Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ НЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ
БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ
НЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ

Поділитися новиною:

БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ НЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ

  Заборгованість з комунальних послуг при первинному зверненні за субсидією НЕ впливає на оформлення допомоги.

Однак держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги.

Тому, якщо родина за рік не сплатила заборгованості, вона має можливість оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для автоматичного продовження субсидії на наступний рік (2017-2018рр.). Інформація про заборгованість того чи іншого споживача надходитиме управлінням соціального захисту від надавачів комунальних послуг. Нових субсидіантів це не торкнеться.

Нагадаємо, що з 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін, у травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

За наявності простроченої двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у субсидіантів субсидію на наступний період 2017-2018рр. призначатимуть за умови її погашення або оформлення договору реструктуризації боргу. У такому випадку субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1869 | Переглядів: 98Дата публікації: 08:03 24.05.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих