Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Інформація щодо попередження виникнення пожеж
Інформація щодо попередження виникнення пожеж

Інформація щодо попередження виникнення пожеж

З настанням теплої сухої погоди на території Харківської області різко збільшилась кількість пожеж, які виникають у зв’язку із самовільним спалюванням сухих залишків трави, сміття, опалого листя.

Інформація щодо попередження виникнення пожеж

             

              З настанням теплої сухої погоди на території Харківської області різко збільшилась кількість пожеж, які виникають  у зв’язку із самовільним спалюванням сухих залишків трави, сміття, опалого листя.

              Під час спалювання трави вздовж автошляхів, залізничних колій, на сільськогосподарських угіддях, вогонь розповсюджується і на лісові масиви, де і завдають найбільшої шкоди.

               Нагадуємо, що відповідно до ст. 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення «випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю,  рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших земляних насадженнях та газонів у населених пунктах» тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 170 до 340 грн.) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти   неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 850 до 1190 грн.). Ті ж самі дії вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, тягне за собою накладення штрафу: на громадян від 340 до 680 грн., на посадових осіб – від 1190 до 1700 грн.

              Крім того, згідно з ст. 245 Кримінального Кодексу України «Знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу», порушник може нести й кримінальну відповідальність.

              Звертаємось до мешканців міста щодо дотримання правил пожежної безпеки. Будьте уважними під час відпочинку на природі та при виявленні пожежі просимо повідомите відповідні органи.

 

В.о. начальника управління житлово-

комунального господарства та

екології Чугуївської міської ради                                            Г.С. ПЕТРОВА

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1824 | Переглядів: 24Дата публікації: 14:03 17.05.2017
Анонс подій
27.05.2017
день - Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:Чугуївський р-н, Фігуровське лісництво
день - Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Організатор:Вінник Т.С. Непомнящій В.І. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЧДХШ
29.05.2017
30.05.2017
Докладніше
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих