Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
«Соціальна няня»
«Соціальна няня»

Поділитися новиною:

«Соціальна няня»

У м. Чугуєві турбота про дітей, забезпечення їх добробуту і безпеки – є одним з найбільш важливих завдань та пріоритетів у соціальній роботі, на виконання яких у Чугуївському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді втілюються прогресивні практики соціальної роботи, спрямовані перш за все на впровадження підтримуючих та допоміжних форм роботи з сім’єю.

Для істотного поліпшення якості роботи із сім’ями 03.04.2017р. Чугуївським міським ЦСССДМ розпочато реалізацію проекту «Служба «Соціальна няня», метою якого є :

-                     подолання дитячої бездоглядності;

-                     запровадження відповідального батьківства;

-                     допомога сім’ям з дітьми вирішувати соціально-побутові питання родини.

Догляд за дитиною – найважливіша складова життєдіяльності сім’ї, у кожній сім’ї існує потреба щодо вирішення своїх соціально-побутових питань: відвідування лікувальних закладів та інших державних установ, прийняття участі у житті громади та інше. Деякі сім’ї вирішують проблему тимчасового догляду за дитиною за допомогою державних установ – шкіл та дитячих садків, які діти відвідують, або своїх рідних та друзів. Однак, вирішити питання по тимчасовому догляду за дитиною за рахунок близьких людей не завжди можливо. Існують родини, де рідні  люди надати таку допомогу не мають можливості за станом здоров’я або у зв’язку із зайнятістю. З цих обставин батьки змушені залишати дітей вдома самих, що створює загрозу для  дітей.

 Реалізація проекту «Служба «Соціальна няня» перш за все спрямована на підтримку сімей в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями, сімей, де  батьки виховують дітей одноосібно та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, але, за необхідності, цією послугою може скористатись будь яка сім’я, де виникли ті чи інші обставини і потрібна допомога у тимчасовому догляді за дитиною.

3 фахівця, які пройшли відповідну підготовку і вже протягом місяця працюють у Чугуївському міському ЦСССДМ  та надають допомогу батькам у тимчасовому догляді за дитиною, супроводжують сім’ї з дітьми у лікувальних закладах, надають вільний час батькам для вирішення проблем життєдіяльності. Більше 30 сімей вже постійно користуються цією послугою.

Перший місяць діяльності фахівців засвідчив, що методика такої роботи з сім’ями є дуже ефективною та необхідною в загальному комплексі підтримки та допомоги сім’ям з дітьми.

 

Альбом: «Соціальна няня» Альбом: «Соціальна няня»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1773 | Переглядів: 191Дата публікації: 14:27 11.05.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
26.02.2018
день - Виставка фото робіт «Чаруюча мить» Миколо Корнейко Виставка фото робіт «Чаруюча мить» Миколо Корнейко Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
день - Спортивні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Спортивні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:НВК № 8
08:00 - Виставка фото робіт «Чаруюча мить» Миколо Корнейко Виставка фото робіт «Чаруюча мить» Миколо Корнейко Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:26.02.2018 08:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж»
08:00 - Спортивні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Спортивні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.02.2018 08:00 Місце проведення:НВК № 8
13:00 - Засідання комісії для проведення перевірки фінансово-господарської діяльності КП «ЧАКР» Засідання комісії для проведення перевірки фінансово-господарської діяльності КП «ЧАКР» Організатор:Апостол О.І. Чоломбитько В.О. Час проведення:26.02.2018 13:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
27.02.2018
14:00 - Засідання комісії з питань захисту прав дитини Засідання комісії з питань захисту прав дитини Організатор:Вінник Т.С. Лисенко К.О. Час проведення:27.02.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
15:00 - Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:27.02.2018 15:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
15:00 - Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:27.02.2018 15:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
16:30 - Нарада з керівниками підприємств ЖКГ міста Нарада з керівниками підприємств ЖКГ міста Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А Час проведення:27.02.2018 16:30 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
01.03.2018
день - Участь вихованців ЦТК в змаганнях Кубку України з пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритому приміщенні Участь вихованців ЦТК в змаганнях Кубку України з пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В., Час проведення:01.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Полтава
08:00 - Участь вихованців ЦТК в змаганнях Кубку України з пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритому приміщенні Участь вихованців ЦТК в змаганнях Кубку України з пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В., Час проведення:01.03.2018 08:00 Місце проведення:м. Полтава
15:00 - Семінар-нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи Семінар-нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:01.03.2018 15:00 Місце проведення:БДЮТ
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих