Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
засідання міської спостережної комісії
засідання міської спостережної комісії

засідання міської спостережної комісії

15.05.2017 р. відбулось засідання міської спостережної комісії при виконавчому комітеті Чугуївської міської ради. На повістку дня були винесені наступні питання:

1. Про роботу Чугуївського ВП ГУ НПУ в Харківській області з особами, які повернулись з місць позбавлення волі;

2. Про роботу Чугуївського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з дітьми та молоддю засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі;

3.  Про надання згоди на умовно-дострокове звільнення від покарання громадянина Н.                                                                      

         З інформацією виступили заступник начальника сектору превенції патрульної поліції Чугуївського ВП ГУ НПУ в Харківській області ЧИГРИНОВ О.Ю., заступник начальника Чугуївського МРВ з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, майор внутрішньої служби РЯБІНІНА М.В.

         На засіданні був запрошений громадянин Н., стосовно якого розглянуто питання щодо його умовно дострокового звільнення від покарання. Подання та інформація про громадянина та обставини по його справі були наданні лейтенантом внутрішньої служби, старшим інспектором Чугуївського МРВ з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції ЧОБОТОК О.Г. За результатами обговорення даного питання заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Т.С. ВІННИК було запропоновано надати згоду на дострокове звільнення від покарання громадянина Н., та рекомендовано підключити всі можливі ресурси служб, дотичних до роботи з даною категорією громадян, для надання необхідної підтримки та  допомоги.

 

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1814 | Переглядів: 45Дата публікації: 10:00 16.05.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих