Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Вихованці ДНЗ № 8 відсвяткували випускний
Вихованці ДНЗ № 8 відсвяткували випускний

Поділитися новиною:

Вихованці ДНЗ № 8 відсвяткували випускний

У перші дні літа в дитячих навчальних закладах м. Чугуєва традиційно проходять свята з нагоди прощання вихованців з дитсадком.

Так, у  Чугуївському ДНЗ № 8 теплими днями 2017 року проведені випускні свята в групах старшого дошкільного віку.

Протягом років, проведених у дитячому садочку, педагоги разом з батьками створювали позитивну атмосферу в дитячих колективах, працювали над розвитком  творчих здібностей   вихованців, плекали  почуття любові до дошкільного навчального закладу,  а також пошани та вдячності до всіх його працівників.

У день випуску святково одягнені вихованці старших груп неначе одразу подорослішали. Під час святкового заходу з нагоди випуску від дітей та педагогів прозвучало багато теплих слів: веселих – про дні, проведені разом, і трошки сумних – про майбутній  крок за стіни дитсадочка, де на вихованців закладу очікує новий етап життя – школа.

Ми бажаємо нашим випускникам –  майбутнім школярам –  успіхів у навчанні, бути справжніми людьми й громадянами своєї  країни.

Альбом: Вихованці ДНЗ № 8 відсвяткували випускний Альбом: Вихованці ДНЗ № 8 відсвяткували випускний Альбом: Вихованці ДНЗ № 8 відсвяткували випускний Альбом: Вихованці ДНЗ № 8 відсвяткували випускний Альбом: Вихованці ДНЗ № 8 відсвяткували випускний
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/1951 | Переглядів: 188Дата публікації: 14:45 06.06.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих