Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ М.ЧУГУЄВА!
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ М.ЧУГУЄВА!

Поділитися новиною:

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ М.ЧУГУЄВА!

З метою врегулювання чисельності безпритульних тварин в м. Чугуєві Комунальним підприємством «Чугуївський комунальний комплекс» укладено договір на виконання робіт з «Центром поводження з тваринами» (м. Харків). Відлов безпритульних тварин на території м. Чугуєва виконуються вищезазначеною підрядною організацією беp попереднього повідомлення.

Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» від 21.02.2006   №3447-VI передбачено:

ст. 24 «Вилов та тимчасова ізоляція домашніх тварин»

«Собаки, незалежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову».

ст. 12 «Зменшення кількості»

«Коли  Сторона уважає, що кількість безпритульних тварин становить для неї проблему, вона вживає відповідальних законодавчих та (або) адміністративних заходів, які необхідні для зменшення їхньої кількості у спосіб, який не викликає болю, страждань або пригнічення, яких можна уникнути.

а) Такі заходи повинні відповідати таким вимогам:

- якщо необхідним є відлов таких тварин, то він повинен проводитись зі спричиненням їм мінімальних фізичних і психічних страждань».

Також, згідно з Європейською конвенцією про захист домашніх тварин:

ст.  4 «Утримання»
1. Будь-яка особа, яка утримує домашню тварину або яка дала згоду доглядати за нею, несе відповідальність за її здоров’я та благополуччя.
2. Будь-яка особа, яка утримує домашню тварину або яка доглядає за нею, повинна забезпечувати їй місце для проживання, турботу й увагу з урахуванням етологічних потреб тварини відповідно до її виду й породи, зокрема:
- забезпечувати її належною їжею та водою в достатній кількості;
- надавати їй відповідні можливості для фізичного навантаження;
- уживати всіх обґрунтованих заходів для недопущення її втечі.
3. Тварина не повинна утримуватись як домашня, якщо:
- не виконуються умови викладеного вище пункту 2 або
-     незважаючи на виконання цих умов, тварина не може пристосуватися до неволі.

ст.     12     «Зменшення       кількості»
Коли Сторона уважає, що кількість безпритульних тварин становить для неї проблему, вона вживає відповідних законодавчих та (або) адміністративних заходів, які необхідні для зменшення їхньої кількості у спосіб, який не викликає болю, страждань або пригнічення, яких можна уникнути.
a) Такі заходи повинні відповідати таким вимогам:
- якщо необхідним є відлов таких тварин, то він повинен проводитись зі спричиненням їм мінімальних фізичних і психічних страждань.

Крім того розділом 8 «Утримання тварин (собак, котів та хижих тварин), домашньої худоби та птиці» Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку утримання території м. Чугуєва затверджених рішенням ХLIII сесії V скликання Чугуївської міської ради від 27.05.2008 №1415-V передбачені права та обов’язки власників тварин.

 

Шановні мешканці міста, будьте відповідальними за життя Ваших домашніх улюбленців!

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2093 | Переглядів: 138Дата публікації: 13:44 07.07.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
19.02.2018
08:00 - Робота комісії щодо належного санітарного стану в м.Чугуєві Робота комісії щодо належного санітарного стану в м.Чугуєві Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:19.02.2018 08:00 Місце проведення:Вулиці міста
09:00 - Особистий прийом міського голови Особистий прийом міського голови Організатор:Макаренко Л.П. Шляхта С.О. Час проведення:19.02.2018 09:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
14:30 - Спортивні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Чугуєва Спортивні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Чугуєва Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:19.02.2018 14:30 Місце проведення:НВК № 8
20.02.2018
09:00 - Покладання квітів до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Покладання квітів до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Організатор:Макаренко Л.П. Юхно О.В. Цибульник О.В. Час проведення:20.02.2018 09:00 Місце проведення:Сквер Захисників Вітчизни
15:00 - Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:20.02.2018 15:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
21.02.2018
12:00 - Участь вихованців ЦТК у ХІІ Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» Участь вихованців ЦТК у ХІІ Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:21.02.2018 12:00 Місце проведення:ХНУ ім. Каразіна
15:00 - Участь в урочистому заході з нагоди закінчення зборів з оперативним резервом Збройних Сил України Участь в урочистому заході з нагоди закінчення зборів з оперативним резервом Збройних Сил України Організатор:Макаренко Л.П. Юхно О.В. Час проведення:21.02.2018 15:00 Місце проведення:РБК
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих