Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
РОБОТА ЯК ВПЕВНЕНІСТЬ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ! РОБОТА Є!
РОБОТА ЯК ВПЕВНЕНІСТЬ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ!
РОБОТА Є!

Поділитися новиною:

РОБОТА ЯК ВПЕВНЕНІСТЬ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ! РОБОТА Є!

…І в цьому мали змогу переконатися 44 безробітних Чугуївського міського районного центру зайнятості, запрошених 11 травня 2017 року на ярмарок вакансій.

Цікаву презентацію та відео екскурсію по виробництву показали для безробітних  11  травня  2017 року в Чугуївському центрі зайнятості представники ТОВ «ТММ - ЕНЕРГОБУД МЕНЕДЖМЕНТ», до керівництва якого нещодавно прийшла нова команда.

 Перед шукачами роботи  виступили менеджери з персоналу, які не тільки зацікавили присутніх перевагами працевлаштування на одне з провідних ринкоутворюючих підприємств Харківської області, що стрімко набирає обертів, збільшуючи потужність виробництва та застосовуючи нові технології і обладнання, а й розширеними можливостями  самого потенційного працівника.

Приємною інформацією для відвідувачів стала стабільно висока заробітна платня, доставка на роботу транспортом підприємства та можливість застосування  гнучкого графіку роботи.  Гості також наголосили на перспективах занятості, на формуванні кадрового резерву та умовах кар’єрного зросту працівників, на можливості професійного навчання на робочому місці тощо.

Від ТОВ «ТММ - ЕНЕРГОБУД МЕНЕДЖМЕНТ» була заявлена потреба на  вакансії: «машиніст крана», «контролер ВТК», «прибиральниця виробничих приміщень». Представники підприємства проінформували також про потребу у кваліфікованих працівниках з металообробки.

Шукачів роботи мали зацікавити не тільки заробітна плата, а й можливість навчання на робочому місці, безкоштовний транспорт, дружні колективи, можливість кар’єрного росту та деякі соціальні гарантії.

Більш детальну інформацію безробітні отримали вже на індивідуальних співбесідах, що відбулися одразу після закінчення заходу.

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Чугуївського МРЦЗ                                                                            О. Краснухіна

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1793 | Переглядів: 85Дата публікації: 13:17 13.05.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих