з футболу серед дитячих дворових команд на кубок міського голови Організатор:Вінник Т.С. Лиманська С.В. Час проведення:25.05.2018 16:00 Місце проведення:Майданчик ЗОШ №2
27.05.2018
14:00 - Відвідування концерту Дитячої філармонії. Закриття сезону Відвідування концерту Дитячої філармонії. Закриття сезону Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.С. Час проведення:27.05.2018 14:00 Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих