Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
ІІ зміна оздоровлення: підсумки роботи табору “Турист”
ІІ зміна оздоровлення: підсумки роботи табору “Турист”

Поділитися новиною:

ІІ зміна оздоровлення: підсумки роботи табору “Турист”

Закінчилася друга оздоровча зміна для вихованців в дитячому закладі відпочинку «Турист».

Протягом роботи закладу відпочинку вихованці відвідали Територіальний центр, де навчилися ліпленню чудових троянд з солоного тіста, приватний музей «Осинове плесо», де познайомилися з традиційним народним житлом Слобожанщини. Велика робота проведена над екологічним проектом «Лікарські рослини,  як допомога туристу в поході». Серед команд табору пройшли змагання з велосипедного туризму на дистанції «Тріал» та туристських навичок з бухтування мотузки.  Вихованці взяли участь в майстер-класах з Петриківського розпису та  паперопластики. Надовго запам’ятається вихованцям свято Івана Купала – діти виготовляли ляльки Купали, дівчата плели купальські віночки, пускали їх по воді; потім з хлопцями стрибали через вогонь, була проведена вікторина «Літні свята».

Відпочинок був захоплюючий, багатий на події та враження, і дітям дуже сподобалося перебування в таборі. В останній день  вихованці приготували концертну програму «Зоряний дощ», залишили малюнки на асфальті за тематикою «Найяскравіші моменти табору – 2017».

Відбулося нагородження переможців змагань та конкурсів. Вихованці дарували теплі побажання один одному, дякували керівникам за різноманітний і цікавий відпочинок.

Альбом: ІІ зміна оздоровлення: підсумки роботи табору “Турист” Альбом: ІІ зміна оздоровлення: підсумки роботи табору “Турист”
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2155 | Переглядів: 124Дата публікації: 11:32 24.07.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих