Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Побратимські відносини між Харковом та Тяньцзинем (КНР) існують ще з 1990 року.
Побратимські відносини між Харковом та Тяньцзинем (КНР) існують ще з 1990 року.

Поділитися новиною:

Побратимські відносини між Харковом та Тяньцзинем (КНР) існують ще з 1990 року.

За цей час міста неодноразово обмінювалися делегаціями, що сприяло зв’язкам між громадянами двох великих міст двох великих держав. Нещодавно в складі Харківської делегації м. Тяньцзин відвідала міський голова Г.МІНАЄВА.

 Побратимські відносини між Харковом та Тяньцзинем (КНР) існують ще з 1990 року. За цей час міста неодноразово обмінювалися  делегаціями, що сприяло зв’язкам між громадянами двох великих міст двох великих держав. Нещодавно в складі Харківської делегації м. Тяньцзин відвідала  міський голова Г.МІНАЄВА.

І от сьогодні, 14 червня 2017 року,  в рамках наукового  візиту до Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України м. Чугуїв відвідала офіційна делегація Тяньцзіньського адміністративного інституту (СТАІ) на чолі  з його Віце-Президентом  Фан Чжіціанг.

Друзів із Китайської Народної Республіки гостинно прийняла міський голова МІНАЄВА Г.М. Вона проінформувала гостей про досягнення територіальної громади, відбувся обмін  пропозиціями щодо майбутнього співробітництва.  

    Понад три години у гостей була можливість познайомитись  з нашим прекрасним містом, поспілкуватися з його жителями.  Китайські гості відвідали Чугуївську музичну школу, Чугуївську центральну бібліотеку, Чугуївський міський територіальний центр.

 

    В кінці візиту гості відвідали садибу нашого знаменитого земляка  І.Ю.Репіна та гордість міста - Картинну галерею.

    На прощання обоє із сторін висловили впевненість в  тому, що цей перший візит китайських колег буде сприяти зв’язкам між жителями міста Чугуїв та міста Тяньцзин.

Альбом: Побратимські відносини між Харковом та Тяньцзинем (КНР) існують ще з 1990 року. Альбом: Побратимські відносини між Харковом та Тяньцзинем (КНР) існують ще з 1990 року. Альбом: Побратимські відносини між Харковом та Тяньцзинем (КНР) існують ще з 1990 року.
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2002 | Переглядів: 177Дата публікації: 15:36 14.06.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих