Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Інформація про особистий прийом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАРМІНА К.О.
Інформація про особистий прийом

заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАРМІНА К.О.

Поділитися новиною:

Інформація про особистий прийом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАРМІНА К.О.

29 травня 2017 року відбувся особистий прийом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАРМІНА К.О. На прийом громадяни звернулись з питаннями:

- про виселення з гуртожитку мешканця, який порушує Правила проживання у гуртожитках, громадський порядок та аморальну поведінку. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бармін К.О. надав доручення терміново провести загальні збори мешканців гуртожитку за участі представників поліції, військової прокуратури, Чугуївської міської ради і Комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства м.Чугуєва та скласти протокол для подальшого вирішення питання.

- про затвердження проекту реконструкції фасадів магазинів. Заявнику було роз’яснено, що дане питання вирішується колегіально на засіданні містобудівної ради, та запропоновано подати необхідні документи для розгляду на черговому засіданні ради.

- про незгоду з облаштуванням дитячого майданчику по пров.Задонецький через наявність безпеки дітей потрапити під колеса автотранспорту. Костянтин Олександрович надав доручення провести комісійне обстеження за участі представників вуличного комітету, відділів містобудування та архітектури, комунальної власності та земельних відносин і управління житлово-комунального господарства та екології. За результатами обстеження буде розглянуто питання щодо місця розташування дитячого майданчику.

- про незадоволення роботою комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс». Бармін К.О. завірив, що керівництвом підприємства буде вжито заходів для виконання робіт по питаннях благоустрою в м-ні Авіатор.

- про терміни оновлення містобудівної документації. Заявнику було роз’яснено, що на теперішній час на сесії Чугуївської міської ради передбачається розгляд питання, вирішення якого надасть можливість оформлювати приватизацію земельних ділянок, які знаходяться під забудівлями довготривалий час.

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1905 | Переглядів: 72Дата публікації: 11:17 30.05.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
22.10.2017
день - Відвідування концерту обласної Дитячої філармонії Відвідування концерту обласної Дитячої філармонії Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І Час проведення:22.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:м.Харків
10:00 - Міські змагання з волейболу, присвячені Дню захисника Україна Міські змагання з волейболу, присвячені Дню захисника Україна Організатор:Вінник Т.С. Лиманська С.В. Час проведення:22.10.2017 10:00 Місце проведення:Спортивна зала ДЮСШ
25.10.2017
10:00 - Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Організатор:Макаренко Л.П. Час проведення:25.10.2017 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
26.10.2017
15:00 - Святковий концерт, присвячений 70-річчю створення КЖРЕП м.Чугуєва Святковий концерт, присвячений 70-річчю створення КЖРЕП м.Чугуєва Організатор:Бармін К.О. Ващук Я.А. Час проведення:26.10.2017 15:00 Місце проведення:КЦ «Імідж»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих