Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
До інвестицій завжди готові!
До інвестицій завжди готові!

Поділитися новиною:

До інвестицій завжди готові!

Такий був лейтмотив зустрічі керівників чугуївської мерії з Флоріаном Шмідом, президентом GFGZ (організації сприяння транскордонному співробітництву, Швейцарія), яка відбулася 20 червня.

До інвестицій завжди готові!

Такий був лейтмотив зустрічі керівників чугуївської мерії з Флоріаном Шмідом, президентом GFGZ (організації сприяння транскордонному співробітництву, Швейцарія), яка відбулася 20 червня.

В ході презентації Чугуєва заступники міського голови Людмила Макаренко і Олександр Апостол ознайомили гостя з усіма напрямками життєдіяльності міста - економічним, соціальним, культурним, освітнім і т.д. Особливу увагу приділили питанням стратегії розвитку міста, більш детально зупинившись на багатому досвіді участі в проектах міжнародного співробітництва в отриманні фінансової підтримки. Флоріан Шмід на власні очі зміг переконатися в ефективному використанні громадою іноземних інвестицій, відвідавши ряд об'єктів, для відкриття яких або їх модернізації було залучено грантові кошти. Це КЦ «Імідж», молодіжний хаб CITY, ЗОШ № 8 та  дитсадок № 8.

Президент GFGZ був приємно здивований масивом робіт, які були виконані (і виконуються) в нашому місті за підтримки міжнародних організацій, а також з великим схваленням відгукнувся про сміливі перспективи міської влади щодо розвитку Чугуєва. За підсумками візиту до Чугуєва Флоріан Шмід відзначив високу ступінь готовності міста до міжнародної співпраці в питаннях залучення інвестицій і висловив упевненість, що у Чугуєва є всі можливості знайти нових європейських партнерів, перед якими він і буде лобіювати наші інтереси.

Альбом: До інвестицій завжди готові! Альбом: До інвестицій завжди готові! Альбом: До інвестицій завжди готові! Альбом: До інвестицій завжди готові!
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2035 | Переглядів: 59Дата публікації: 13:15 21.06.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
17.10.2017
день - Участь вихованців БДЮТ у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Участь вихованців БДЮТ у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Організатор:Вінник Т.С. ПроценкоМ.В. Час проведення:17.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:КЗ «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості»
14:00 - Свято для дітей інвалідів Свято для дітей інвалідів Організатор:Куриленко О.М. Проценко М.В. Час проведення:17.10.2017 14:00 Місце проведення:ЗОШ № 2
18.10.2017
день - Зустрічі з Робертом Мілном в рамках роботи в Проекті «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг». Зустрічі з Робертом Мілном в рамках роботи в Проекті «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг». Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:18.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Чугуїв
13:00 - Спортивні змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чугуєва Спортивні змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чугуєва Організатор:Вінник Т.С. ПроценкоМ.В. Час проведення:18.10.2017 13:00 Місце проведення:ЗОШ № 1
19.10.2017
14:00 - Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління житло-комунального господарства та екології чугуївської міської ради Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління житло-комунального господарства та екології чугуївської міської ради Організатор:Макаренко Л.П. Баришева Н.В. Час проведення:19.10.2017 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон.коміт
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих