Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
“Олімпієць” прощається з вихованцями до наступного року
“Олімпієць” прощається з вихованцями до наступного року

Поділитися новиною:

“Олімпієць” прощається з вихованцями до наступного року

Ось і підійшла до кінця ІІ зміна в літньому оздоровчому таборі «Олімпієць», який функціонував на базі Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи.

Надовго запам’ятаються вихованцям табору спортивні тренування,  походи, екскурсії, під час яких вони дізнавалися щось нове, ділилися враженнями одне з одним.

Діти висловлюють подяку  педагогічному складу табору за ті зусилля, які вони доклали, щоб відпочинок був цікавим, корисним. Також слова подяки вони висловили  кухарям, лікаря, технічним працівникам, адміністрації табору, – всім тим, хто організував оздоровлення, зробив його комфортним.

 На честь закриття зміни дівчатка  з відділення гімнастики підготували  видовищний виступ, а після обіду відбувся  солодкий стіл. До побачення, табір “Олімпієць”, до нової оздоровчої зміни в наступному році!

Альбом: “Олімпієць” прощається з вихованцями до наступного року Альбом: “Олімпієць” прощається з вихованцями до наступного року Альбом: “Олімпієць” прощається з вихованцями до наступного року Альбом: “Олімпієць” прощається з вихованцями до наступного року Альбом: “Олімпієць” прощається з вихованцями до наступного року
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2156 | Переглядів: 125Дата публікації: 11:35 24.07.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих