Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
святкові заходи для дітей з інвалідністю присвячені
святкові заходи для дітей з інвалідністю присвячені

святкові заходи для дітей з інвалідністю присвячені

На зеленій галявині Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради пройшли святкові заходи для дітей з інвалідністю присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

            Міський голова Галина Мінаєва, депутати обласної ради Світлана Білохвостенко та Дмитро Мягкий привітали зі святом дітей та їх батьків і пригостили солодкими подарунками.

            Малюки з захопленням приймали участь у  майстер-класі  із ліплення та майстер-класі по аплікації, які підготували та провели  працівники територіального центру, та з вдячністю ласували солодощами. Дітям було цікаво і весело.

            Міжнародний день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це й нагадування суспільству про необхідність захисту прав дитини, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленими справами і в майбутньому стали чудовими батьками і достойними громадянами своєї країни.

 

 

Альбом: святкові заходи для дітей з інвалідністю присвячені Альбом: святкові заходи для дітей з інвалідністю присвячені Альбом: святкові заходи для дітей з інвалідністю присвячені Альбом: святкові заходи для дітей з інвалідністю присвячені
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1943 | Переглядів: 81Дата публікації: 09:08 02.06.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих