Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Інформація про проведення прямої лінії телефонного зв’язку секретаря міської ради НЕЖИД Н.С.
Інформація про проведення прямої лінії телефонного зв’язку секретаря міської ради НЕЖИД Н.С.

Поділитися новиною:

Інформація про проведення прямої лінії телефонного зв’язку секретаря міської ради НЕЖИД Н.С.

15 травня 2017 року відбулася пряма лінія телефонного зв’язку секретаря міської ради НЕЖИД Н.С. на тему «Загальні питання життєдіяльності мешканців міста за напрямками соціального захисту населення, роботи міської ради та депутатів Чугуївської міської ради».

Інформація про проведення прямої лінії телефонного зв’язку секретаря міської ради НЕЖИД Н.С.

 

15 травня 2017 року  відбулася пряма лінія телефонного зв’язку  секретаря міської ради НЕЖИД Н.С. на тему «Загальні питання життєдіяльності мешканців міста за напрямками соціального захисту населення, роботи міської ради та депутатів Чугуївської міської ради».

На пряму лінію  звернулися громадяни з питань:

- Яким чином можна економити газ чи воду, якщо встановлений загально будинковий лічильник на багатоповерховому будинку, а в квартирі лічильника немає? Чому здійснюють нарахування за підігрів води у квартирах, де користуються електричним водонагрівачем – бойлером?

Секретар міської ради висловила свою думку, що  доцільним є встановлення приладів обліку в кожній квартирі, тоді кожен мешканець самостійно буде керувати економією споживання газу чи води. Стосовно другого питання Наталія Степанівна дала доручення звернутися за роз’ясненнями до керівництва Чугуївської філії ПАТ «Харківгаз» та за результатами проінформувати заявника.

- через який термін після покупки квартири можна оформити субсидію на відшкодування житлово-комунальних послуг?

Заявнику було надано роз’яснення, що оформлення субсидії залежить від різноманітних критеріїв, тому необхідно з документами звернутись до управління соціального захисту населення і питання може бути вирішено до кожного індивідуального випадку.

- куди звернутись з документами щодо участі у конкурсі проектів  для отримання коштів на ремонт покрівлі в будинку, який утримується об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку?

Заявнику порадили звернутись до управління житлово-комунального господарства та екології, де можна отримати повну інформацію про порядок  дій щодо участі у конкурсі проектів.

- чи планується відкриття в нашому місті стаціонарного цілодобового будинку для прожиття одиноких людей похилого віку?

Наталія Степанівна відповіла, що такого відділення створювати в місті поки не планується. Однак, в територіальному центрі соціального обслуговування надання соціальних послуг в місті на сьогодні надається багато різноманітних послуг людям похилого віку. 

- хто із депутатів Чугуївської міської ради закріплений за мікрорайоном, де розташований будинок по вул.Старонікольська, 45? Коли і де до них можна звернутись на прийом?

Секретар міської ради  Нежид Н.С. надала детальну інформацію мешканцям міста.

 

Більш докладніше всі питання будуть прокоментовані в матеріалах міської газети «Новости Чугуева».

 

 

Відділ роботи зі зверненнями громадян

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1819 | Переглядів: 67Дата публікації: 14:38 16.05.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
21.09.2017
день - Виїзд «Театру для всіх» з виступом до Ізюмського Територіального центру, присвячений до Дня людини похилого віку Виїзд «Театру для всіх» з виступом до Ізюмського Територіального центру, присвячений до Дня людини похилого віку Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Терцентр Ізюмської міської ради
день - Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед юнаків Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед юнаків Організатор:Вінник Т.С. Губарь І.Л. Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Участь у Турнірі з боксу, присвяченому Дню міста Полтава Участь у Турнірі з боксу, присвяченому Дню міста Полтава Організатор:Вінник Т.С. Губарь І.Л. Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Полтава
09:00 - Лекція в клубі «Здоров'я», присвячена Дню людині похилого віку «Таємниця елексиру молодості» та формування групи оздоровчої кисневої терапії, з фіточаєм та вітамінами Лекція в клубі «Здоров'я», присвячена Дню людині похилого віку «Таємниця елексиру молодості» та формування групи оздоровчої кисневої терапії, з фіточаєм та вітамінами Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:21.09.2017 09:00 Місце проведення:Приміщення терцентру
14:00 - Флеш-моб «Голуб Миру» до Всесвітнього Дня Миру Флеш-моб «Голуб Миру» до Всесвітнього Дня Миру Організатор:Вінник Т.С. Коротич І.В. Час проведення:21.09.2017 14:00 Місце проведення:Сквер "Молодіжний"
22.09.2017
09:00 - Покладання квітів з нагоди Дня партизанської слави Покладання квітів з нагоди Дня партизанської слави Організатор:Макаренко Л.П. Юхно О.В. Час проведення:22.09.2017 09:00 Місце проведення:Сквер Слави
17:00 - Концерт творчого колективу ветеранів у сквері «Мелодія» для людей похилого віку «Від усієї душі» Концерт творчого колективу ветеранів у сквері «Мелодія» для людей похилого віку «Від усієї душі» Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:22.09.2017 17:00 Місце проведення:Сквер «Мелодія»
18:00 - концерт творчого колективу ветеранів «Від усієї душі» концерт творчого колективу ветеранів «Від усієї душі» Організатор: Час проведення:22.09.2017 18:00 Місце проведення:сквер Мелодія
23.09.2017
день - Участь у Великому Слобожанському ярмарку Участь у Великому Слобожанському ярмарку Організатор:Апостол О.І. Батченко В.М. Час проведення:23.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:м.Харків
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих