Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Інформація про особистий прийом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАРМІНА К.О.
Інформація про особистий прийом

заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАРМІНА К.О.

Поділитися новиною:

Інформація про особистий прийом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАРМІНА К.О.

29 травня 2017 року відбувся особистий прийом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАРМІНА К.О. На прийом громадяни звернулись з питаннями:

- про виселення з гуртожитку мешканця, який порушує Правила проживання у гуртожитках, громадський порядок та аморальну поведінку. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бармін К.О. надав доручення терміново провести загальні збори мешканців гуртожитку за участі представників поліції, військової прокуратури, Чугуївської міської ради і Комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства м.Чугуєва та скласти протокол для подальшого вирішення питання.

- про затвердження проекту реконструкції фасадів магазинів. Заявнику було роз’яснено, що дане питання вирішується колегіально на засіданні містобудівної ради, та запропоновано подати необхідні документи для розгляду на черговому засіданні ради.

- про незгоду з облаштуванням дитячого майданчику по пров.Задонецький через наявність безпеки дітей потрапити під колеса автотранспорту. Костянтин Олександрович надав доручення провести комісійне обстеження за участі представників вуличного комітету, відділів містобудування та архітектури, комунальної власності та земельних відносин і управління житлово-комунального господарства та екології. За результатами обстеження буде розглянуто питання щодо місця розташування дитячого майданчику.

- про незадоволення роботою комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс». Бармін К.О. завірив, що керівництвом підприємства буде вжито заходів для виконання робіт по питаннях благоустрою в м-ні Авіатор.

- про терміни оновлення містобудівної документації. Заявнику було роз’яснено, що на теперішній час на сесії Чугуївської міської ради передбачається розгляд питання, вирішення якого надасть можливість оформлювати приватизацію земельних ділянок, які знаходяться під забудівлями довготривалий час.

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1905 | Переглядів: 104Дата публікації: 11:17 30.05.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
22.02.2018
09:00 - Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 09:00 Місце проведення:ЗОШ №7
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу інформації про фактичну адресу проживання пільговика Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
15:00 - Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 15:00 Місце проведення:Чугуївський НВК № 6
23.02.2018
15:00 - Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:23.02.2018 15:00 Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
24.02.2018
08:30 - Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 08:30 Місце проведення:Не визначено!м. Харків (ЗОШ №38)
10:00 - Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 10:00 Місце проведення:смт. Солоницівка Дергачівськог району
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих