Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Інформація про проведення прямої лінії телефонного зв’язку секретаря міської ради НЕЖИД Н.С.
Інформація про проведення прямої лінії телефонного зв’язку секретаря міської ради НЕЖИД Н.С.

Поділитися новиною:

Інформація про проведення прямої лінії телефонного зв’язку секретаря міської ради НЕЖИД Н.С.

15 травня 2017 року відбулася пряма лінія телефонного зв’язку секретаря міської ради НЕЖИД Н.С. на тему «Загальні питання життєдіяльності мешканців міста за напрямками соціального захисту населення, роботи міської ради та депутатів Чугуївської міської ради».

Інформація про проведення прямої лінії телефонного зв’язку секретаря міської ради НЕЖИД Н.С.

 

15 травня 2017 року  відбулася пряма лінія телефонного зв’язку  секретаря міської ради НЕЖИД Н.С. на тему «Загальні питання життєдіяльності мешканців міста за напрямками соціального захисту населення, роботи міської ради та депутатів Чугуївської міської ради».

На пряму лінію  звернулися громадяни з питань:

- Яким чином можна економити газ чи воду, якщо встановлений загально будинковий лічильник на багатоповерховому будинку, а в квартирі лічильника немає? Чому здійснюють нарахування за підігрів води у квартирах, де користуються електричним водонагрівачем – бойлером?

Секретар міської ради висловила свою думку, що  доцільним є встановлення приладів обліку в кожній квартирі, тоді кожен мешканець самостійно буде керувати економією споживання газу чи води. Стосовно другого питання Наталія Степанівна дала доручення звернутися за роз’ясненнями до керівництва Чугуївської філії ПАТ «Харківгаз» та за результатами проінформувати заявника.

- через який термін після покупки квартири можна оформити субсидію на відшкодування житлово-комунальних послуг?

Заявнику було надано роз’яснення, що оформлення субсидії залежить від різноманітних критеріїв, тому необхідно з документами звернутись до управління соціального захисту населення і питання може бути вирішено до кожного індивідуального випадку.

- куди звернутись з документами щодо участі у конкурсі проектів  для отримання коштів на ремонт покрівлі в будинку, який утримується об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку?

Заявнику порадили звернутись до управління житлово-комунального господарства та екології, де можна отримати повну інформацію про порядок  дій щодо участі у конкурсі проектів.

- чи планується відкриття в нашому місті стаціонарного цілодобового будинку для прожиття одиноких людей похилого віку?

Наталія Степанівна відповіла, що такого відділення створювати в місті поки не планується. Однак, в територіальному центрі соціального обслуговування надання соціальних послуг в місті на сьогодні надається багато різноманітних послуг людям похилого віку. 

- хто із депутатів Чугуївської міської ради закріплений за мікрорайоном, де розташований будинок по вул.Старонікольська, 45? Коли і де до них можна звернутись на прийом?

Секретар міської ради  Нежид Н.С. надала детальну інформацію мешканцям міста.

 

Більш докладніше всі питання будуть прокоментовані в матеріалах міської газети «Новости Чугуева».

 

 

Відділ роботи зі зверненнями громадян

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1819 | Переглядів: 115Дата публікації: 14:38 16.05.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
24.01.2018
10:00 - Актив м.Чугуєва Актив м.Чугуєва Організатор:Красільнікова Т.В. Час проведення:24.01.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
13:00 - Спортивні змагання з футзалу Спортивні змагання з футзалу Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.01.2018 13:00 Місце проведення:ДЮСШ
26.01.2018
день - Участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти Участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
10:00 - Пленарне засідання Чугуївської міської ради Пленарне засідання Чугуївської міської ради Організатор:Нежид Н.С. Бойко О.О. Час проведення:26.01.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
16:00 - Освітянські вечорниці Освітянські вечорниці Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В Час проведення:26.01.2018 16:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих