Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ НЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ
БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ
НЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ

БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ НЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ

  Заборгованість з комунальних послуг при первинному зверненні за субсидією НЕ впливає на оформлення допомоги.

Однак держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги.

Тому, якщо родина за рік не сплатила заборгованості, вона має можливість оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для автоматичного продовження субсидії на наступний рік (2017-2018рр.). Інформація про заборгованість того чи іншого споживача надходитиме управлінням соціального захисту від надавачів комунальних послуг. Нових субсидіантів це не торкнеться.

Нагадаємо, що з 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін, у травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

За наявності простроченої двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у субсидіантів субсидію на наступний період 2017-2018рр. призначатимуть за умови її погашення або оформлення договору реструктуризації боргу. У такому випадку субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1869 | Переглядів: 21Дата публікації: 08:03 24.05.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих