Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ – КЕРУЮЧОГО СПРАВАМИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАКАРЕНКО Л.П.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ – КЕРУЮЧОГО СПРАВАМИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ  МАКАРЕНКО Л.П.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ – КЕРУЮЧОГО СПРАВАМИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАКАРЕНКО Л.П.

10 липня 2017 року відбувся особистий прийом заступника міського голови – керуючого справами виконавчого комітету МАКАРЕНКО Л.П. На прийом громадяни звернулись з питаннями:

- про видачу акту про право власності на земельну ділянку. Людмила Петрівна надала доручення  начальнику відділу комунальної власності та земельних відносин Чугуївської міської ради Чоломбитьку В.О. спільно з начальником відділу містобудування та архітектури Чугуївської міської ради,  головним архітектором Савіною Л.В. уважно розглянути питання та взяти під особистий контроль.

- про вивіз стоків з вигрибної ями. Заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Макаренко Л.П. надала доручення заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Барміну К.О. підготувати листи до Асоціації міст України та Мінрегіонбуду щодо внесення змін до законодавства.

- про перенос зупинного павільйону та прочистку каналізаційної мережі. Людмила Петрівна надала доручення Барміну К.О. комісійно виїхати на місце для детального вивчення можливостей вирішення питань.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2108 | Переглядів: 28Дата публікації: 08:39 11.07.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих