Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Про результати проведення комісії з питань захисту прав дитини
Про результати проведення комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Про результати проведення комісії з питань захисту прав дитини

31.05.2017 пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чугуївської міської ради.

 

 

На засіданні розглянуто 2 планових  питання: «Про проведення ЦСССДМ, навчальними закладами інформаційної, соціально-психологічної, педагогічної роботи спрямованої на підвищення виховного потенціалу батьків, формування культури внутрішньо сімейних стосунків» та «Про соціалізацію сімей, дітей, які тимчасово переміщені із зони проведення АТО», 2 питання щодо захисту житлових та майнових прав дітей, 1 питання щодо позбавлення батьків батьківських прав,  а також 3 інших питання щодо захисту прав та інтересів дітей. За результатами засідання комісії підготовлено 5 проектів рішення виконавчого комітету Чугуївської міської ради.

Інформуємо, що наступне засідання комісії з питань захисту прав дитини заплановано на 27.06.2017. Останній день прийому документів 21.06.2017. Документи приймаються кожної середи з 8.00 до 12.00 за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 37, кімната 6, в службі у справах дітей.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1924 | Переглядів: 86Дата публікації: 15:14 01.06.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих