Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Світ без сиріт.
Світ без сиріт.

Світ без сиріт.

Дитина шукає родину.

Все більше і більше сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують батьківської турботи, уваги та любові. Втратити родину – це завжди страшно, але набагато страшніше, коли дитина залишається сиротою при живих батьках.

         Так сталося і з 13-річною Кариною, вихованкою Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Свого батька Карина не знає, мама зовсім не дбала про дитину.  Чугуївським міським судом прийняте рішення про позбавлення її  батьківських прав.

         Карина вже все розуміє і від всього серця бажає щоб якнайшвидше до неї завітала родина, готова подарувати їй те тепло, якого вона позбавлена все своє життя.

Дівчина добра і весела. Як справжня майбутня господиня любить рукоділля і з задоволенням допомагає у догляді за маленькими вихованцями Центру. Мріє стати перукарем. 

         Якщо Ви бажаєте взяти участь у житті Карини та подарувати їй родинне щастя чекаємо Вас в службі у справах дітей за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, буд. 37. каб. 6,  тел. 2-30-46.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2117 | Переглядів: 59Дата публікації: 11:46 12.07.2017
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих